Ana oğul bana küstüler

ozgesare

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2023
58
30
29
Kaynanam, kayınpederim ne zaman gelse veya ne zaman ona gitsek sürekli bebeğime çok zayıflamış , yüzü kaybolmuş ,eli kolu kaybolmuş ,gittikçe eriyo vs birsuru şeyler diyolar kilosu hakkında .Bende bu durumdan cidden rahatsız oluyorum sanki bebeğime bakamaz gibi hissediyorum.Artik dedim öyle şeyler söylemeyin diye .Başka bı laf cikmiyo ağzınızdan dedim .Hala lohusa gibiyim ne deseler batiyo .Bebek huysuz ben 1 yıldır adet olamadim ,ev karisiyo,kendime bakamıyorum birsürü sorumluluğun içinde ara da bir gelip yardım ediyim diyeceğine her defasında bebegime böyle demesi bıktırdı.Neyse ana oğul bana küstüler şuan .Ben zaten hicbiseylerine karısan biri değilim kendi halimdeyim onu da biliyolar .Az önce çay yaptım .Çayı geri caydanliga döktü ikramlarimi kaldırdı .Samimi samimi konuşmaya çalışıyorum hic umrunda bile değil . Bilmiyorum ayıp mı ettim .

Cayi geri koymak ne demek. Yanlis bir sey yapmis olsaydiniz daha bu hareket cok yanlis.
Ayip ettiginiz bi durum yok. Hosunuza gitmeyen bi durumu soylemissiniz. Hic mi bir sey soylenmeyecek bu insanlara? Umursamayin kendi hallerinde birakin duzelirler. Sakin geri adim atmayin. Madem o kadar dargin size neden evinizde duruyor? Aksam yemek yapsaniz onu da mi yemeyecek?

Ne zaman gelseler çok güzel agirlarim yatarlar kalkarlar istedikleri gibi bizde .Eşim ihtiyaclarini alır ,para gönderir onlara .Ben daha para istemiş değilim 2 yil oldu evleneli .hiç bişey demem sonuçta anne babası kardeşi diye .bebeğim zaten benim peşimden ayrilmaz alelacele hep bı hazırlık içinde olurum ama yine de bi lafim hepsini silip attı .napiyim yemiyo çocuk yanlarında da yediriyorum yemiyo . gerçekten üzüldüm .eşimde alttan aliversene diyo nasıl alıyim ne dememi bekledi acaba .daha kapıdan giresiye selam vermek yerine bu çocuk erimiş bitmiş diyo artık midem kaldirmiyo bu lafları

hiç de ayıp etmemişsiniz. Bu ne terbiyesizlik çayı dökmeler falan.

Cayi geri koymak ne demek. Yanlis bir sey yapmis olsaydiniz daha bu hareket cok yanlis.
Ayip ettiginiz bi durum yok. Hosunuza gitmeyen bi durumu soylemissiniz. Hic mi bir sey soylenmeyecek bu insanlara? Umursamayin kendi hallerinde birakin duzelirler. Sakin geri adim atmayin. Madem o kadar dargin size neden evinizde duruyor? Aksam yemek yapsaniz onu da mi yemeyecek?
Herkesle küs bunlar zaten bı laf dedittirmiyolar kendilerine .Yemekte yaptım yemek pişene kadar bunlardan atistiriverin dedim .Bebeğim tabi yine yemek yaparken kucak istiyo.o kucağımda alelacele yaptım pisti neyse insan bı alır çocuğu gel oynayalım edelim der anlayiş sıfır .sonra da ben yemiycektim zaten dedi .şimdide gittiler sessizce ben bebeği uyutuyodum.o ara gittiler kapı seslerini duydum.

Hiçte ayıp etmedin bu kaynanalara ne halta yarar ki zaten bir gelip yardım etmez iki iş görmez ama vırvir anca laf yetiştirmeyi bilirler hiç Altan alma vur lafları gitsin.
Aklım başıma geliyo ama yavaştan geliyo.Ben çok sessiz biriyim etliye sütlüye karışmam keşke gözü açık olsam biraz .

Ben birinin bebeğine zayıfsa bile zayıf demem annesi üzülmesin diye. Bizimkiler de öyle der, evet rejim yaptırıyorum hehe diye güler geçerim. Böyle düşüncesiz ayılara laf anlatmak için yoramam çenemi. Eşiniz niye küsüyor onu anlamadım?

Kaynanam, kayınpederim ne zaman gelse veya ne zaman ona gitsek sürekli bebeğime çok zayıflamış , yüzü kaybolmuş ,eli kolu kaybolmuş ,gittikçe eriyo vs birsuru şeyler diyolar kilosu hakkında .Bende bu durumdan cidden rahatsız oluyorum sanki bebeğime bakamaz gibi hissediyorum.Artik dedim öyle şeyler söylemeyin diye .Başka bı laf cikmiyo ağzınızdan dedim .Hala lohusa gibiyim ne deseler batiyo .Bebek huysuz ben 1 yıldır adet olamadim ,ev karisiyo,kendime bakamıyorum birsürü sorumluluğun içinde ara da bir gelip yardım ediyim diyeceğine her defasında bebegime böyle demesi bıktırdı.Neyse ana oğul bana küstüler şuan .Ben zaten hicbiseylerine karısan biri değilim kendi halimdeyim onu da biliyolar .Az önce çay yaptım .Çayı geri caydanliga döktü ikramlarimi kaldırdı .Samimi samimi konuşmaya çalışıyorum hic umrunda bile değil . Bilmiyorum ayıp mı ettim .
hiç umursama aylak küsen aylak barışır boşver herkes nerede durması gerektiğini bilsin

Sınır koydugunuzda tepiki gösterenler hep sınırınızın olmayisindan faydalananlar. Bir daha kalkip önüne cay götürmeyin. Oglu götürsün. Böyle insanlara iyilik yaramiyor. Esiniz toksik davranislari sürdürmeye niyetliyse evliligine gelecek zarari da kabul ettigini bilsin
Eşimi de anlamıyorum yediriyo yemek istemiyo filan dese keşke .Alttan al diyo neyi alttan alıyım bebeğe bakamiyomusum gibi yorum yapiyolar hatta direkt soyluyo kayınpederim çocuğu aç bırakıyolar diye .Her defasında bak abartmıyorum ne zaman yanyana gelsek başka muhabbet yok .Oynayın cocukla bişey yapın konuşun ne biliyim .

Babasına çekmiş de bence.Babasinin küçüklüğü aaa oda yüzü kaşık kadarmis kayınvaliciğim demekki sen ondan kendi yaptigin gibi olmasın diye evham olmuşsun deyin Tam küssünler böyle az küsmesinler.İyi ya herşeyi söyle herşeyi yap bide küs.ikramliklari ye konu sahibi kendine çay koy iç afiyet olsun.

Aslında kötü bir şey dememişsin ama heralde fazla yüz verdiğin için tepene çıkmışlar, küstüler mi canıma minnet de muhatap olma cayını içmiyorlarsa tek kendine doldur, gidip gelmeyi kes

Aç çocuk görmek istiyorlarsa biraz Afrika olsun ülkemizde olsun gerçekten aç cocuklar var yardıma muhtaç ilgi bekleyen sahiden bir lokma bulamayan kayinvalideniz birazda bunlarla ilgilensin sevabı büyük yani.Ne bu böyle torununa aç aç

bu halinizle bir de yemek yapıyorsunuz onu da yemiyorlar. Zaten zor bir gün geçiriyorum bir elime geçirsem şunları :KK70:
Saçımı taramaya vaktim yokki kesip atacam saçımı da 😃bebek bu işte hep oyun istiyo .arkadaslarim kendini çok yipratiyosun diyolar .yakınlarım akıl veriyolar .Sanki siz mi varsınız yanda nerden biliyosunuz yapmadığımi diyorum.Bi de tek başına olunca ayrı zor.Eskiden daha kolaymış bnce hep birlikte yaşayınca çocuğa bakacak insan cok

X