Ameliyat olanların göğüs altı, göğüs çevresi ölçüsü ve protez büyüklükleri hakkında

Bu arada boyum 1.74 kilom 67 Doktorum 350 cc dual plan damla önerdi.Ama sütyenle silikonları denerken 390 da bence sana deneyebiliriz, vücudun kaldırır dedi, ve beni bitirdi. Şimdi ne istediğimi ben de bilemiyorum...

ayakta durup dokunduğumda sertlik pek belli değil, ama uzandığımda çok sert, mail adresini verirsen gönderirim foto, ama bende seninkileri istiyorum :)

Uzandigimda bnmkide sert canim ya ayaktayken yumusacim daha 2 ay olmasina ragmen
Ama degisiceginide sanmiyorum sonucta icerde bi protez var ne kadar olsada insan memesi gibi olmaz bence yani kuculttursende bu degismez yine uzandiginda o sertligi hissedersin
İstersen bi album olustur sadece arkadar listendekiler fotolarini gorsun hem sende baskalarinin fotolarini gorup kiyaslama yaparsin

Merhabalar,
Haftalardır forumu sadece okuyarak hayaller kurarken, dün bir cesaret gidip gün aldım.Haftaya Cumartesi ameliyat olacağım.Hepinizin içten paylaşımları,deneyimleri ve sıcacık mehabbetleriniz beni çok etkiledi, ben de paylaşmak istedim.Kafam protezin büyüklüğü konusunda çok karışık sadece.Doğal olsun,pek de anlaşılmasın diyorum ama bir taraftan da ameliyat olduğuma göre biraz da büyük olsun diyorum... Rica etsem fotoları olan arkadaşlar beni ekleyebilir mi?

Hayırlısı olsun canım:)Çoğumuz senin gibi diyorduk hem büyük olsun hem doğal:)doktorun kim o en iyisine karar verecektir zaten

Zeynepcim merhaba bende ameliyat olmayı düşünüyorum dr Hasan Fındık'la görüştüm ben 160 boy 47 kiloyum kilo verdim baya ama kilo alıp 52 olup öyle olmak istiyorum çünkü zayıf vücuda küçük protez takıyolar bence doktorum bana 250-300 cc önerdi ameliyatta deniycekmis kas altı takılcak bana 250 küçük geldi umarım 300 olur aslında 320 olsa fena olmaz gibi sonra küçük olursa pişman olmak istemiyorum Sen hangi doktora oldun Zeynepcim

Merhaba kızlar,

Göğüs altım 75, göğüs çevrem 88, 290 cc damla silikon kas zarı altı yöntemiyle takıldı bana. Doğal görünümlü bir göğüs istemiştim şu ana kadar ne kıyafetle ne çamaşırla ne çamaşırsız (izleri kamufle ettiğimde) silikon olduğunu anlayan kimse çıkmadı.
Çok rahat bir ameliyattı ve ameliyat sonrası rahat bir iyileşme süreci geçirdim. Bugün 70.günüm. Havalar ısınmaya, kıyafetler incelmeye başladıkça benim de keyfim yerine gelmeye başladı.

oralet sana bişey soracam damla olupta en eski yaptranlardansın bana da cuma günü damla yapılcak ama burda coğu kişi dönme riskinden bahsediyor sende dönme oldumu nasıl memnunmusun bende de meme altı olacak izleirn suan nası cvp verirsen mutlu olurum saol:18:

yuvarlak bence süper duruyor, kesinlikle tavsiye ederim
sütyensizken bile harikalar, bomba gibiler :)
forumda damla düşünenler benim fotoğraflarımı görünce yuvarlak yaptırmaya karar verdi
2. ameliyat için acele karar verme ama olursan sana tavsiyem yuvarlak olsun
Dekolte muhteşem sütyen giymeye gerek kalmıyor sütyensiz daha güzeller valla:dance:

fotoğrafların için arkadaşlık isteği gönderiyorum, kabul edersen sevinirim canım.

oralet sana bişey soracam damla olupta en eski yaptranlardansın bana da cuma günü damla yapılcak ama burda coğu kişi dönme riskinden bahsediyor sende dönme oldumu nasıl memnunmusun bende de meme altı olacak izleirn suan nası cvp verirsen mutlu olurum saol:18:

Cnm ameliyatin nasil gecti , iyi msn?

ameliyatım iyi gecti canım suan canım acıyor acıkcası yatıp kalkarken birinin yardımına ihtiyac duyuyorum üstten bi tane bandajım var yaklaşık 1 ay kadar kalması gerekiyormus protezin seklinin oturması için göğsümdeki asimetri cok azcık belli ama göğüs uclarım asagıya bakıyor umarım protez seklini alınca onlarda düzelir gerci bu haliyle bile eskisine göre cok daha iyi görünüyorlar bide öksürüyorum sürekli öksürdükçe dikişlerim acılcak diye ödüm kopuyor haftaya pazartesi ankaraya kontrole gidecem umarım protezler ozamna kadar daha cok oturmus olur .

ameliyatım iyi gecti canım suan canım acıyor acıkcası yatıp kalkarken birinin yardımına ihtiyac duyuyorum üstten bi tane bandajım var yaklaşık 1 ay kadar kalması gerekiyormus protezin seklinin oturması için göğsümdeki asimetri cok azcık belli ama göğüs uclarım asagıya bakıyor umarım protez seklini alınca onlarda düzelir gerci bu haliyle bile eskisine göre cok daha iyi görünüyorlar bide öksürüyorum sürekli öksürdükçe dikişlerim acılcak diye ödüm kopuyor haftaya pazartesi ankaraya kontrole gidecem umarım protezler ozamna kadar daha cok oturmus olur .

Hizla iyileserek arzu ettigin gorunume kavusmani dilerim , gecmis olsunnn

Ameliyat olanlar göğüs altı, göğüs çevresi ve protez büyüklüğümüzü yazalım
Ameliyatı düşünen arkadaşlarımıza yardımcı olalım
Protez büyüklükleri hakkında fikir sahibi olurlar
Tabiki protezlerin duruşu ve büyüklükleri kişiden kişiye farklılık gösterir amacımız yaklaşık olarak bilgi vermek[/QUOTE

Bu konuda yazdığın her şeyi okudum ve insanları nasıl da rahatlattığını gördüm. Senin operasyonunun üzerinden 4 yıl geçmiş sanırım ama ben yeni yeni araştırmaya başladığım için ancak iletişime geçebiliyorum. Kafamdaki soruların cevabını aldım aslında. Beni tedirgin eden tek konu şu cc olayı. Özel mesaj atamıyorum. Ama sen bana özelden e-mail adresini gönderebilirsen çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Meraba zeynep bende ameliyat olucam 31inde ve bende c cup istiyorum resimlerine bakabilirmiyim arkadaslik nasil ekleniyo bilmiyorum yeniyim cunku

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ameliyat olanlar göğüs altı, göğüs çevresi ve protez büyüklüğümüzü yazalım
Ameliyatı düşünen arkadaşlarımıza yardımcı olalım
Protez büyüklükleri hakkında fikir sahibi olurlar
Tabiki protezlerin duruşu ve büyüklükleri kişiden kişiye farklılık gösterir amacımız yaklaşık olarak bilgi vermek

Merhaba zeynep bende ayin 31 inde eser hanima ameliyat olucam ve c cup istiyorum resimlerine bakabilirmiyim yani arkadadlik teklifi nasil yapiliyo bilemiyorum yeniyim de scayip heycanliyim☺☺

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

öncelikle gecmis oldun canim..niye pisman oldun ki?ve kime oldun ameliyatini?bende eylülpn 15 inde olucam
büyüklüğü istediğim gibi olmadı. şuanda şiş ve bu şişlikler inince dahada küçük olcak. benim doktorum cenk tokat izmirde. doktorum çok iyi o bana high profil demişti ama boyutunu ben kendi isteğimle değiştirdim. keşke böyle bişey yapmasaydım :KK43:( seneye bi daha olmayı düşünüyorum.

X