Alkali yaşam tarzı ve diyetle, 1 ayda 10 kilo verdim!

karbonatlu suyu normal su niyetine iceceksin, ayriyetten normal su icmene gerek yok
günde 3 litre su iciyorsan hepsinide karbonatli icmende bi sakinca yok
ödem yapmiyor, aksina ödem cözüyor cünkü böbreklere dip köse temizlik yapiyor :KK1:

çok teşekkür ederim bir tanıdığım bende öedm yaptı demişti üzerinde durmadım ama iki gündür bende de olunca acaba dedim sanırım o adet döneminde düzensizlik var ondan

Son düzenleme:
Kitabı bana ödünç verebilirsin o halde. :KK1: Ah bir başlasan baş ağrıların filan da masal olacak :nazar: :KK34: :21:[/QUOT

zaten bu aptal diyet yapma hırsı,zayıflama isteği yüzündn başağrısı oluştu bende.yoksa hç başım ağrımazdı benim.alkali su içiyorum ,yeşillik yiyorum .onun dışında başka bişey yapmıyrm sanırım.kitabı ödünç veririm vermesine ama kargo parası kitabın parasından daha çok tutar valla :KK52: ben dr den aldım.internet sitesinden.12 lira civarıydı.iki günde gelmişti.hatta karatay diyetini de aldım.ikisi de öyle duruyor.oğlum arada bir yere atıyor.ben de kaldırıp yerlerine koyuyorum.bu şekilde yaşayıp gidiyoruz :KK1::KK35:

Rica ederiz canım,hoş geldin.Gün boyu içeceğin suyun hepsi karbonatlı olmalı buradaki asıl amaç suyu alkali hale getirmektir.20 Kilo başına 1Lt şeklinde ayarla kilona göre ve tüm gün alkali su iç. :KK34:

hoşbulduk teşekkür ederim 1 haftadır sürekli karbonatlı içiyorum işede götürdüm alıştım ama geçen hafta başladığımda hemen 1 kilo vermiştim bu hafta tık yok :KK43: pkoluyum adet düzensizliği oluyor arada bu haftada oldum olmadım arası sanırım şişlikte ondan umarım haftaya gitmiş olur.

hoşbulduk teşekkür ederim 1 haftadır sürekli karbonatlı içiyorum işede götürdüm alıştım ama geçen hafta başladığımda hemen 1 kilo vermiştim bu hafta tık yok :KK43: pkoluyum adet düzensizliği oluyor arada bu haftada oldum olmadım arası sanırım şişlikte ondan umarım haftaya gitmiş olur.

bu pco rahatsızlığı ile ilgili birkaç topik var.ibrahim saraçoğlunun kürlerini uygulayıp iyileşenler var.oralara bir bak istersen..En Büyük KK

Bu arada sabah uyandığımda karnımda bir inmişlik hissettim, noluyor yahu dedim karnım sırtımamı yapışıyor? :KK1: Daha pazar günü tartıldım.Tekrar tartılayım bakayım dedim, tartılma kuralımı (haftada bir) ihlal ederek çıktım tartıya o da neeee !? :KK52: 2 gün sonra 1kilo 100 gr ya da 700 gr daha vermişim. :nazar: Maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ( Tartı elektronik 3-4 farklı yere koyup tartıldım bazısında 700gr az bazısında ise 1 kilo100gr az :KK1: )

Son düzenleme:
Bu arada sabah uyandığımda karnımda bir inmişlik hissettim, noluyor yahu dedim karnım sırtımamı yapışıyor :KK1: daha pazar günü tartıldım.Tekrar tartılayım bakayım dedim, tartılma kuralımı ihlal ederek (haftada bir) çıktım tartıya o da neeee !? :KK52: 2 gün sonra 1kilo 100 gr ya da 700 gr daha vermişim. :nazar: Maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ( Tartı elektronik 3-4 farklı yere koyup tartıldım bazısında 700gr az bazısında ise 1 kilo100gr az :KK1: )

ne güzel darısı başımıza :nazar:

Tebrikler canım su içmeye devam et.Bunun yanında beslenmene dikkat etmeye başla.Adet döneminde hiç endişelenme iner gider sonra o.Ben hiç takmıyorum o dönemi kilo anlamında artık ki düzensizlik ben de var.

Kitabı bana ödünç verebilirsin o halde. :KK1: Ah bir başlasan baş ağrıların filan da masal olacak :nazar: :KK34: :21:[/QUOT

zaten bu aptal diyet yapma hırsı,zayıflama isteği yüzündn başağrısı oluştu bende.yoksa hç başım ağrımazdı benim.alkali su içiyorum ,yeşillik yiyorum .onun dışında başka bişey yapmıyrm sanırım.kitabı ödünç veririm vermesine ama kargo parası kitabın parasından daha çok tutar valla :KK52: ben dr den aldım.internet sitesinden.12 lira civarıydı.iki günde gelmişti.hatta karatay diyetini de aldım.ikisi de öyle duruyor.oğlum arada bir yere atıyor.ben de kaldırıp yerlerine koyuyorum.bu şekilde yaşayıp gidiyoruz :KK1::KK35:

Çocuğa şimdiden, kitaplarla haşır neşir olmayı aşılaman güzel bişi tabiii.Kikikikiki. :KK1: :KK9: :KK1: Sen kitabı ne zaman aldım canım? :KK68:

Son düzenleme:
ben 1,5 lt suya 1 çay kaşığı diye biliyorum

Ben ilk olarak Gül Kaynak'dan öğrenmiştim.İlk zamanlar 1,5 Lt suya bir tatlı kaşığı atıyordum.O şekilde içmeye başladım ve bir kaç hafta sonra Ayşegül hanımın kitabından "1 Lt 'ye yarım çay kaşığı" nın yeterli olduğunu, fazlasının Alkali yapmada etkisi olmadığını öğrendim.

Son düzenleme:
Bu arada sabah uyandığımda karnımda bir inmişlik hissettim, noluyor yahu dedim karnım sırtımamı yapışıyor? :KK1: Daha pazar günü tartıldım.Tekrar tartılayım bakayım dedim, tartılma kuralımı (haftada bir) ihlal ederek çıktım tartıya o da neeee !? :KK52: 2 gün sonra 1kilo 100 gr ya da 700 gr daha vermişim. :nazar: Maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: ( Tartı elektronik 3-4 farklı yere koyup tartıldım bazısında 700gr az bazısında ise 1 kilo100gr az :KK1: )

MAŞALLAH, MAŞALLAH, MAŞALLAH.....darısı bizlere.....Gıpta ettim,belki vucudumu senelerin asidinden arındırabilirsem belki bende de olur inşAllaH:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

MAŞALLAH, MAŞALLAH, MAŞALLAH.....darısı bizlere.....Gıpta ettim,belki vucudumu senelerin asidinden arındırabilirsem belki bende de olur inşAllaH:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Sağ olasın, inşAllah hep beraber başaracağız!!! :nazar: Olur tatlım inan ki olur.Çocukluğumdan beri iğne - ilaçla büyümüş,bolca kortizon yüklenmiş biri olarak ben de oluyorsa sen dede olur.Biraz sabır biraz gayret. :KK34: :KK16:

Selam canım, Geçen hafta ilk defa başıma gelen bir şey oldu. Kalbimde sızı şeklinde ağrılar oluştu,üst üste bir kaç gün sürünce endişelendim,kilo da veriyorum malum ve sporu da bıraktım. Endişelendim, EKG ve efor testleri yapıldı bu yüzden kan tahlili önümüzde ki güne kaldı.Suyu Alkali yapmak için karbonat kullandığımdan bahsettim dr a. içme öyle şeyler dedi, vücut pH dengenle oynayacak şeyler yapma dedi. Karbonatta ki sodyum iyi olmaz,tuz sonuçta dedi. Dr.Ayşegül Çoruhlu dan bahsettim duymadım hiç bilmiyorum dedi. Diyetisyene de Cla " yı sordum ne dersiniz diye? Burda bazı kişilere diyetisyenin önerdiğini bile okumuştum çünkü.O da hiç tavsiye etmiyorumm, kullanılmamalı kesinlikleee dedi.Kafam karışık şekilde oradan ayrıldım... :KK50:

Selam canım, Geçen hafta ilk defa başıma gelen bir şey oldu. Kalbimde sızı şeklinde ağrılar oluştu,üst üste bir kaç gün sürünce endişelendim,kilo da veriyorum malum ve sporu da bıraktım. Endişelendim, EKG ve efor testleri yapıldı bu yüzden kan tahlili önümüzde ki güne kaldı.Suyu Alkali yapmak için karbonat kullandığımdan bahsettim dr a. içme öyle şeyler dedi, vücut pH dengenle oynayacak şeyler yapma dedi. Karbonatta ki sodyum iyi olmaz,tuz sonuçta dedi. Dr.Ayşegül Çoruhlu dan bahsettim duymadım hiç bilmiyorum dedi. Diyetisyene de Cla " yı sordum ne dersiniz diye? Burda bazı kişilere diyetisyenin önerdiğini bile okumuştum çünkü.O da hiç tavsiye etmiyorumm, kullanılmamalı kesinlikleee dedi.Kafam karışık şekilde oradan ayrıldım... :KK50:

çok geçmiş olsun canım.sonucu mutlaka bildir bana.çok üzüldüm.umarım bişey çıkmaz.:18:

kimse kimsenin bişeyini kabul etmiyor.her doktorun veya diyetisyenin kendi söylediği doğru.böyle bir tepki vermeleri normal.ama dediklerinin doğru olma ihtimali de var tabi.bütün tahlillerin sonuçlansın ona göre bir değerlendirme yapar doktor.hatta burda paylaşırsan biz bile yorumlarız.sodyum bi karbonatın zararı varsa biz de içmeyiz.bence sen tahlil sonuçlarını Dr.Ayşegül Çoruhlu'ya da gönder.Doktorun,rahatsızlığını ona bağlarsa bakalım ayşegül çoruhlu neye bağlayacak?söyleme tabi sen doktorun yorumunu kadına.
ama dua edelim de bişeyin çıkmasın.psikolojik olabilir.bunalmışsındır falan.ayrıca rejim de stres yapıyor.kendimden biliyorum.sıkma canını bişey çıkmayacak.güzel haberlerini bekliyorum canım.. :KK16: :KK54:

X