Ameliyat olmak istiyorum ama

Merhaba arkadaslar. Ben 24 yasındayım ve bir ameliyat olmak istiyorum. Yakın zamanda evleneceğim ve kendimde rahatsız olduğum bir şey var. Genital dış dudaklarım eşit değil ve kötü duruyor dolgu yaptırmak istiyorum. Doktorlarla görüştüm, konuştum. Aynı gün içerisinde eve geçebilirim. Ağrı durumu vs oluyormuş doğal olarak. Sorunum şu ailem çok muhafazakar ve çok sıkı. Ailemden gizli olacağım. Labioplasti ameliystı oldum onda bile psikolojimi çok bozdular. Anneme bu konuyu açmaya çalıştım fakat annemin psikolojisi yerinde olmadığı için çok yanlış anladı, babama da anlatamam zaten. Ailemden gizli olursam e devlet sistemi üzerinden görebilirler, babam avukat. Ben bu ameliyatı olursam e devlet üzerinden silebilir miyim? Nasıl yapabilirim? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Karanlikta bir sey gozukmuyor o is esnasinda. Cok elzem degilse sirf es adayiniza guzel gozukmek icin caninizi yakmasaniz diye akil vermek istemiyorum ama emin olun erkekler bu kadar ugrasmamizi haketmiyor.

Merhaba arkadaslar. Ben 24 yasındayım ve bir ameliyat olmak istiyorum. Yakın zamanda evleneceğim ve kendimde rahatsız olduğum bir şey var. Genital dış dudaklarım eşit değil ve kötü duruyor dolgu yaptırmak istiyorum. Doktorlarla görüştüm, konuştum. Aynı gün içerisinde eve geçebilirim. Ağrı durumu vs oluyormuş doğal olarak. Sorunum şu ailem çok muhafazakar ve çok sıkı. Ailemden gizli olacağım. Labioplasti ameliystı oldum onda bile psikolojimi çok bozdular. Anneme bu konuyu açmaya çalıştım fakat annemin psikolojisi yerinde olmadığı için çok yanlış anladı, babama da anlatamam zaten. Ailemden gizli olursam e devlet sistemi üzerinden görebilirler, babam avukat. Ben bu ameliyatı olursam e devlet üzerinden silebilir miyim? Nasıl yapabilirim? Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Baban olarak e devlete girsem avukat gözüyle ilk önce adına şirket açılmış mi , sim kart cikartilmis mi , mahkeme var mı , gibi şeylere bakmak gelir aklıma. 24 yaşındaki tek başına yaşayan çocuğumun e nabizina girmek, ameliyat mı kontrol mu diye didiklemek gelmez.

Allah allah bende gozukmedi belki de yazmamistir

Benim muayenehane randevularım gözükmüyor neden acaba

Özel klinikte yaptığınız herhangi bir işlem e devlette yer almaz rahat olun .
Ozel lab, muayenahane, klinik ve hastanelerin hepsi gorunuyor bende. Beni mi sevmiyor e-nabiz acaba :KK70:

Yalniz profilde gizle diye bir yer var, belki oradan gizlenebiliyordur

Eklentiler

• Screenshot_20231202-203908_Chrome.jpg
    Screenshot_20231202-203908_Chrome.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_20231202-203900_Chrome.jpg
    Screenshot_20231202-203900_Chrome.jpg
    57,7 KB · Görüntüleme: 63
  • Screenshot_20231202-203848_Chrome.jpg
    Screenshot_20231202-203848_Chrome.jpg
    64,4 KB · Görüntüleme: 66
İşin üzücü yanı her şeyi bu kadar mükemmelleştirmeye çalışırken müstakbel kocanızınki morarmış muza benzeyecek ve umru olmayacak, canı yanan siz olacaksınız. Hiç kukuletama bakmadım eşit mi dudakları diye, bazen gereksiz şeylere takıyoruz bence.

Neyyse. Edevlette baktım herhangi bi silme ayarı vs yok. Ama aileniz olduğunuz ameliyata bile karışırken yaptığınız evliliğe de karışmayacaklarının garantisi var mı, adamın başı yanmasın yoksa
Kadın, cinsel hayatıyla ilgili kim bilir ne güzel hayaller kuruyordur pat güm diye daldınız olaya
😀

Ozel lab, muayenahane, klinik ve hastanelerin hepsi gorunuyor bende. Beni mi sevmiyor e-nabiz acaba :KK70:

Yalniz profilde gizle diye bir yer var, belki oradan gizlenebiliyordur
Estetik işlemler görünmüyor diye biliyorum üç operasyon geçirdim sadece 1 tanesinin yazdığı ilaçlar sistemimde gözüküyor o da ne işlem yaptığım değil yazılan ilaçlar . Gözükmesini sebebi de devlet hastanesi olduğu için . Operasyonun içeriği gözükmüyor

Kadın öğretmenmiş başka şehirde yaşıyormuş. Şifreyi almıştır, konu sahibi babasına vermem diyecek birine hiç benzemiyor. Hastane kaydı falan bakıyordur oradan, başka yerler de görünüyorsa ordan ona bakıyordur, nereye ne için gittiği önemli tabi. 👀
O zaman babada bir problem var hangi baba neden durup dururken baksın napmış diye bir de konu sahibi öğretmen.

Kusura bakmayın ama yani kırk yıl düşünsem aklıma yaptırmak gelmez.gorunen bı yer olsa neyse diycem sanki evleneceğiniz kişi alıp ölçüm mu yapacak.deger mi bunun için acı çekmeye ameliyat olmaya.zamaniniza paranıza yazık vazgeçin bu ameliyattan.kendinizle barışık olun.

Ne ameliyatı yaw? Dolgu diyorsunuz. Dolgu ile yapılıyorsa ameliyat sayılmaz. Yaşlanıp buruşan ya da çok kilo kaybı ile o bölgesi de sarkan ve kararan insanlar dolgu ile hallediyor. Kararma içinde lazer uygulatıyorlar. Burun dolgusu, dudak dolgusu gibi.

kiz o kadar kendine takinti yapman gereken bisey degil ki, yamuk yumuk curumus kabaga benzeyen penisiyle erkekler hmmm bunun dudaklari esit degil bana layik degilsin diye mi uzayacak. zaten bir ameliyat olmussun o aciyi cekmeye degecek bir sey degil.

Ameliyatı Görürse Kıl dönmesi vardı siğil vardı yada o minvalde bir şey bul işte , enabızda görürde sorarsa kadın hastalıkları olunca sana söylemeye utandım de geç nihayetinde özel bölge , ben beyazlatma yaptırdım o edevlette kaydı yok dolgu botoks ben aldırma hiç birinin kaydı yok o dermatolog sadece zona mı edevlete girmiş

Böyle bir ameliyata hiçbir aile hele de okumuş bir aile kızmaz. Büyük ihtimalle o kızlık zarıyla ilgili bir şeyler yapacaksınız. Doktorunuza söyleyin başka bir şey diye girsin madem o kadar gerekli.
Valla ben anneme böyle birşey söylesem kızar ne alaka kafayı mı yedin der😂

Kız bizimkide muhafazakar ama şunun bir e devletine bakayım dememiştir hiç biri. Klinik ile konuşun özel ise yansımaz bence.

Enabızdaki epikriz notlarını doktorlar görebiliyor. Herhangi birisi senin şifrenle e nabızına girerse sadece hastane başvurunu falan görür ama doktorunun düştüğü detaylı ameliyat notunu göremez.

Bir de yazık günah ya etmağ kendine bunu, şimdiden ora mı beğenir mi ,bura mı beğenir mi diye düşünecek sen insan da akıl mı kalır :KK43: insan kendinde bir şeyleri düzeltmeye başlayınca bazen bunun sonu gelmiyor.

X