Amacı Farklı Olan Erkek Nasıl Anlaşılır ??

SeSiLya_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2014
3.243
1.169
30
Konu kuzenim aslında bizimde sizin yardımlarınıza ihtiyacımız oldu..
Kuzenim bir arkadaş vasıtasıyla birisi ile tanıştırılmış Kuzenim 25 konuştuğu kişi 29 yaşında.
İkisininde beklentisi ciddi evlilik yolunda bir ilişki bu yönde karar alınmış ve cıkılmış
Bir kaç kez görüşmüşler Karşı tarafı bilemem ama kuzenim tarafından ateş bacayı sarmış gbi Yalnız içine sinmeyen birşey olmuş bunuda benimle paylaşmak istemiş..
Daha çok yeniler hani öyle aman aman uzun bir zaman olmadı benim kuzenim çok utangaçtır, çekingendir,
Hemen hemen herşeyi yanlış anlayan birisidir. Karşı taraf hemen canımm tatlım balım gibi sözler kullanmaya başlamış.. Kuzenmde utangaç olduğu için birşey belli etmemiiş ama az çok rahatsız olmuş.
Evlilikle ilgilide baya konuşuyorlar Bana bir kaç konuşma gösterdi.. Yorumlamamı istedi bende size o konuşmaları yazmak istedim .. Ben sadece bu konuşmalara dayanarak bir yorum yapamadım.. ama Tedirgin de oldum açıkcası. Aralarnda konu konu acan konuşmalardan birisi.

X: Eve geldiğimde beni nasıl karşılarsın..
Kuzenim: Senin için hazırlanmış seni özleyen en sevdiğin yemekler yapılmış birisi olarak.
X: Bende seni kucağıma alırım hop diye öpe koklaya yemeklerini yemeye götürüm üstüne tatlı diye seni yerim'
Kuzenim: hmm :)
Konuyu değiştirmiş. Kuzenim.. : Ben dizi izlemeyi çok severimmm kumanda bende durur ..
X: ben hiç sevmem al senin olsun
Kuzenim:teşekkür ederimmm .
X:birşey söyleyeceğim ama şimdi utangaç hatunum utanacak..
Kuzenim: Söyle bakalım ama çok utanacagım birşey olursa söyleme.
X: Yatakda hakimiyet bende olur ona göre
Kuzenim: O konulara hiç girmeyelim.. bunların konuşulması uygun olmazs
X: sen benim özelimsin bende senini..
Kuzenim: henüz değil sen beni ne zaman ailemden istersen helalin olursam o zaman özelin olurum.
X: ben o yönde isteklerinide duymak bilmek isterim elbetteki
Kuzenim: Özür dilerim ama ben bunları konuşamam seninle
X: peki
Kuzeni: Teşekkür ederim anlayışın için

BEnim okuduğum kısımlar buraydı kızlar.. sizlerdende yardım almak için yazdım..
Kuzenim asla üzülsün kırılsın istemem o benim herşeyim çok değerlim
Çok saf ve temiz bir kalbi vardır siz bu konuşmalardan ne çıkardınız.
Böyle ve buna benzer şeyler konuşmak ne derece doğru ? Bu konuşmalardan yola cıkarak amacı farklı afedersizin sadece cinsellik evliliğe felan niyeti yok diyebilirmiyiz..
Yoksa karşımızda kuzenime göre rahat biri olan onunda düşüncelerini merak eden birimi..
Sizler ne dersiniz
Şimdiden değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim..
Şunuda eklemek isteyimm kuzenimin ailesi biraz fazla baskıcı özellikle babası
kuzenm tek başına biryere cıkamaz gidemez kolay kolay
Yani o kişiyle rahat bir şekilde asla görüşemez
O kişide bunu biliyor ve cevabı seven insana 5 dakika bile yeterli
Alana kadar idare edeceğiz olmuş. belkide yaşayarak ögrenemeyeceğini anladığı için de soruyor olabilir bunları dersiniz kızlar :KK14:

Son düzenleme:
Kuzenin de bir değişik
"Böyle şeyler konuşulmaz"
Niye?

Adam belli ki ömür boyu sevişmek üzere imza atacağı kadının cinselliğe bakışını bilmek istiyor ki mantıklı olan da bu. Belki adam saykonun teki, belki tuhaf istekleri olacak. Kuzenin konuşmadan nasıl evlenmeyi düşünüyor yoksa bir ömür kardeş kardeş uyuyacaklar mı?

Konu kuzenim aslında bizimde sizin yardımlarınıza ihtiyacımız oldu..
Kuzenim bir arkadaş vasıtasıyla birisi ile tanıştırılmış Kuzenim 25 konuştuğu kişi 29 yaşında.
İkisininde beklentisi ciddi evlilik yolunda bir ilişki bu yönde karar alınmış ve cıkılmış
Bir kaç kez görüşmüşler Karşı tarafı bilemem ama kuzenim tarafından ateş bacayı sarmış gbi Yalnız içine sinmeyen birşey olmuş bunuda benimle paylaşmak istemiş..
Daha çok yeniler hani öyle aman aman uzun bir zaman olmadı benim kuzenim çok utangaçtır, çekingendir,
Hemen hemen herşeyi yanlış anlayan birisidir. Karşı taraf hemen canımm tatlım balım gibi sözler kullanmaya başlamış.. Kuzenmde utangaç olduğu için birşey belli etmemiiş ama az çok rahatsız olmuş.
Evlilikle ilgilide baya konuşuyorlar Bana bir kaç konuşma gösterdi.. Yorumlamamı istedi bende size o konuşmaları yazmak istedim .. Ben sadece bu konuşmalara dayanarak bir yorum yapamadım.. ama Tedirgin de oldum açıkcası. Aralarnda konu konu acan konuşmalardan birisi.

X: Eve geldiğimde beni nasıl karşılarsın..
Kuzenim: Senin için hazırlanmış seni özleyen en sevdiğin yemekler yapılmış birisi olarak.
X: Bende seni kucağıma alırım hop diye öpe koklaya yemeklerini yemeye götürüm üstüne tatlı diye seni yerim'
Kuzenim: hmm :)
Konuyu değiştirmiş. Kuzenim.. : Ben dizi izlemeyi çok severimmm kumanda bende durur ..
X: ben hiç sevmem al senin olsun
Kuzenim:teşekkür ederimmm .
X:birşey söyleyeceğim ama şimdi utangaç hatunum utanacak..
Kuzenim: Söyle bakalım ama çok utanacagım birşey olursa söyleme.
X: Yatakda hakimiyet bende olur ona göre
Kuzenim: O konulara hiç girmeyelim.. bunların konuşulması uygun olmazs
X: sen benim özelimsin bende senini..
Kuzenim: henüz değil sen beni ne zaman ailemden istersen helalin olursam o zaman özelin olurum.
X: ben o yönde isteklerinide duymak bilmek isterim elbetteki
Kuzenim: Özür dilerim ama ben bunları konuşamam seninle
X: peki
Kuzeni: Teşekkür ederim anlayışın için
X: rica ederim Müsadenle bir duş alıp geliyim
KUzenim : tabiki ne demek.
X: Evlenince sen aldırırsn artık hıı
Kuzenim :O zamanlar gelince bakalım..
X: bakacağız artık hatuna marifetlerine felan..
BEnim okuduğum kısımlar buraydı kızlar.. sizlerdende yardım almak için yazdım..
Kuzenim asla üzülsün kırılsın istemem o benim herşeyim çok değerlim
Çok saf ve temiz bir kalbi vardır siz bu konuşmalardan ne çıkardınız.
Böyle ve buna benzer şeyler konuşmak ne derece doğru ? Bu konuşmalardan yola cıkarak amacı farklı afedersizin sadece cinsellik evliliğe felan niyeti yok diyebilirmiyiz..
Yoksa karşımızda kuzenime göre rahat biri olan onunda düşüncelerini merak eden birimi..
Sizler ne dersiniz
Şimdiden değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim..

ne biçim bir diyalog bu böyle:KK57::KK57:

buram buram seks kokuyor:KK53::KK70:

yuh ya daha bir kaç gün konuşmaya bu seviyeye nasıl gelmişler kuzenine söyle net bir tavırla terslesin o yazışmalarla tehdit bile edebilir yayıcam diye bunları hiç düşünüyor mu ? adam fantazilerini konuşmuş konuşmuş sonra duşa girmiş töbe ya insanın aklına şey geliyor :KK48: benim gözüm tutmadı şahsen.

Böyle şeylerin konuşulması normal de eğer dediğin gibi çok çok yeni bir ilişki! ise fazla hızlı bir adam var karşısında.

bana asıl kuzeninin tavrı garip geldi. cinsellik bir ilişkinin tek değilse de en önemli dayanaklarından biridir. açıkçası cinsellikle ilgili beklentileri evlenmeden önce konuşmaları doğru olan.
birlikte olduğun insanla sevişmeyi istemek garip bir şey değil, tam tersine sağlıklı. kuzeniniz de güzel ve alımlı bir kadınsa elbette adam sevişmek de istiyordur. insanız hormonlarımız var.
ama böyle konuşmalar bana garip geliyor, başka bir bakış açım olduğundan sanırım. bunlar konuşarak değil yaşayarak öğrenilmesi gereken şeyler çünkü. ilişkinin akışında edinilmesi gereken tecrübeler, kullanım kılavuzunda yazmaz, okuyarak öğrenemezsiniz ama adam ne yapsın böyle bir yol bulmuş demek ki.
bu konuşmanın ardından da duşa girmesi çok manidar olmuş, söylemeden geçmeyeyim :KK14:

Kuzenin de bir değişik
Niye?

Adam belli ki ömür boyu sevişmek üzere imza atacağı kadının cinselliğe bakışını bilmek istiyor ki mantıklı olan da bu. Belki adam saykonun teki, belki tuhaf istekleri olacak. Kuzenin konuşmadan nasıl evlenmeyi düşünüyor yoksa bir ömür kardeş kardeş uyuyacaklar mı?
çok haklsınız ya bende sizn gibi yorum yaptım ama biraz acele olmamış mı sizcede zamanla konuşulması daha uygun olmazmıydı

Kuzenin de bir değişik
Niye?

Bu yoruma kesinlikle katılıyorum, sorun adamın cinsellik konuşması değil.

Konuşma tarzı.

Yatakda hakimiyet bende olur ona göre

bakacağız artık hatuna marifetlerine felan..

Normal bir şekilde cinsellik konuşuyor ya da cinselliğe bakışı normal gibi gözükmüyor. Cinsellik üzerinden arkadaşınızı aşağılıyor gibi gözüküyor.

bana asıl kuzeninin tavrı garip geldi. cinsellik bir ilişkinin tek değilse de en önemli dayanaklarından biridir. açıkçası cinsellikle ilgili beklentileri evlenmeden önce konuşmaları doğru olan.
birlikte olduğun insanla sevişmeyi istemek garip bir şey değil, tam tersine sağlıklı. kuzeniniz de güzel ve alımlı bir kadınsa elbette adam sevişmek de istiyordur. insanız hormonlarımız var.
ama böyle konuşmalar bana garip geliyor, başka bir bakış açım olduğundan sanırım. bunlar konuşarak değil yaşayarak öğrenilmesi gereken şeyler çünkü. ilişkinin akışında edinilmesi gereken tecrübeler, kullanım kılavuzunda yazmaz, okuyarak öğrenemezsiniz ama adam ne yapsın böyle bir yol bulmuş demek ki.
bu konuşmanın ardından da duşa girmesi çok manidar olmuş, söylemeden geçmeyeyim :KK14:
yaa sormayın duşa girmesi ayrı bir kon ama
adam calışıyormuş hani işinden dolayı hergün hemen hemen bu saatlerde duş alıyormuş :KK53:
bende sizler gibi düşündüm .. hani hemen amacı farklı olacak diye birşey değil
kuzenm dışarı rahat rahat cıkamayan onunla rahat rahat görüşemeyecek birisi
haklsınz belkide bu şekilde ögrenmeyi seçti :KK14:

Böyle şeylerin konuşulması normal de eğer dediğin gibi çok çok yeni bir ilişki! ise fazla hızlı bir adam var karşısında.
bende aynısıın söyledim hani normal ama bu kadar hızlı olması garip geldi
nedenide su olabilr mi sizce.
benim kuzenimin ailesi biraz baskıcı öyle kafasına göre dışarı cıkamıyor bu kişiylede rahat rahat görüşemez edemez. bu kişide bunu bilierek kabul etmiş zatenn

yaa sormayın duşa girmesi ayrı bir kon ama
adam calışıyormuş hani işinden dolayı hergün hemen hemen bu saatlerde duş alıyormuş :KK53:
bende sizler gibi düşündüm .. hani hemen amacı farklı olacak diye birşey değil
kuzenm dışarı rahat rahat cıkamayan onunla rahat rahat görüşemeyecek birisi
haklsınz belkide bu şekilde ögrenmeyi seçti :KK14:
yine de adamın da seks diline vurmuş söyleyeyim. öyle hakimiyet bende olur falan. bakireyle evlenip içinden Dominatriks çıkmasını beklemiyor sanırım, ya kendine has bir fantezi dünyası var ya da yokluktan ne yapacağını şaşırmış. çünkü sağlıklı bir cinsel hayat yaşamış insanın seksle ilgili bu kadar ısrarlı konuşacağını sanmıyorum. yeterince tecrübesi varsa bir şekilde yoluna girer çünkü, seks eninde sonunda iç güdüsel ve öğrenilip, geliştirilen bir şey çünkü.
kuzeniniz daha çok utanacak benden söylemesi.

Daha onceden size kendi konum altinda yorum yapmistim. Konusmalari gorunce kendi sevgilim aklima geldi ve biraz korktum acikcasi. Daha yeni bir iliskiye baslamisken ve evlilik karari verilmisken bunlar en son konusulmasi gereken konular diye dusunuyorum. konuya buradan baslamis olmasi hosuma gitmedi. Evlilik adi altinda daha ileriye gidebilir bu konusmalar ve kuzeniniz pismanlik yasayabilir. daha dikkatli olmasi gerekir konu daha da uzarsa bence biraksin. evlilik bile soz konusu olsa bu tur konularin cekinmeden konusulmasi karsi taraf icin pek iyi bir imaj vermiyor. Benim gibi yanilmasin ve hislerine givensin yani :KK66:

yine de adamın da seks diline vurmuş söyleyeyim. öyle hakimiyet bende olur falan. bakireyle evlenip içinden Dominatriks çıkmasını beklemiyor sanırım, ya kendine has bir fantezi dünyası var ya da yokluktan ne yapacağını şaşırmış. çünkü sağlıklı bir cinsel hayat yaşamış insanın seksle ilgili bu kadar ısrarlı konuşacağını sanmıyorum. yeterince tecrübesi varsa bir şekilde yoluna girer çünkü, seks eninde sonunda iç güdüsel ve öğrenilip, geliştirilen bir şey çünkü.
sizce napmalı nasıl bir yol izlemeli
oda amacı acaba sadece cinsellik diye mi yorumluyor
benimle evlenmek gibi bir niyeti yok zaman geçirmek mi istiyor die bu düşünceler içinde kalmış ya
bende fazla yorum yapamadım..

Evet cinselliği hazmedememiş ve aslında konuşsa da kınayacakmış gibi duruyor.

Marifetlerine bakacağız ne demek? İktidar ilişkisinden bahsediyor, cinsellikten değil.

Kuzenin de bir değişik
Niye?

İşte tam da bunları yazacaktım. Konuşunca ne oluyor ki?

Daha onceden size kendi konum altinda yorum yapmistim. Konusmalari gorunce kendi sevgilim aklima geldi ve biraz korktum acikcasi. Daha yeni bir iliskiye baslamisken ve evlilik karari verilmisken bunlar en son konusulmasi gereken konular diye dusunuyorum. konuya buradan baslamis olmasi hosuma gitmedi. Evlilik adi altinda daha ileriye gidebilir bu konusmalar ve kuzeniniz pismanlik yasayabilir. daha dikkatli olmasi gerekir konu daha da uzarsa bence biraksin. evlilik bile soz konusu olsa bu tur konularin cekinmeden konusulmasi karsi taraf icin pek iyi bir imaj vermiyor. Benim gibi yanilmasin ve hislerine givensin yani :KK66:
haklısınız.. ya acıkcası benm başıma gelse hani bende rahatsız olurdum ne biliyim.. ya böyle böyle cevaplar verip konuyu kapatacak yada sert bir dille uyarak..
İnşallah tek amacı cinsellik değildir herifin :KK14:

X