Amh düşüklüğü ile hamile kalanlar acil

0.02 gibi değerlerle bile hamile kalanlar var değerin aşırı düşük değil
Normal yolla biraz denememi ama zaman kaybetmemem gerektiğini söyledi üstelik 3.5 cm kistimin olduğunu söyledi iyi huylu ara kanamalarım oluyordu ondan kaynaklı olabilir dedi korktum açıkçası bir buçuk yıldırda deniyoruz hiçbir gebelik yaşamadım sizde mi Amh düşüklüğü var gebelik yaşadınız mi

Amh düşüklüğü yok benim ki normal şu anda hamileyim çok şükür ama benim de bir süre sebepsiz olmadı en son femara kullandım

Amh düşüklüğü yok benim ki normal şu anda hamileyim çok şükür ama benim de bir süre sebepsiz olmadı en son femara kullandım
Allah sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin bende bilmiyorum tedirginim dünden belli açıkçası moralim çok bozuldu ne yapacağımı bilmiyorum aşılama yaptırsam mı riske almadan yoksa beklesem mi bilemedim

1 buçuk yıl geçmiş aşılama yapılabilir ya da başka bir doktora da görünebilirsin tek doktorla kalmayıp

1 amh demek ortalama kaba taslak ayda 10 yumurtanız oluşabilir folikülünüz var demek. Bu rakamla rahatlikla hamile kalinir baska sorun yoksa

Amh değerin bence düşük değil, başka testler de yapıldıysa onların sonuçlarına göre belki tüp bebek demiş olabilir

1 amh demek ortalama kaba taslak ayda 10 yumurtanız oluşabilir folikülünüz var demek. Bu rakamla rahatlikla hamile kalinir baska sorun yoksa
Daha öncesinden adet dönemimde hormonlarıma baktırdım hersey gayet normal dendi prolaktin 14 .88
Tsh 2.9 çok az yüksek dedi onun dışında 3.5 cm temiz kitle var dedi o ne kadar sıkıntı olur bilmiyorum tekrar yeniden bir doktora görünsem mi bilmiyorum

Daha öncesinden adet dönemimde hormonlarıma baktırdım hersey gayet normal dendi prolaktin 14 .88
Tsh 2.9 çok az yüksek dedi onun dışında 3.5 cm temiz kitle var dedi o ne kadar sıkıntı olur bilmiyorum tekrar yeniden bir doktora görünsem mi bilmiyorum
D vitaminine baktirdiniz mi

Başka bir sıkıntınız varmıydı acaba
Ultrasonda hiç yumurtan yok dedi doktor beni direkt tüp bebeğe yonlendirdi ve o şekilde bile olmayabilir dedi
Başka doktora gittim o da yumurtan var yumurta geliştirici yaparız dedi ben kabul etmedim
Baska bir sıkıntım yoktu yani
LH 5.2 FSH 9.7 çıktı estradiol 70.2
He bir de prolactinim 40 kusur çıkmıştı o da baya yüksekti

Ultrasonda hiç yumurtan yok dedi doktor beni direkt tüp bebeğe yonlendirdi ve o şekilde bile olmayabilir dedi
Başka doktora gittim o da yumurtan var yumurta geliştirici yaparız dedi ben kabul etmedim
Baska bir sıkıntım yoktu yani
LH 5.2 FSH 9.7 çıktı estradiol 70.2
He bir de prolactinim 40 kusur çıkmıştı o da baya yüksekti
Benim de LH 3.51 FSH 8.69 e2 36.37 prolaktin 14.88 TSH da 2.5 den düşük olması gerekiyormuş benim ki 2.9 çok az yüksek bu değerler nasıl sizce doktor sadece Amh ile bilgi verdi bana e nabızda böyle degerlerim

X