Tüp Bebek Merkezleri Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Görenler

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim iyi dilekleriniz için hep dua ediyorum allah bu yolda kimsenin kucağını boş burakmasın ,dün 2. testimide yaptırdım 257 çıktı değerim her test günümde anatoliadan arıyorlar çarşambada aynı şekilde yükselmeye devam ederse ultrasona yönlendireceğiz dediler bu tüp bebek macerasında heyecan hiç eksik olmuyor

hapyyyyy sen benim moral kaynağımsııınnnn inşallah bende anatoliadan mutlu ayrılırıııımmm allahımmm lütfennnn..

hayırlı olsun çok sevindim sonucuna.anatoliayla ilgili bu kadar kötü yorumdan sonra bu sonuç biraz iç açtı.inşallah bebeğini sağlıkla alırsın kucağına.

ben anatoliada olumsuz birşeyle karşılaşmadım çok şükür bu birazda beklentilerle alakalı bence benim için benimle saatlerce sohbet edip beni pofpoflamalından ziyade işlerini iyi yapmaları önemli çok kalbalık bir merkez olduğu doğru ama sistemli çalışıyorlar kimseyede kötü davradıklarını görmedim açıkcası yada bana denk gelmedi ,herkesin şahsi fikri ve beklentisi saygı göstermek lazım ,gitmeden önce okuanlardan etkilendim beimde moralim bozuldu ama sonra buradaki dr uma güveiyorum beni kötü biryere yönlendirmeyeceğini düşünerek kasmadım kendimi akışına bıraktım iyikide öyle yapmışım

hapyyyyy sen benim moral kaynağımsııınnnn inşallah bende anatoliadan mutlu ayrılırıııımmm allahımmm lütfennnn..

inşallah arkadaşım senin içide tüm isteyenler içinde duacıyım ,sana tavsiyem yumurtaların toplanacaksa şimdiden ölemini al kabız olmamaya bak ben oldum transfer gününe kadar çok cnm ayndı aman dikkat et ,inşallah kolay geçer hayırlı haberlerle dönersin bize zaten 2 gü sonrada transfere çağırırlar

HHAPPY ALLAH KUCAGINA ALMAYI NASİPETSİN.
merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum benim hikayem uzun 2. çocugumu istiyorum ilk çocugum normal yolla oldu 2. nedense 3 yıldır olmuyo bende hakan hocanın hastasıyım 1. aşılamam negatif artık tüp bebek son çare nisan ayında tedaviye başlıyorum allah herkesin gönlüne göre versin.

amin cnm inşallah sağ sağlim kucağıma almayıda nasip eder allahım
seninde tedavin hayırlı olsun inşallah çok bekletmez gelir 2. bebeğin

yuuuuupppiiiiiii değerin bence çok güzel canım benim ilk hamileliğimde 14. gündeğerim 98 idi içini rahat tut umarım değerin artar heyecenla bekleyeceğim arkadaşım

ceymi teşekkür ederim cnm 2. değerim 257 ..yü heyecanla bekliyorum oda yarın bakalım hayırlısıyla yükselmeye devam eder inşallah

mrb arkadaslar anatolia tüp bebk merkezinde transferden sonraki 17. günüm.hersey yolunda gidiyor şimdilik.:nazar::nazar::nazar:
1. test sonucum :226.86 ,
2.test sonucum :839.5
3.test sonucum :3271 çıktı.:nazar:
sizce nasıl?ikiz olma ihtimali nedir?
merkez hakkında bi kaç bilgi vermek istiyorum.ben bülent hocanın hastasıyım ama hocayı bir kere ilk kontrolde gördüm sadece ne yumurta toplama ne de transfere kendi girdi.ilk muayenenin amacıda müşteri baglamak sanırım.merekz özel ama ücretli devlet hastanesi gibi cok kalabalık ve muayenelerde saatlerce beklemek zorunda kaldık.transfer ve yumurta toplama işlemleri sıranında işi tamamen seriye almışlar 3 kişilik odalarda millet ayakta beklemede 10-15 kişi narkozdan çıkan hastaları yuvarlayarak sedyelerine aldıklarını gördüm ve panik oldum.
basarılı bir merkez o da laboratuarından dolayı sanırım.ama tamamen ticarete dokmuşler işi müşteriyi baglayana kadar herşey daha sonra otomatiğe almışlar olayı verecekleri bilgi dışına çıkmıyolar.sorularına cvp bulamıyosun .rapor olayıda sıkıntı lı oldu baska hastaneden kendimiz çıkarmak zorunda kaldık kabul etmediler vs..:KK50:

meltem sonucun ne güzel hayırlı olsun canımm.ama anlattıkların biraz ürküttü beni.daha önceki denemelerimde tek kişilikti odalar nasıl üçer kişi yatırıyolar anlamadım ben.daha detaylı anlatırmısın o zaman eşler falanda alınmıyordur.tek başına kalıyorsun yaniii öylemiii.benimde cuma yada cumartesi olacak yumurta toplama işim ama ben i korkuttun valla..ayrıca senin embriyoların nasıldı.kaç yumurta toplanmıştıı..

tesekkurler canım.valla ben yumurta toplama için hazırlandım ameliyat önlüğü filan beklerken bi kaç hasta geldi ve ben bi hastayı yuvarlayarak yatağına aldıklarını gördüğümmde(baygın tabi hasta) panik oldum.2 tane oda var zaten 3 er kişilik buraya hastaları istifliyolar kimisi yumurta taplamak için kimisi transfer için kimi ayakta kimi yatıyor...
10 adet yumurtam çıktı bunların 6 tanesi embriyo oldu ve 2 tane transfer edildi 3 tanesini de dondurduk.(500 tl karsılığında ve her sene belli bir ücret alacaklarmıs saklandıkları sürece).
eşleri alıyorlar transferden sonra bilgilendirmek için bir kaç dakkalığına odayı boşaltıp .benden baska bir hasta daha vardı eşler birlkte geldiler araya perde cektiler.zaten transferden sonra yarım saatten fazla burada yatmaya izin vermiyoruz dediler buda ayrı garip zaten.transferden sonra beklerken yanımdaki hasta 3-5 kere hemşire cağırdığı halde gelen giden olmadı.
ayriyetten misafirhanesi de ayrı bi saskınlık yarattı.pansiyon gibi tuvalet banyo bir.odada sadece bir yatak var. tv seyretmek istersen salona gecmen gerekiyor.garip biyer.imkanı olana yakınlarda polisevi var orayı tavsiye edebilirim.
inş.bu süreci çar cabuk atlatırsın.ve güzel haberlerini alırız seninde.

Son düzenleme:
mrb arkadaslar anatolia tüp bebk merkezinde transferden sonraki 17. günüm.hersey yolunda gidiyor şimdilik.:nazar::nazar::nazar:
1. test sonucum :226.86 ,
2.test sonucum :839.5
3.test sonucum :3271 çıktı.:nazar:
sizce nasıl?ikiz olma ihtimali nedir?
merkez hakkında bi kaç bilgi vermek istiyorum.ben bülent hocanın hastasıyım ama hocayı bir kere ilk kontrolde gördüm sadece ne yumurta toplama ne de transfere kendi girdi.ilk muayenenin amacıda müşteri baglamak sanırım.merekz özel ama ücretli devlet hastanesi gibi cok kalabalık ve muayenelerde saatlerce beklemek zorunda kaldık.transfer ve yumurta toplama işlemleri sıranında işi tamamen seriye almışlar 3 kişilik odalarda millet ayakta beklemede 10-15 kişi narkozdan çıkan hastaları yuvarlayarak sedyelerine aldıklarını gördüm ve panik oldum.
basarılı bir merkez o da laboratuarından dolayı sanırım.ama tamamen ticarete dokmuşler işi müşteriyi baglayana kadar herşey daha sonra otomatiğe almışlar olayı verecekleri bilgi dışına çıkmıyolar.sorularına cvp bulamıyosun .rapor olayıda sıkıntı lı oldu baska hastaneden kendimiz çıkarmak zorunda kaldık kabul etmediler vs..:KK50:

maşallaaaahhhh:nazar::nazar:
degerinn çok ama çok güzelllkii ikiz olma ihtimalii çok yüksekkk

amin cnm inşallah sağ sağlim kucağıma almayıda nasip eder allahım
seninde tedavin hayırlı olsun inşallah çok bekletmez gelir 2. bebeğin

sagol cnm senin yaş kaçtı kaç embriyo transfer edildi 30 yaş ve üstüne embriyo transfer sayısı değişiyoda ondan sordum

tesekkurler canım.valla ben yumurta toplama için hazırlandım ameliyat önlüğü filan beklerken bi kaç hasta geldi ve ben bi hastayı yuvarlayarak yatağına aldıklarını gördüğümmde(baygın tabi hasta) panik oldum.2 tane oda var zaten 3 er kişilik buraya hastaları istifliyolar kimisi yumurta taplamak için kimisi transfer için kimi ayakta kimi yatıyor...
10 adet yumurtam çıktı bunların 6 tanesi embriyo oldu ve 2 tane transfer edildi 3 tanesini de dondurduk.(500 tl karsılığında ve her sene belli bir ücret alacaklarmıs saklandıkları sürece).
eşleri alıyorlar transferden sonra bilgilendirmek için bir kaç dakkalığına odayı boşaltıp .benden baska bir hasta daha vardı eşler birlkte geldiler araya perde cektiler.zaten transferden sonra yarım saatten fazla burada yatmaya izin vermiyoruz dediler buda ayrı garip zaten.transferden sonra beklerken yanımdaki hasta 3-5 kere hemşire cağırdığı halde gelen giden olmadı.
ayriyetten misafirhanesi de ayrı bi saskınlık yarattı.pansiyon gibi tuvalet banyo bir.odada sadece bir yatak var. tv seyretmek istersen salona gecmen gerekiyor.garip biyer.imkanı olana yakınlarda polisevi var orayı tavsiye edebilirim.
inş.bu süreci çar cabuk atlatırsın.ve güzel haberlerini alırız seninde.

canım artık ne yapalım katlancaz derlerya benim kalıcak yerim var çok şükür kendi arabamızla geldik zaten allah yardımcımız olsun.biz nelere katlanmadıkki ne yapalım artık buna da katlanırız önemli olan sonuç iii olsunnnnn.allah bizede versin senin gibi dualarını bizede gönder..

canım artık ne yapalım katlancaz derlerya benim kalıcak yerim var çok şükür kendi arabamızla geldik zaten allah yardımcımız olsun.biz nelere katlanmadıkki ne yapalım artık buna da katlanırız önemli olan sonuç iii olsunnnnn.allah bizede versin senin gibi dualarını bizede gönder..

inş. sonuç iyi olur dualarım sizinle.gönlünü ferah tut ve olacagını düşün.nasıl düşünürsen öle oluyor buna inan:KK66:
benim bu ikinci denememdi ilkinde olmayacagı içime doğmustu ama bu sefer olacagına sanki emindim.ve oldu Allah herkesin gönlüne göre verir inş.
haberlerini bekliyoruz.

evet dostlarrrr bugün son iğnelerimi yapıyoruumm cumartesii gelsinnn yumoşlaaaaarrrr.inşallah olacak bu kezz.dualarınıza ihtiyacım var dostlarrrrr..

ceymi mrb canım yasına göre zaten iki tane embriyo transfer ederler sanırım.
ama özellikle doktor secmene gerek yok hangisi boşta ise o hallediyor işi:KK70:
ben bülent hocayı sectim ama sadece ilk görüşmede muhattap oldu bizimle hakan bet transferi gerçeklestirdi.yumurta toplama ise zaten op.doktorlardan biri yapıyor.çokta önemli değil sanırım önemli olan embriyologlar onlarda işini iyi yapıyo.inş. sansın acık olur allah yardımcın olsun.müjdeyi verirsin bize:KK66:
NOT:özel msj gönderemedim sana.

evet dostlarrrr bugün son iğnelerimi yapıyoruumm cumartesii gelsinnn yumoşlaaaaarrrr.inşallah olacak bu kezz.dualarınıza ihtiyacım var dostlarrrrr..

dualarımız sizinle.içini ferah tut.inş.bnenim gibi sende güzel haberler alırsın

X