Ameliyat olmak istiyorum ama

Avukatlıkla bir ilgisi yok bunun, o kadar işinin gücünün arasında evet dur bakalım aileden kim ne ameliyatı yapmış mı diyor? Neden baksın yani.
Kadın öğretmenmiş başka şehirde yaşıyormuş. Şifreyi almıştır, konu sahibi babasına vermem diyecek birine hiç benzemiyor. Hastane kaydı falan bakıyordur oradan, başka yerler de görünüyorsa ordan ona bakıyordur, nereye ne için gittiği önemli tabi. 👀

Eşitsizlugu
Merhaba arkadaslar. Ben 24 yasındayım ve bir ameliyat olmak istiyorum. Yakın zamanda evleneceğim ve kendimde rahatsız olduğum bir şey var. Genital dış dudaklarım eşit değil ve kötü duruyor dolgu yaptırmak istiyorum. Doktorlarla görüştüm, konuştum. Aynı gün içerisinde eve geçebilirim. Ağrı durumu vs oluyormuş doğal olarak. Sorunum şu ailem çok muhafazakar ve çok sıkı. Ailemden gizli olacağım. Labioplasti ameliystı oldum onda bile psikolojimi çok bozdular. Anneme bu konuyu açmaya çalıştım fakat annemin psikolojisi yerinde olmadığı için çok yanlış anladı, babama da anlatamam zaten. Ailemden gizli olursam e devlet sistemi üzerinden görebilirler, babam avukat. Ben bu ameliyatı olursam e devlet üzerinden silebilir miyim? Nasıl yapabilirim? Bana yardımcı olursanız çok seviniri
Eşitsizligi nasil fark ettin kiz bence gereksiz bicak altina yatmakya erkekler ne anlar zaten çogu hoduk🙄 sen boyle hazirlan beni begenmez diye biçak altina yat yarin oburgun okuz çiksin boşa yani kendini boyle sev bence abartilacak bir fark olmazki.Babanin avukat olmasinin kotu yanlarinida gorduk😵‍💫zorlami giricek hesabiniza

Merhaba arkadaslar. Ben 24 yasındayım ve bir ameliyat olmak istiyorum. Yakın zamanda evleneceğim ve kendimde rahatsız olduğum bir şey var. Genital dış dudaklarım eşit değil ve kötü duruyor dolgu yaptırmak istiyorum. Doktorlarla görüştüm, konuştum. Aynı gün içerisinde eve geçebilirim. Ağrı durumu vs oluyormuş doğal olarak. Sorunum şu ailem çok muhafazakar ve çok sıkı. Ailemden gizli olacağım. Labioplasti ameliystı oldum onda bile psikolojimi çok bozdular. Anneme bu konuyu açmaya çalıştım fakat annemin psikolojisi yerinde olmadığı için çok yanlış anladı, babama da anlatamam zaten. Ailemden gizli olursam e devlet sistemi üzerinden görebilirler, babam avukat. Ben bu ameliyatı olursam e devlet üzerinden silebilir miyim? Nasıl yapabilirim? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Ben birkac yil once ozel klinilte ameliyat oldum, ozel hastane degil yani. Simdi e-devlete baktim birsey yazmiyor. Sadece ozel hastane veya devlet hastanesindeki muayeneler yazar e devlette.

Ben birkac yil once ozel klinilte ameliyat oldum, ozel hastane degil yani. Simdi e-devlete baktim birsey yazmiyor. Sadece ozel hastane veya devlet hastanesindeki muayeneler yazar e devlette.
Ozel klinik ve muayenehanelerdeki kayitlar gorunuyor benim e-nabizimda. Simdi baktim. Goz muayenesinden tahlillere hatta smeare kadar hepsi cikti.

Merhaba arkadaslar. Ben 24 yasındayım ve bir ameliyat olmak istiyorum. Yakın zamanda evleneceğim ve kendimde rahatsız olduğum bir şey var. Genital dış dudaklarım eşit değil ve kötü duruyor dolgu yaptırmak istiyorum. Doktorlarla görüştüm, konuştum. Aynı gün içerisinde eve geçebilirim. Ağrı durumu vs oluyormuş doğal olarak. Sorunum şu ailem çok muhafazakar ve çok sıkı. Ailemden gizli olacağım. Labioplasti ameliystı oldum onda bile psikolojimi çok bozdular. Anneme bu konuyu açmaya çalıştım fakat annemin psikolojisi yerinde olmadığı için çok yanlış anladı, babama da anlatamam zaten. Ailemden gizli olursam e devlet sistemi üzerinden görebilirler, babam avukat. Ben bu ameliyatı olursam e devlet üzerinden silebilir miyim? Nasıl yapabilirim? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Bence doktorla gorusun. E nabiza kayit etmeme gibi bir durum olabilir mi diye

Böyle bir ameliyata hiçbir aile hele de okumuş bir aile kızmaz. Büyük ihtimalle o kızlık zarıyla ilgili bir şeyler yapacaksınız. Doktorunuza söyleyin başka bir şey diye girsin madem o kadar gerekli.

Sağlık verileri gizleniyor diye biliyorum ama avukat bulabilir mi bilemedim ayrıca bunun muhafazakarlıkla ne alakası var anlayamadım

Sorunuz cevabı değil ama daha dün gizemonaytuna bin Instagram hesabında bununla ilgili bir yazı okudum. Bakış açınız belki değişir. Okumanızı öneririm

X