Ameliyat sonrası iz kremi 🌸

merda9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2021
199
44
23
Kızlar meme büyütme sonrası iz kremi veya domuz yağı,kant.yağı kullanıp etkisini gören oldu mu ? İz kremleri gerçekten pahalı ve çok küçük boyutları contractubex ise çoğu ciltte alerji yapmış ve işe yaramadığını söyleyen de çok gerçekten işe yarayan krem veya bitkisel bir yöntem söyler misiniz ? Birde ameliyattan ne kadar sonra kullandınız ☺️

Merhaba ben dermatix aldım. Daha başlayalı 1 hafta oldu. Şimdilik etkisini gördüm diyemem ama günde 1 veya 2 günde 1 şeklinde sürüp üstünü silikon bant ile kapatıyorum. Alerji yapmadı ama evet malesef pahalı kremler ve uzun süre kullanmak gerekiyormuş

Merhaba ben dermatix aldım. Daha başlayalı 1 hafta oldu. Şimdilik etkisini gördüm diyemem ama günde 1 veya 2 günde 1 şeklinde sürüp üstünü silikon bant ile kapatıyorum. Alerji yapmadı ama evet malesef pahalı kremler ve uzun süre kullanmak gerekiyormuş
Banada doktorum dermatix önerdi siz eczaneden mi aldınız ücret neydi gerçekten çok küçük ve çok pahalı :/

Silikon bant dediğiniz iz giderici bant olarak geçiyor onlardan mı

Silikon bantin aldina krem sürmek gerek mi🤔

yeni ameliyat olduysanız kantaron yağı gibi yağlar, aslında genel olarak yağ sürmeyin bence. mikrop kapmaya çok müsait olur yara

Silikon bant dediğiniz iz giderici bant olarak geçiyor onlardan mı

Silikon bantin aldina krem sürmek gerek mi🤔

Bant aldım ama çok pahalı bir banttan 5 günlük çıktı benim hesabıma göre. günlük değiştirmek gerekiyor normalde ama burda yıkayıp kullananlar varmış. Ben de sabunla nazikçe yıkadım kuruttum ama sonuçta etkisi gitmiş veya azalmıştır diye düşünüyorum. Aynı bantı direkt kullanmak yerine dermatix sürüp üstünü öyle kapattım. Aslında krem bir yere bulaşmasın diye hem de etki edene kadar hep orada kalsın diye çözüm üretmek için. Kremi de sabah akşam demişlerdi ama bantın içinde düzgünce durduğu sürece sorun olmaz diye düşünüyorum. günde 1 veya 2 günde 1 bantı çıkartırken sürüyorum.
Kremi veya bantı tek başına kullanabilirsiniz zaten mantıken benim bant sadece orda Kremi tutmak için duruyor. Ama ikisi de çok pahalı olunca böyle yapmak mantıklı geldi bana.

Bant aldım ama çok pahalı bir banttan 5 günlük çıktı benim hesabıma göre. günlük değiştirmek gerekiyor normalde ama burda yıkayıp kullananlar varmış. Ben de sabunla nazikçe yıkadım kuruttum ama sonuçta etkisi gitmiş veya azalmıştır diye düşünüyorum. Aynı bantı direkt kullanmak yerine dermatix sürüp üstünü öyle kapattım. Aslında krem bir yere bulaşmasın diye hem de etki edene kadar hep orada kalsın diye çözüm üretmek için. Kremi de sabah akşam demişlerdi ama bantın içinde düzgünce durduğu sürece sorun olmaz diye düşünüyorum. günde 1 veya 2 günde 1 bantı çıkartırken sürüyorum.
Kremi veya bantı tek başına kullanabilirsiniz zaten mantıken benim bant sadece orda Kremi tutmak için duruyor. Ama ikisi de çok pahalı olunca böyle yapmak mantıklı geldi bana.
Ben dün sizden sonra aldığım yere yazdım krem kuruduktan sonra yapıştırın dedi

Evet ben de öyle yapıyorum. Dermatixin prospektüsünde üstüne makyaj bile yapılabilir diyor. Hızlı emiliyor demek ki
Dermatix de iyi skarex kirmizi beyaz olan da iyi duvarım da paylaşmıştım.bende meme kucultme ameliyatı oldum 1 2 yerimde kabariklik var. Son zamanlar antibiyotik kremini bastırarak sürmedim oralarda öyle kaldi😔

Bugün kontrolüm vardı ameliyat olalı bir ay oldu. Doktor bana iz kremi vermedi iki küçük dikiş var gerek yok dedi.

5 ocakta dikleştirme ameliyatı oldum ve çok dikişim var çapa dikişi yapıldı doktorum bu kremi önerdi çok iyi geçiriyormuş izleri instagram hesaplarındanda inceledim ama çok pahalı bir ürün 1300₺ ve yurtdışından geldiği için sadece klinikte bulunuyor eczacıya danıştım dermatix önerdi içeriği aynı dedi ama ne yapacağımı bilemedim açıkcası

Eklentiler

• IMG_0222.jpeg
    IMG_0222.jpeg
    100,6 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba benim de 1 ay olacak meme büyütme ameliyatı oldum 3.haftadan itibaren doktorum siliskar jel önerdi kullanıyorum.Kremi sürüp sargı bezi koyuyorum üstüne korseye devam..

X