Almanyada Yasayan Arkadaslar Ya Da Aranizda AMC Tencere Seti Kullananlar Var mi ?

ben amc tencere takımımı almanya dan aldım.uzun yıllardır da kullanıyorum.ama 4 yıldır tc ye yerleştim burada bayiliği yok amc nin.düdüklü kapağında sorun var,basınc sağlamıyor.o kadar para verdikten sonra tekrar bir düdüklü tencere almak istemiyorum açıkcası..Almanyaya mı yollamam lazım?elimde ne adres nede bir belge var.. bana yardımcı olabilecek kimse varmı?

slm arkadaslar..ben almanya da AMC nin temsilciligini yapiyorum...
herhangi soru,sorun ya da aksiyonlar icin bilmek istedikleriniz varsa jazzmin86 @ mynet. com a yazabilirsiniz.
eger toplanti yapmak iseyen yada takim almayi düsünen varsa e-mailime yazabilir..yardim icin herzaman burdayiz.:KK66:

Canim sorunumu yazdim sana insallah yardimci olursun bana teskkürler simdiden..bu arada amc almanya telefon nolarina baktimda bingen da var dogru bu sanirm..

Son düzenleme:
Bende ceyizime AMA ceyiz yeni gelin setini aldim, tencere haric semaver, caydanlik, cay seti, lazanya tepsisi, yuvarlak firin tepsisi, vakum makinesi ve torbalari, vakum kablari, kaynana tenceresi, kepce takimi, su isiticisi var icinde

X