Ameliyat masasi fotograflari yaniltici mi

nerminis

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2023
75
28
Su an ikinci haftadayim. Burnum alcidan ciktiginda sanki bir et yigini gibiydi, sekli semali belli degildi. Dur bakalim dedim..
Bandaj da cikti duz bi burnum var (simulasyon kavisliydi hafif) Kemerim biraz alinmis sadece. Yandan hafif kalkik duran burnum onden inik ya da yarim dondugumde dusuk duruyor. Burnumun ne ameliyat masasiyla ne de simulasyondaki burunla alakasi yok.
Doktora da dehset bir para odedim uzuluyorum haliyle. Kendimi ikna etmeye calisiyorum ama yok olmuyor. Sislerim olsa bile bu kadar farklilik normal mi su an? Doktorla da catismayalim diye bi sey diyemiyorum ama soylemliyim di mi bu durumlarimi. En ufak bi sey soylesem cok acelecisin diyor beni ikna ediyor ama sacma bir durumum var. Ameliyat oldugumu mesela kimse fark etmiyor. (Kimse fark etmeyecek demisti de eski halimi bilen de fark etsin bi zahmet) Ben de soylemeye cekiniyorum ameliyat oldugumu bile. Guzel bi burnum yoktu ve hala yok. Hala maskulen bi burnum var. Doktorla acik acik konusayim mi? Kotu olmak da istemiyorum. Bunun disinda burnumla ilgili yazdiklarim icin ne dusunuyorsunuz? Insallah cokca cevap gelir. Sevgiler

Su an ikinci haftadayim. Burnum alcidan ciktiginda sanki bir et yigini gibiydi, sekli semali belli degildi. Dur bakalim dedim..
Bandaj da cikti duz bi burnum var (simulasyon kavisliydi hafif) Kemerim biraz alinmis sadece. Yandan hafif kalkik duran burnum onden inik ya da yarim dondugumde dusuk duruyor. Burnumun ne ameliyat masasiyla ne de simulasyondaki burunla alakasi yok.
Doktora da dehset bir para odedim uzuluyorum haliyle. Kendimi ikna etmeye calisiyorum ama yok olmuyor. Sislerim olsa bile bu kadar farklilik normal mi su an? Doktorla da catismayalim diye bi sey diyemiyorum ama soylemliyim di mi bu durumlarimi. En ufak bi sey soylesem cok acelecisin diyor beni ikna ediyor ama sacma bir durumum var. Ameliyat oldugumu mesela kimse fark etmiyor. (Kimse fark etmeyecek demisti de eski halimi bilen de fark etsin bi zahmet) Ben de soylemeye cekiniyorum ameliyat oldugumu bile. Guzel bi burnum yoktu ve hala yok. Hala maskulen bi burnum var. Doktorla acik acik konusayim mi? Kotu olmak da istemiyorum. Bunun disinda burnumla ilgili yazdiklarim icin ne dusunuyorsunuz? Insallah cokca cevap gelir. Sevgiler
Fotoğraf atsanız ona göre kıyaslayabilirdik.

Ameliyat yaptıranlar tam oturması için en az 6 ay süre gerekiyor diyorlardı. Sadece burun kısmını önce ve sonrası bir de doktorun açısıyla çektiği fotoğraflar varsa paylaşın bizimle objektif yorum yazalım

Belki sonra ozelden atarim sizle birlikte bir iki kisiye daha. Foto koymak istemiyorum su an. Yazimda acikca soyledim durumu zaten.
Kırparak atabilirsiniz ayrıca doğal durması yüzü degistirmemesi daha iyi değil mi? Simanız değişse kendinizi taniyamaz depresyona girerdiniz bizim konulardaki mesajları okuyup şükredin bence

Sunu da rahatca koyuyorum sadece doktorun adini kapadim. Cunku nasil olsa benle alakasi yok

Ameliyat masasini atmissiniz su anki hali bunun şiş hali sanırım biraz bekleyin benim bir konum var odemle ilgili bakabilirsiniz incecik burnumu ameliyatla ne hale getirdiğime
Ameliyattaki halini begendim. Bu da bana simulaayonda gosterilenden farkli ama gene guzel. Ama su burnun sisligi inse de o ameliyat masasi haline gelmez. Bi kere odemim inince daha da dusecek burun. Ve burnumun ucuna bakiyor yumusak. Destek mi koymadi nedir. Ve hani alci acilinca doktor bi bakar ovunur falan ya benimki direkt acti bi odada ve kacti kendi odasina. Ben sonra bekleme odasina geldim. Bir adayin beni gorunce yuzu degisti. Buyrun fotograflarinizi cekelim dedi asistan, beni goren hasta yuzune eksiterek foto cektirdi

Normalde cok ilgili, cok duzgun bir doktor insani acidan ama o da anladi iste bi seylerin ters gittigini. Oyle birakip gitmezdi

Ameliyattaki halini begendim. Bu da bana simulaayonda gosterilenden farkli ama gene guzel. Ama su burnun sisligi inse de o ameliyat masasi haline gelmez. Bi kere odemim inince daha da dusecek burun. Ve burnumun ucuna bakiyor yumusak. Destek mi koymadi nedir. Ve hani alci acilinca doktor bi bakar ovunur falan ya benimki direkt acti bi odada ve kacti kendi odasina. Ben sonra bekleme odasina geldim. Bir adayin beni gorunce yuzu degisti. Buyrun fotograflarinizi cekelim dedi asistan, beni goren hasta yuzune eksiterek foto cektirdi
Ucunun yumuşak olmasına şaşırdım destek koymamış o yüzden galiba düşmesi de yumusamasi da. Benim keşke yumuşak ve desteksiz olsa

Evet canim ben de boyle dusunuyordum ama bu durum biraz aciyla da ilgili onu fark ettim. Cok yakin bi cekim almistim. Diger acilardan iyi gozukuyor. Ve surekli degisiyor aslinda. Ilerleyen zamanlarda sanirim ve insallah iyi olacak sislerim inince 🌸
İnşallah daha erken benim 4. Ayda dudağım yeni hareket edebiliyordu rahat rahat

Ben olmadım ancak olan arkadaşım ilk birkaç ay aynaya bile bakamadı şimdi gayet seviyor burnunu. Bence biraz beklemek, kaygılarım geçecek diye kişinin kendini telkin etmesi önemli. Ameliyat masa fotonuz da gerçekten harika, doktor hiç abartmamış. İlk burnunuza göre her halükarda daha güzel bir burun olacak gibi duruyor

X