Alkali yaşam tarzı ve diyetle, 1 ayda 10 kilo verdim!

sağol canım.:KK9:tadı o kadar ağır mı yaa alışmakta zorlanıyorsun böyle:26:

Rica ederim cnm. Önce ki msj.ımda da belirttiğim gibi benim küçük baş hayvan etine karşı kokusundan dolayı hassasiyetim var,yiyemiyorum.Sanırım o yüzden bana çok ağır geldi.Sana gelmeyebilir de yani . :KK34:

Teşekkürler cnm,aynen olsun tabii. :KK1: Cla yı ne kadar süredir kullanıyorsun, kitapta bir ay demiş ya o yüzden sordum? :44:

Aslında bu konuda eşimle de tartışır gibi olduk :26:. Aslında benim anladığım kilo vermeniz gereken dönemde kullanın'dı. Ben ilk kutumu bitirdim ikinciye başlayacağım, doktoruma da danıştım bu konuda ve ayrıca sporcuların bu forumda yazdıkları beni etkiledi, konu hakkında baya bir araştırdım ki verdiklerimi geri almayacağımı düşündürtmesi de önemli tabi...:KK49:

Kizlar nasilsiniz, bi kac gündür ugramadim buraya
diyetler nasil gidiyor, hersey yolunda mi?

biz esimle yeni yilda baslama karari aldigimizdan benim diyet hala askida.kitabimda gelmedi daha,
yurtdisinda oldugum icin tek bi sitede satiliyor orasida cani isterse yolluyor istemezse yollamiyor
cok sacma bi yer. tekrar siparis verdim insallah gelir, iyice bi okur öyle baslarim

Aslında bu konuda eşimle de tartışır gibi olduk :26:. Aslında benim anladığım kilo vermeniz gereken dönemde kullanın'dı. Ben ilk kutumu bitirdim ikinciye başlayacağım, doktoruma da danıştım bu konuda ve ayrıca sporcuların bu forumda yazdıkları beni etkiledi, konu hakkında baya bir araştırdım ki verdiklerimi geri almayacağımı düşündürtmesi de önemli tabi...:KK49:

Evet canım, o sitelerde , en az 3 ay kullanınca tam işe yarıyor gibi bilgiler okudum ben de.Zaten cla yı açıklayıcı bilgilerde de ; yo-yo etkisini önlemekte amaçlar arasında diyordu yani verdiğin kiloyu fazlasıyla geri almayı engellemek. Hımm Dr. un ne dedi bu arada süre yani devam konusunda?

Son düzenleme:

biz esimle yeni yilda baslama karari aldigimizdan benim diyet hala askida.kitabimda gelmedi daha,
yurtdisinda oldugum icin tek bi sitede satiliyor orasida cani isterse yolluyor istemezse yollamiyor
cok sacma bi yer. tekrar siparis verdim insallah gelir, iyice bi okur öyle baslarim

Merhaba canım,herşey yolunda devam ediyoruz.Henüz kitabı ben de okumadım ama araştırdıklarımla diyete başladım.Kitap gelecek diye kasma kendini boşver, şimdiden başla istersen.İnsan alışınca çok zor da gelmiyo bu tarz beslenme.Yalnız uygun şartları oluşturmak biraz uğraştırıcı hepsi o. :KK34: :KK24:

Merhaba canım,herşey yolunda devam ediyoruz.Henüz kitabı ben de okumadım ama araştırdıklarımla diyete başladım.Kitap gelecek diye kasma kendini boşver, şimdiden başla istersen.İnsan alışınca çok zor da gelmiyo bu tarz beslenme.Yalnız uygun şartları oluşturmak biraz uğraştırıcı hepsi o. :KK34: :KK24:

kasmiyorum kendimide kitap sitesine sinir oldum yinede.
suyumu, gida takviyelerimi kullaniyorum, esime yaptigim yemeklerden yiyorum ama hala.
birlikte yeni yilda baslayalim diye karar verdik, birbirimizi motive ederiz.
birlikte yapinca daha eglenceli oluyor, simdi bana yaptirmiyor ve cok kiziyor
kan degerlerimde kötü geldi bu hafta :26: kanin daha düzelmeden diyete basliyorsun diye baya söylendi.

diyeti yapmadigim halde kendimi cok daha iyi hissediyorum, inanilir gibi degil
bu beslenme sekli gercekten insanin hayatini degistiriyor.

kasmiyorum kendimide kitap sitesine sinir oldum yinede.
suyumu, gida takviyelerimi kullaniyorum, esime yaptigim yemeklerden yiyorum ama hala.
birlikte yeni yilda baslayalim diye karar verdik, birbirimizi motive ederiz.
birlikte yapinca daha eglenceli oluyor, simdi bana yaptirmiyor ve cok kiziyor
kan degerlerimde kötü geldi bu hafta :26: kanin daha düzelmeden diyete basliyorsun diye baya söylendi.

diyeti yapmadigim halde kendimi cok daha iyi hissediyorum, inanilir gibi degil
bu beslenme sekli gercekten insanin hayatini degistiriyor.

Katılıyorum,ben de kendimi daha hafif ve zinde hissediyorum. Çok şükür arada tutan migrenvari baş ağrılarım,Her ay regl dönemimde gelenekselleşen ağrılarım tutmuyor artık,Maşallah. :119: :KK76: :119:

Katılıyorum,ben de kendimi daha hafif ve zinde hissediyorum. Çok şükür arada tutan migrenvari baş ağrılarım,Her ay regl dönemimde gelenekselleşen ağrılarım tutmuyor artık,Maşallah. :119: :KK76: :119:

:nazar: aman MASALLAH canim, umarim böyle kalir....
keske aysegül hanimi daha önce tanisaydik, ne kadar cok seyi yanlis yapmisik hayatimiz boyunca.

keske aysegül hanimi daha önce tanisaydik, ne kadar cok seyi yanlis yapmisik hayatimiz boyunca.

İnşallah canım teşekkürler. :13: :nazar: Olsun, "Ölmüşle olmuşa çare yok" demiş atalarımız,artık biliyoruz.Bundan sonra yapabileceklerimize odaklanırız biz de zararın neresinden dönsek kardır diyerek. :KK34:

Son düzenleme:
ben bu yaşam tarzına bayıldım bende başlamak istiyorum forum topiklere yazdım topik açtım ama kendimi kandırdım hep ama bunu okuyunca çok mantıklı geldi ...gayet sağlıklı bende iyice araştırcam ayrıca araştırırkende yapcam bunu örnek liste üzerinden şuandan itibaren başlamış bulunuyorum..bu arada kafeinsiz kahveler hangileri oluyor???? vede gulutensiz ekmek hangileri?? nerreen temin edebilirim bunları???:26:

Ben de aynı düşüncedeydim ama bu beni daha çok karamsar yapmıştı. Şu an çok daha mutluyum iyi ki tanımılşım diyorum yani zararın neresinden döndüysek kar diyorum, :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:.

ben bu yaşam tarzına bayıldım bende başlamak istiyorum forum topiklere yazdım topik açtım ama kendimi kandırdım hep ama bunu okuyunca çok mantıklı geldi ...gayet sağlıklı bende iyice araştırcam ayrıca araştırırkende yapcam bunu örnek liste üzerinden şuandan itibaren başlamış bulunuyorum..bu arada kafeinsiz kahveler hangileri oluyor???? vede gulutensiz ekmek hangileri?? nerreen temin edebilirim bunları???:26:

himalaya tuzunu nereden temin edebiliriz??

Merhaba canım, aramıza hoş geldin :KK16:. Kafeinsiz kahve diye büyük marketlere soracak olursan temin edebilirsin. Glutensiz ekmeği de örneğin ben Ankara'da halk ekmekten buluyorum, bir marka yok, araştırıp sorman lazım. Büyük fırınlarda olabilir ki biz öyle de temin edebiliyoruz. Bu arada araştırınca beni de bir haberdar et canım. Bu arada hangi şehirdesin, belki yardımcı olabilecek arkadaşlarım vardır, aynı şehirde oturan... Bu arada himalaya tuzunu bir çok yerden temin edebiliyorsun, mesela geçen eşim Çağdaş markette bulmuş, bazen askeriyeden alıyor ki o da aynı marka ve aktardan alabilirsin... Umarım yardımcı olabilmişimdir. Haber bekleyeceğim . Sevgiler :KK16:

Canım derindenizlerden'in de dediği gibi erteleme lütfen, her şeyden önce inan bana bu senin sabah uyanmanı bile değiştirecek, dinlenmiş, dinç ve sağlıklı olacaksın, hiç bir şey yapamasan bile alkali suyunu bnırakma lütfen... :KK16: Bu arada kan değerlerinle ilgili diğer konuyu okudum, çok geçmiş olsun umarım bir rahatsızlığın yoktur...

Son düzenleme:
X