Ameliyat sonrası şişlikler ve ödem için bir çare!

arnica krem sadece morluklar icinmi yoksa ödem içinde iyi mi kullanan arkadaslardan cevap bekliyorum lütfenn

Benimde ameliyatımın 27. günü bugün ve hala ödemlerim var . Sağ taraf daha şiş soldan . Burun ucum hala kocaman . Arnica kremden bende edindim duyunca. Ödem içinde iyi geliyormuş, sürüyorum ama çok hızlı bir gelişme göstermiyor.

Ben her sabah yeşil çay içiyorum , tuzludan sakınıyorum . Yatış şeklime dikkat ediyorum , çünkü ne tarafa yatsam o taraf şişiyor . Ödem gezermiş zaten bir süre. Dik yatarsam çok şiş uyanmıyorum . Zor da olsa hala başım dik yatıyorum. Ve kısa yorucu olmayan yürüyüşler yapıyorum.

benim bugun 37.günüm burnumu gectim yüzüm cok sis ama yatisima dikakt etmedim alcidan sonra artik dik uyuycam bir süre bende sisin yaninda benm burun cevrem asiiri kizarik sizde böle bi problem varmi acaba ?

benim bugun 37.günüm burnumu gectim yüzüm cok sis ama yatisima dikakt etmedim alcidan sonra artik dik uyuycam bir süre bende sisin yaninda benm burun cevrem asiiri kizarik sizde böle bi problem varmi acaba ?

Benimde ilk hafta geçnce atelm alınmışltı doktorum baya şaşırmıştı alerji olmuştumm burun kapalı kalınca eee tabi bide çok hassas olunca böle oluyor bi süre daha kızarıktım merhem kullandım geçtii hee birde alerji hapı kullanmıştım

bende allerji olmuştum , doktorum görünce beni kabarık kızarık , bandajları söktü ve başka bant kullanmadı . Havasızlıktan oluyor canım.

bende allerji olmuştum , doktorum görünce beni kabarık kızarık , bandajları söktü ve başka bant kullanmadı . Havasızlıktan oluyor canım.

Evett ne krem kullanabiliosun ne yıkıyabiliyosun ama herkeste olmuyor iştee işi artık deliliğee vurdummm sempatiksalakcinni bence ödem şişlik vs... ler için hep birlikte dua edelimmmmm heueheueheu yok çare yokk olsa ben bulcammmm :sm_cool: :sm_cool: :sm_cool: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: (=

bilmiyorumkismile aman yarabbim ya korkmaya başlıyorum valla..korkum bi geliyo bi geçiyo napcam yarabbim sen hepimize yardım et

inşallah hepiniz hemen iyileşirsiniz arkadaşlar..tüm kalbimle söylüyorum

bilmiyorumkismile aman yarabbim ya korkmaya başlıyorum valla..korkum bi geliyo bi geçiyo napcam yarabbim sen hepimize yardım et

Yook Yooook ben gerçekten deliliğe vurdummmm patladım sonundaaa bekle bekle dahada beklemek gerekkkk hehehehe :teytey: :teytey: :teytey:

Yook Yooook ben gerçekten deliliğe vurdummmm patladım sonundaaa bekle bekle dahada beklemek gerekkkk hehehehe :teytey: :teytey: :teytey:

tatlım benim ameliyat günüme daha var da..yusuf geldi bana şimdiden kafamçokkarıştı

:eek: korkiiyrum

iyileşirsiniz ya..en önemlisini atlatmışsınız.. kaydirigubbakcemile5

tatlım benim ameliyat günüme daha var da..yusuf geldi bana şimdiden kafamçokkarıştı

:eek: korkiiyrum

iyileşirsiniz ya..en önemlisini atlatmışsınız.. kaydirigubbakcemile5

Korkutmak için yazmadımm korkma korkmaa hehehehe sadece herkesin atlatma süreci ve derecesi farklı oluyorrr benimki zor oldu ve olmaya devam ediyor ondan delirdimmm işi deliliğe vurdummm tey tey teyyy liyorum :)

Yok ya korkma her bunye farklı bak benım morluklarım gectı sıslıklerım var, sewıllde hııc sıslık yok ama morluk vardı bunyeye gore degısıyo ama ben tabı amelıyat sonrasındakı bakımında cok onemlı oldugunu dusunuyorum

Yok ya korkma her bunye farklı bak benım morluklarım gectı sıslıklerım var, sewıllde hııc sıslık yok ama morluk vardı bunyeye gore degısıyo ama ben tabı amelıyat sonrasındakı bakımında cok onemlı oldugunu dusunuyorum

:teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: Merhemler bana yan etki yapmaya başladııı kafam güzelleşioo sinirlede birleşio hafiftennnn alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Pınkcımm cok takmamaya calıs akısına bırak dıcem ama bunun gercekten zor oldugunu bılıyorum :KK43: ama sen yınede uzme kendını

merhaba
bende bugün kbb dr olan osman karaaslanla burun estetigi hakkında görüşme yaptım ama ne kadar güvenebilirim henüz karar veremedim önemli bi ameliyat ve nasıl olur diye günlerdir düşünüyorum.
iyi bçr dr seçmeliyim osman karaaslan nasıldır acaba burun estetigi konusunda tecrubesi olanlar yazabilirlermi ??

ya ilk zamanlardaki gibi değilim morluklarım ve gözlerimin altındaki şişliklerim tamamen indi kimse anlamıyo ameliyat olduğumu herkes kendi burnum sandı o derecede doğal ve düzgün bi burnum var yani şu an çok memnunum ama burnumun uc kısmında hala sertlik ve topluk var bide okulda hep sarı sümük oluyo hışlamayada başladım bu yüzden belkide okul çok tozlu olduğundan burnum normal işlevini yerine getiriyo ameliyat olmadan önce sadece tıkanırdı çünkü sümüklü olmak hoşuma gitmiyo desem yalan olur valla sempatiksalakcinni böyle yani şimdilik ya benim birazda zayıflamam lazım burnum eskisine göre çok düzgün ve minik olduğundan yüüzm ve yanaklarım çok şiş duruyo kendimi bariz tombul hissediyorum önerebileceğiniz bişeyler varmı acil yazdan önce zayıflamak istiyorumda mafoldumben ohaoldumsmile

selam bana dr hakkında biraz bilgi verirmisin fotograflarını aradım ama bulamadım eyvahedigeldismile

kzlr bana yrdm edin lütfeeeen mafoldumben 35 gün önce ameliyat oldum ,burnumun ucunda sivri sert bişi var ve burun kanatlarım yapışık gibi:KK43: şiş flnda deil! doktora gittim ucunda ödem var dedi 2 ay sonra gel geçmezse düzeltcem dedi:KK43: böle bişi yaşayan varmı senağlama

benimde bgn 6.günümdü ve alçı ve dikişler alındı,doktor ayna tuttuğunda resmen şok geçirdim,o kadar büyük ve şiştiki nerdeyse aglıyacaktım!! resmen suratımın ortasında bir patates vardı sanki:KK43:( bu kadar şiş kimsede görmedim ben umarım iner yoksa ben bu burunla yasayamam :gitme:senağlama

benimde bgn 6.günümdü ve alçı ve dikişler alındı,doktor ayna tuttuğunda resmen şok geçirdim,o kadar büyük ve şiştiki nerdeyse aglıyacaktım!! resmen suratımın ortasında bir patates vardı sanki:KK43:( bu kadar şiş kimsede görmedim ben umarım iner yoksa ben bu burunla yasayamam :gitme:senağlama

cnm benim senin burnun daha çok yeni.. şişlikler 3 ay fln sürüyormuş.. benimde bugün 35ci günüm, sadece ucunda var şişlik delikafadulden inşallah biran önce iyileşiriz :teytey:

X