Altın hesabı açanlar, tercih ettiğiniz banka hangisi?

merhaba
benimde bir sorum olacak altın hesabınında diğer açılan hesaplar gb aylık ücreti oluyomu
gram altın alıyolar bankalardan oda böle bişeymi altın hesabımı yani

bizde eşimle bank asya dan açtırdık

yaptığımız altın birikimine ordan devam edeceğiz inş..

evde durması beni korkutuyordu

bu yol daha iyi oldu :KK34:

Arkadaşlar merhaba,

Bende bu internet bankacılığından vadesiz altın hesabı açtım ve 400 tl kadar altın aldım buda 5 gr denk geldi.
Şimdi ben burdan sürekli takip edip nasıl kar yapabilirm?Yani takip edip düşükken alıp yüksekken satmak bukadar az bedel olduğu için bana getiri sağlarmı?Yada bu altın hesabını kullanmanın başka püf noktaları varmıdır?

bende iş bankası aylık vadeli hesaptaki birikmiş paramı altın hesabına çevirmek istiyorum ama karım yada zararım nasıl olur bilmiyorum ek hesapmı açılıyor yoksa aynı hesap altın hesabınamı dönüştürülüyor sormam lazım bilgisi olan varsa paylaşabilirmi mesela işletim ücreti yada yıllık kesilen hesap ücreti falan oluyormu altın hesabında hiçbilmiyorum

bende ing bankanktan interaktif şifre aldım ve..
altın fınuna yatırım yaptım..yani altının değerine göre para şekilleniyor..marttan beri paramı bu fona yatırıyorum..açıkçası nasıl desem şimdiden kazandım beklediğimden daha çok..ama altın bu düşerse değeri de azalır..

kızlar şimdi altın baktık yükseldi var olanı altını bozdurup düşünce yeniden almak mantıklı değil mi
ben korkuyorum ya
zarar ederim diye

merhaba hanımlar bende ufak bir yatırım için bir kaç gündür takip ediyorum piyasaları ve belemedeyim. hemen hemen tüm ankalarla konuştum hatta tanıdıklarlada ve aldığım yorum şuydu fonlarda alım satım işlemleri bir gün sonrasının saat 11:00 daki değerinden yapılıyor bu yüzden internet bankacılığını kullanmıyorsan ve çok iyi tüyolar alamazsan kabetmez ama getirisi çok düşebilir. bundan dolayı altın fonu işi sıkı takip gerektiriyormuş bilginize. ayrıca şu ara altın hesabı kullananlara aldığım bir tüyoyu aktarayım bir kaç gün içerisinde bir düşüş bekleniyormuş yeni bu işe girecek olanlar bir kaç gün takip ederek beklesinler. bu hesabı kullananlarda korkmasınlar çünkü ardından büyük bir yükselişten bahsdiliyo.

merhaba hanımlar bende ufak bir yatırım için bir kaç gündür takip ediyorum piyasaları ve belemedeyim. hemen hemen tüm ankalarla konuştum hatta tanıdıklarlada ve aldığım yorum şuydu fonlarda alım satım işlemleri bir gün sonrasının saat 11:00 daki değerinden yapılıyor bu yüzden internet bankacılığını kullanmıyorsan ve çok iyi tüyolar alamazsan kabetmez ama getirisi çok düşebilir. bundan dolayı altın fonu işi sıkı takip gerektiriyormuş bilginize. ayrıca şu ara altın hesabı kullananlara aldığım bir tüyoyu aktarayım bir kaç gün içerisinde bir düşüş bekleniyormuş yeni bu işe girecek olanlar bir kaç gün takip ederek beklesinler. bu hesabı kullananlarda korkmasınlar çünkü ardından büyük bir yükselişten bahsdiliyo.

canım tüyoları nerden alıyorsun bende bir süredir altın hesabı takip ediyorum yorumları okuyorum ama yorumlardan pek tüyo alamadım şimdiye kadar eğer internetten alıyorsan hangi siteye baktığını öğrenebilir miyim?

cilvenazcım genelde bankacı, ekonomist ve borsacı arkadaşlardan alıyorum yorumları. ama benim işime en çok yarayan yurt dışıyla çalışan akrabalarımın yorumlaı. üzerinede bir kaç internet sitesi. ancak site ismi vermek yasak olduğndan, tv ekonomi kanallarını açık olaak tavsiye edebilicem sadece.
ve son gelişme yine kulağıma gelen birdurum grdaki artışın 120 ye çıkması bekleniyormuş. ( bunlar sadece duyumlar kesin değil bilginize )

1 yıldan biraz fazla oldu açtırdığım altın hesabından 5500 tl kaar kar yaptım. o zaman gramı 55 tl idi altının simdi 100 ü aştı. ama aptal ben bir iki gün önceki düşüşten tırsıp altını paraya çevirttim daha fazla zarar etmeyeyim diye. gel gör ki altın artıyor da artıyor. keşke altın olarak saklamaya devam etseydim :KK5:

arkadaşlar meraba! ben bu altın hesabı açtırmaktan hiiiç anlamıyorum. bilen bir arkadaşlar bana ilk adımdan başilayarak ayrıntılı anltabilir i acaba. çok az param var. asgari ne kadar para ile başlanıyor. açıklarsanız sevinirim

eğer internet bankacılığın varsa orda seçeneklerinde altın hesabı var.. yatırım kısmından ya da ilk çıkan seçeneklerden tıklayıp almak istediğin gram miktarını ya da ne kadarın varsa o kadar gram altın diye yazıyorsun..
banka da alıyor.. internetten çok kolay bir iş...
1 gram altın ne kadarsa o kadarın olması yeterli..

eğer internet bankacılığın varsa orda seçeneklerinde altın hesabı var.. yatırım kısmından ya da ilk çıkan seçeneklerden tıklayıp almak istediğin gram miktarını ya da ne kadarın varsa o kadar gram altın diye yazıyorsun..
banka da alıyor.. internetten çok kolay bir iş...
1 gram altın ne kadarsa o kadarın olması yeterli..

çk mtşk edrm cnm. int bankacılığı şart mı.

değil aslnda ama daha kolay bence.
üstelik alma satma durumunda ne kazancağını ne kaybetceğini sürekli takip edebilirsin de.

PEKİ BANKA PARAYI NERDEN ALIYOR CNM. normal kartıma para mı tyatırmam gerekiyor:KK17:

değil aslnda ama daha kolay bence.
üstelik alma satma durumunda ne kazancağını ne kaybetceğini sürekli takip edebilirsin de.

peki cnm banka parayı nasl alıyor. mesela benm o bankada hesabım var . hesabıma mı yatırmam gerekiyr

peki cnm banka parayı nasl alıyor. mesela benm o bankada hesabım var . hesabıma mı yatırmam gerekiyr

altın için hngi hesabından para çekilmesi istediğini belirtiyorsun zaten.
eğer o bankada hesabın varsa elindeki parayı hesabına yatır, sonra da internetten altınını al.
hepsi bu kadar.

altın için hngi hesabından para çekilmesi istediğini belirtiyorsun zaten.
eğer o bankada hesabın varsa elindeki parayı hesabına yatır, sonra da internetten altınını al.
hepsi bu kadar.

cnm çok tşk edrm seni de yordum. demek ne kadar param olursa olsun açtırabiliyorum. çok mutlu oldm sağol cnm:KK16::KK16:

arkadaslar garanti bankasindan altin hesab iactim
tl hesabimda para yok
am aben kredi kartim ile altin almak istiyorum altin hesabima
internetten girdim ama nereden yapmam gerektigini anlamadim?

nasil alicam kredi karti ile altini ben ya :KK43::KK59:

X