Tüp Bebek Merkezleri Ankara Anatolia Tüp Bebek Merkezinde Tedavi Görenler

ben ankaralıyım ama bafradayım 5.5 yıldır.
umarım iyi sonuçlanır,kimde kalıyosun,ilk denemenmi,benim 1 normal yoldan hamilelik var 2aylık düşük oldu ama 5sene oldu:KK43:(3aşılama sadece 1.kimyasal gebelikti.şimdide ilk deneme bakalım,bület hoca hep babaca duydum iydi ama babaanlığını hissedecek kadar görüşmedim:)sonra eşime dedimki saatlerce konuşsak nolak,önemli olan başarıları ve rabbim ol diyecek..

kdr ya benden bafradayım..acaba tanışıyomuyuzzzz.ne iş yapıyosunn.

ya özelden falan konuşsak,tanışıyoda olabiliriz yani,bafrada çevrem genişledi oralı olmasamda:))

özelden ms j atamıyorum(yeni olduğumdan msj sayım az..çalışmıyorum ben sen napıyosun..yarın rapor için anatoliaya gelcem..sen kaçta oan orda

arkadaşlar sizi sadece takip ederken bugün artık üye olayım dedim,iyi geceler..buarada ankaralıyım,samsunda evliyim.busabah ankaraya ailemin yanına gidyorum,lucrinde 9.günüm:)

hayırlı olsun tedavin inşallah senden de güzel haberler alırız

kızlarrrr bende martın 20 si gibi gidiyorum anatolyaya banada dua edin morfoloji sorunumuz var aslında keşke bu merkezde IMSI tekniği uygulanmış olsa içim daha rahat olcaktı nasip artık allahım hepimizin dualarını kabul etsin

kızlarrrr bende martın 20 si gibi gidiyorum anatolyaya banada dua edin morfoloji sorunumuz var aslında keşke bu merkezde IMSI tekniği uygulanmış olsa içim daha rahat olcaktı nasip artık allahım hepimizin dualarını kabul etsin

ben 20 martta hangi aşamada olurum acaba tedavimde bi aksilik çıkmazsa belkide transfer falan.sizinde allah yardımınız olsun,inşallah herşey yolunda gider ceymi..

özelden ms j atamıyorum(yeni olduğumdan msj sayım az..çalışmıyorum ben sen napıyosun..yarın rapor için anatoliaya gelcem..sen kaçta oan orda

kdr bende özelden mesaj atamıyorum.yarın sabah 7 30 da orda olucaz transfer için.sen kaçta gideceksinn..

ben 20 martta hangi aşamada olurum acaba tedavimde bi aksilik çıkmazsa belkide transfer falan.sizinde allah yardımınız olsun,inşallah herşey yolunda gider ceymi..

belki oralarda karşılaşırız arkadaşım kaderdaşım umarım iyi sonuçlar alırız

kdr bende özelden mesaj atamıyorum.yarın sabah 7 30 da orda olucaz transfer için.sen kaçta gideceksinn..

ben rapor için öğlen 2 gibi meral hanımın yanına gitcem,hacettepe gitcez,merkeze uğramam heralde adet olabilirim heran şuan lucrin 10.gündeym,adetin 2.günü gel dediler.allah yadımcın olsun,umarım herşey yolunda gider,"rabbi hebli minledünke zurriyeten,tayyibeten inneke semiuddua"rabbim bana tarfından tertemiz zürriyet nasip eyle,şüphesiz sen duayı işitensin..dua et sürekli,rabbim olderse olur..

canım sağol allah razı olsunn.aminn hepimize sağlıklı hayırlı çocuklar nasip etsin rabbim.ama seninle görüşcez bak görürsün mutlaka bulacaz birbirimizi.iletişimi kesmeyeliiimm.:KK9:

canım sağol allah razı olsunn.aminn hepimize sağlıklı hayırlı çocuklar nasip etsin rabbim.ama seninle görüşcez bak görürsün mutlaka bulacaz birbirimizi.iletişimi kesmeyeliiimm.:KK9:[/QUO

aminnnnnnnn..tüm evlat hasreti çekenlere nasip etsin,o bebek kokusunu içimize çemeyi inşaallah..buluruz tabi,burda olmasada samsunda:KK9:burdan devam iletişime..:KK6:

aysosman bide şunu sorcaktım,yumurta toplama işlemini hoca mı yaptı?çok yoğun daha gelmeden bunu kabullendim ama tedirginim hala,muamele nasıl,memnun kaldınmı?doktorunu kaçkere gördün ?ben bülent hocayla ilk konuşmam azdı,azdan ziayde ne oldu bitti anlamadım,hiçimi görüşemiycem toplamaya kadar birazdaha moral almak istiyorum,güvenmek..

kdr valla ben hocayı bir kez ilk görüşmede gördüm toplama işini mehtap hanım yaptı.inşallah transferde görürüm yarın hocayı.ben bunları bilerek geldim.ben buraya güvenerek geldim.inşallah benim güvenim boşa olmayacak.hocayla görüşmüyosun ama hocanın herşeyden haberi oluyor.benim 1 ay önce tedavim iptal edildi ve beni hoca 2 gün peş peşe çağırdı anlattı konuştu.ve tedavimi iyiki iptal etmiş çünkü bu kez ilk defa bu kadar çok yumurtam oldu.bilmiyorum ya ben memnunum ama tabiiki herkesin bakış açısı farklı.

benim daha bir bakış açım yok,sadece oranın yoğunluğu duydum ama görmüşte oldum,daha önce 3aşılama oldum ya ilk ikisini fakültede ve sinir harbiyle oldu,doktorunu zor gördüğün gibi orda ekip falan yok,tabiki burası farklı ekip işi var,zaten şimdiden terapiler yapıyprum kendime ama yumurta toplarken bari olsa hoca,okadarcıkta isteğimiz olmuycakmı yani:KK43:tabiki transferde olcak okadarda olsun,biliyorum bende çok güvenerek ve inanarak başlamak istiyorum,ve doktor olsun hasta olsun ilk anatolia dediler,inşaallah bizimde velerimize güneş doğarda memnun kalırız,hassas bir kişilğim var,çok rahat olmak istiyorum,zahmetli süreç..onlar sadece işlerini yapıyorlar,biz artık bırak maddiyatı inanmak istiyoruz,kırılmak istemiyoruz,dokunsalar ağlıycak gibi oluyoruz,haklarımızında olması lazım..inş.transferinde yolunda gider,tek embriyomu olcak?..bende mut dolu konuşurum burda umarım:KK66:

allah razı olsun,inşaallah bu ilktüp bebek denemem,son olur.sen şuan hagi aşamdasın?

cnm benimde ilk tüp denemem daha önce aşılama yöntemiyle gebe kalmıştım ama 2 aylıkken kaybettim allahım birdaha yaşatması ,ben şuanda 5+1 haftalık hamileyim dün ilk ultrason muaynem vardı çok şükür kesemizi gördük 9mm minicik bir kese haftaya tekrar çağırdı kalp atışlarına bakalım dedi inşallah hyırlısıyla onuda duyarız heyecan hiç bitmiyor hep birşeyleri bekliyoruz yumurta toplama transfer test günü 2.test 3. test ultrason bu böyle gidiyor allah emeklerimizi boşa çıkarmasın işallah kucaklarımızada almak nasip olsun .

cnm benimde ilk tüp denemem daha önce aşılama yöntemiyle gebe kalmıştım ama 2 aylıkken kaybettim allahım birdaha yaşatması ,ben şuanda 5+1 haftalık hamileyim dün ilk ultrason muaynem vardı çok şükür kesemizi gördük 9mm minicik bir kese haftaya tekrar çağırdı kalp atışlarına bakalım dedi inşallah hyırlısıyla onuda duyarız heyecan hiç bitmiyor hep birşeyleri bekliyoruz yumurta toplama transfer test günü 2.test 3. test ultrason bu böyle gidiyor allah emeklerimizi boşa çıkarmasın işallah kucaklarımızada almak nasip olsun .

bende ilk evlendiğim 2ay sonra kendiliğinen hamile kaldım,2aylık kaybettim,allah birdaha banada yaşatmasın,sonra hap tdavisi 2ay bişey olmadı,sonra aşılamalr başladı ilk aşılamamda sevinci kursağımda kaldı,kimyasal gbelikti,sonra 2 ve 3 aşılamalar negatif,1yıldırda bekliyordum,şimdide ilk tüpbebek denememiz,negüzel rabbim ilkde yaşattı sana umarım bbeğini kucağına alıp ogüzel kokusunu içine çekersin,görümcemin 20gün önce bebeği oldu,onu kokladım kokladım,allahım beni bu kokudan mahrum bırakma diye yalvardım içimden,oan olmama ihtimaline dayanamadım,umarım rabbim yaşatır bizede,senin sorun neydi?biz sebepsiz infertilite dendi hep,bülent hocada rahim yumurtalıklar iyi dedi sadece azıcık polikistik overe yatkınlık var dedi. bilmiyorum sebep yok çocukta yok:KK5:umarım busefer olur...kendine dikkat et...

bende ilk evlendiğim 2ay sonra kendiliğinen hamile kaldım,2aylık kaybettim,allah birdaha banada yaşatmasın,sonra hap tdavisi 2ay bişey olmadı,sonra aşılamalr başladı ilk aşılamamda sevinci kursağımda kaldı,kimyasal gbelikti,sonra 2 ve 3 aşılamalar negatif,1yıldırda bekliyordum,şimdide ilk tüpbebek denememiz,negüzel rabbim ilkde yaşattı sana umarım bbeğini kucağına alıp ogüzel kokusunu içine çekersin,görümcemin 20gün önce bebeği oldu,onu kokladım kokladım,allahım beni bu kokudan mahrum bırakma diye yalvardım içimden,oan olmama ihtimaline dayanamadım,umarım rabbim yaşatır bizede,senin sorun neydi?biz sebepsiz infertilite dendi hep,bülent hocada rahim yumurtalıklar iyi dedi sadece azıcık polikistik overe yatkınlık var dedi. bilmiyorum sebep yok çocukta yok:KK5:umarım busefer olur...kendine dikkat et...

bizimde sebebi bilinmeyen eşimdede bendede hiçbir sorun yok ama ufaklık epey bi uğraştırdı bizi allah kucağımıza almayıda nasip etsin ,sizinde olur allahın izniyle

daha önce yumurta tembbeliğn anlaşılmamışmıy dı canım
tüp bebekte mi ortaya çıktı???

Daha önceki doktorum sadece ileri derece endometrıum(çikolata kisti)hastasısın dedı .Tabi teşhis amacıyla laporoskopi olduktan sonra .Ameliyatla kiistlerim temizlendi ve lucrın oldum 3 aydır adet gormuyorum.Hakan Yaralı ise yumurtaların cok tembel işimiz cok zor transfer aşamasına gıtmen bıle cok zor dedı..

X