Amacı Farklı Olan Erkek Nasıl Anlaşılır ??

ailesi baskıcı ve bunu erkekte biliyor demiştin.. amacı bu olsa zaaten kuzeninle düşünmez bence bunu..dışarda okadar sebil varken:cool::cool:
demi aynen :KK14: bende bunları dile getirdim kendisine
sagolun valla sizlerce yardımcı oldunuz inşallah biz doğruyu düşünüyoruzdur :KK14:

ama söylede birşey var mangollina.. eğer amacı sex olsa neden bu kadar kuralcı birini seçsin. asla öyle birşey olmaz olamaz
kuzenm zaten görüşemeyeceğini bile dile getird..
ama cok acele olmuş..

haklısınz canmm bende artık böyle yorumluyorum...
ama hani bu durumu bile bile de dediğin gibi üzerine cook gitmiş.. ya kuzenm bu konuları biraz alltan alacak yada sert bir şekille cok ciddice uyandıracak o zamanda yanlış anlaşılmasından korkuyor
adamın niyeti uckuru olsa afedersin milyonlarca kız var bu işi yapan.. dedin gibi.
birde söz nişan evlilik bu konuları hiç dile getirmez..
bana garip gelen birde hani balım ttatlımmm hayatım gibi kelimeleri kullanması oldu :KK14:
ama şöyle bi düişünüyom aşık olsam bende şıp diye kullanırdm herhalde :KK53:

Adamın hayatında ilk defa dişi görmesi gibi davranması bir yana, ikiniz de hayatında ilk defa yabancı erkekle karşılaşmış gibi davranıyorsunuz. Bu kadar garip genellemeler nerden geliyor bir sebep bulamadım.

Hayır, adamın niyeti uçkuru olsa ötekilere gitmez, "benimle böyle konuşamazsın diyemeyen kuzeninizde" aklı kalır. Bu bağlamda üzerine çok gitmesi tacizdir ayrıca, daha nesini yanlış anlamasından çekiniyor? Söz, nişan, evlilik, konuşmakta ne var ayrıca? Zeka gerektiren bir eylem bile değil. "Afedersiniz" o işi yapan kadınların önemli bir kısmı böyle biriyle beraber olacaklarına da camdan dışarı bakmayı yeğler. Para için yapanlar da zaten evlenmeyeceklerinden konuşmasına dikkat etmek zorunda değiller.

Adam muamele/marifet soruyor ya, kuzeninizin böyle karakterdeki bir adamdan hoşlanmasına acıdım resmen. Ama beni ilgilendirir mi ilgilendirmez, sonunda evlilik var diye bu tip bir insanı ben çekmem, bir başkası bayılabilir onda bir sorun yok ama kuzeniniz sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı, yatakta o. rolünün bir kadın olarak kendine uygun olacağını düşünüyorsa, çünkü adamın davranışı o yönde, buna da "sen ne biçim konuşuyorsun?" tepkisini göstermiyorsa, iki gün sonra, kocam neden böyle :KK43: diye ağlamasın. Adamın karnı tok, sırtı pek olacak, çünkü yemeğini yedi, tatminini oldu. Karısını da evlenilecek kızlardan seçti, artık kafası rahat.

Eger kuzeniniz coktan asik olmussa bu tur itirazlari yapmasi ise yaramaz cunku o cocuk onu her turlu etkileyip lafi yine oraya getirecektir. Cocugun lafi nereye getirmeye calistigi da az cok belli. Mesajla bunlari konusan daha da ileriye gitmek isteyebilir. Evlilik konusunda da cok samimi gelmedi gonul eglendiriyormus gibi. Bunlari ben de bizzat yasadim ve soylediklerim tecrubeyle sabit anlayacaginiz. :KK66: Sonradan pisman olmamak icin cok dikkatli olmali kuzeniniz :-)

bende de tecrübeyle sabit..... aman diyim... hele bu hanzo ki ne hanzo...

Kuzenin de bir değişik
"Böyle şeyler konuşulmaz"
Niye?

Adam belli ki ömür boyu sevişmek üzere imza atacağı kadının cinselliğe bakışını bilmek istiyor ki mantıklı olan da bu. Belki adam saykonun teki, belki tuhaf istekleri olacak. Kuzenin konuşmadan nasıl evlenmeyi düşünüyor yoksa bir ömür kardeş kardeş uyuyacaklar mı?
Evlendikten sonra erkeklerin farklı bir fantezisi olunca "sapık" ilan ediyorlar. Halbuki konuşsalar anlayacaklar fikrini, yapısını. Ama ayıp, konuşulmaz.

Hic hos bir konusma degil bence igrenc
Adam bunlari ogrenmek istiyosa uygulasin daha iyi uzermde :KK70:
Şaka bi yana gercekten fiilen uygulanmasi bile bu konusmadan daha iyidir
Boyle tiplerden cok karsima cikti ve bende bu tur konusmalari sevmedigim icin yalniz kalmayi tercih ediyorm ,

Bu yoruma kesinlikle katılıyorum, sorun adamın cinsellik konuşması değil.

Konuşma tarzı.

Yatakda hakimiyet bende olur ona göre

bakacağız artık hatuna marifetlerine felan..

Normal bir şekilde cinsellik konuşuyor ya da cinselliğe bakışı normal gibi gözükmüyor. Cinsellik üzerinden arkadaşınızı aşağılıyor gibi gözüküyor.
Ben de size katiliyorum. Konusulmasi lazim ama tarz tavir üslup önemli. İki insanin arasindaki samimiyete gore degisir durumlar.

dediğiniz gibi kızlar tabiki konuşulması lazım
cinsellik kötü birşey değil sonuçta..
ama uslup ifade ediliş şekli yanlış
inşallah birdaha böyle ifadeleri kullanmaz :KK14:

Konu kuzenim aslında bizimde sizin yardımlarınıza ihtiyacımız oldu..
Kuzenim bir arkadaş vasıtasıyla birisi ile tanıştırılmış Kuzenim 25 konuştuğu kişi 29 yaşında.
İkisininde beklentisi ciddi evlilik yolunda bir ilişki bu yönde karar alınmış ve cıkılmış
Bir kaç kez görüşmüşler Karşı tarafı bilemem ama kuzenim tarafından ateş bacayı sarmış gbi Yalnız içine sinmeyen birşey olmuş bunuda benimle paylaşmak istemiş..
Daha çok yeniler hani öyle aman aman uzun bir zaman olmadı benim kuzenim çok utangaçtır, çekingendir,
Hemen hemen herşeyi yanlış anlayan birisidir. Karşı taraf hemen canımm tatlım balım gibi sözler kullanmaya başlamış.. Kuzenmde utangaç olduğu için birşey belli etmemiiş ama az çok rahatsız olmuş.
Evlilikle ilgilide baya konuşuyorlar Bana bir kaç konuşma gösterdi.. Yorumlamamı istedi bende size o konuşmaları yazmak istedim .. Ben sadece bu konuşmalara dayanarak bir yorum yapamadım.. ama Tedirgin de oldum açıkcası. Aralarnda konu konu acan konuşmalardan birisi.

X: Eve geldiğimde beni nasıl karşılarsın..
Kuzenim: Senin için hazırlanmış seni özleyen en sevdiğin yemekler yapılmış birisi olarak.
X: Bende seni kucağıma alırım hop diye öpe koklaya yemeklerini yemeye götürüm üstüne tatlı diye seni yerim'
Kuzenim: hmm :)
Konuyu değiştirmiş. Kuzenim.. : Ben dizi izlemeyi çok severimmm kumanda bende durur ..
X: ben hiç sevmem al senin olsun
Kuzenim:teşekkür ederimmm .
X:birşey söyleyeceğim ama şimdi utangaç hatunum utanacak..
Kuzenim: Söyle bakalım ama çok utanacagım birşey olursa söyleme.
X: Yatakda hakimiyet bende olur ona göre
Kuzenim: O konulara hiç girmeyelim.. bunların konuşulması uygun olmazs
X: sen benim özelimsin bende senini..
Kuzenim: henüz değil sen beni ne zaman ailemden istersen helalin olursam o zaman özelin olurum.
X: ben o yönde isteklerinide duymak bilmek isterim elbetteki
Kuzenim: Özür dilerim ama ben bunları konuşamam seninle
X: peki
Kuzeni: Teşekkür ederim anlayışın için
X: rica ederim Müsadenle bir duş alıp geliyim
KUzenim : tabiki ne demek.
X: Evlenince sen aldırırsn artık hıı
Kuzenim :O zamanlar gelince bakalım..
X: bakacağız artık hatuna marifetlerine felan..
BEnim okuduğum kısımlar buraydı kızlar.. sizlerdende yardım almak için yazdım..
Kuzenim asla üzülsün kırılsın istemem o benim herşeyim çok değerlim
Çok saf ve temiz bir kalbi vardır siz bu konuşmalardan ne çıkardınız.
Böyle ve buna benzer şeyler konuşmak ne derece doğru ? Bu konuşmalardan yola cıkarak amacı farklı afedersizin sadece cinsellik evliliğe felan niyeti yok diyebilirmiyiz..
Yoksa karşımızda kuzenime göre rahat biri olan onunda düşüncelerini merak eden birimi..
Sizler ne dersiniz
Şimdiden değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim..
Şunuda eklemek isteyimm kuzenimin ailesi biraz fazla baskıcı özellikle babası
kuzenm tek başına biryere cıkamaz gidemez kolay kolay
Yani o kişiyle rahat bir şekilde asla görüşemez
O kişide bunu biliyor ve cevabı seven insana 5 dakika bile yeterli
Alana kadar idare edeceğiz olmuş. belkide yaşayarak ögrenemeyeceğini anladığı için de soruyor olabilir bunları dersiniz kızlar :KK14:
Tek bir şey söyleyeyim,ben böyle biriyle evlenmek istemezdim.adam cinselliğe çok meraklı olabilir ama sevse sanki biraz dinginleyebilirdi bu Duygularını.kuzenine de söyle çok çok dikkatli olsun

Bana da pek normal gelmedi. O nasil laflar öyle. Adamin niyeti evlenmeden önce baska şeyler olmasa bile açıkçası ben adama guvenemezdim. Çapkın bir kere bu bariz. Kuzeninizle yetinmeyecek bir çapkınlık diye korkuyorum. Kayabilir her türlü baska yerlere. Bunun hamieligi var lohusasi var.. rahat insan böyle olmaz rahatliktan olsa kuzenin konusamayiz dedikten sonra bu konuyu devam ettirmezdi duş meselesi olarak.

adama bak resmen suyunu çıkarmış :KK70:
tamam 1 -2 senelik ilişkilerde olur böyle cilveleşmelerde.. daha yeniyse adamın niyeti belli...
birde bu türlerin başka versiyonları var.. kız utangaç yanında belli oluyor ama (sokakta) adama bakıyoruz kızın orasını burasını tutmaya çalışıyor.. Eğer kuzeninin yanındada böyle şeyler yapıyorsa o zaman adamın niyeti evlenmek değil bence.. Nasıl olsa evleneceğiz deyip herşeyi kendine hak gören adamlardan...

İlk konuşmaları bu sekilde olsaydı evet amacı sırf o diyebilirdim.Ama onlar evlilik adına karar almıslar ve cocuk onu tanımak istiyor dişiliğini merak etmiş su zamanda bunlar rahtça konusuldugu icin oda bundan destek alarak sormus bilmiyor ki kuzeniniz gibi boyle seyleri sevmeyen bir sürü kız var.Karşısında baska biri olsa onun dilinden anlayan o sohbet daha farklı olurdu tabiiki.Yanyana durusu konusması davranısı nasıl o onemli

Sacma sapan yorumlar var. 3.kisileri niye sokuyoki araya.
Adam 29 olmus haliyle kestirmeden gidiyo. Vakit kaybetmek istemiyo.
Ev alirken bile gunes aliyo mu. Soguk oluyo mu. Isinma sistemi dogalgazini sorariz.
2 3 yildir evli olupta bakireyim diye yazanlar var burda.
Adam hakli en dogrusu ogrenmek. Cinsel hayatim olmayacaksa senle uzatamam evlenmem demis ozetle

:KK57: marifetlerini gorecegiz ne demek yaa tovbe gulesim geldi .. bu konularin bir cift arasinda konusulmasi gayet dogal.. lakin kuzeninizin karsisindaki tip eski kafali erkekler gibi konusmus ayrica bu ne acele ! Adama bak sen bildigin seks duskunu .. amaci farklida olabilir ciddide olabilir ama ciddi gozukmuyor eger kuzeninize deger vermis olsaydi yada birazcik saygisi olmus olsaydi bu konulari acmazdi... Kuzeniniz dikkat etsin

Yani bencede boyle seyleri evlilik düsünen insanların merak edip konusması normal ama cok kısa bi zaman olmus simdi boyle kısa bi zamanda hemen bu samimiyete gelmek de sacma olmus bana gore kızı korkutur kısa bi süre olduysa yani ben korkardım biraz cekinirdim..Zaten evlenince cinsellik olacak cinsellik olmazsa evlenmem gibi bi düsüncede sacma olur bu 25-29 yaslarındaki iki insan icin

X