Ankara bahçeci embriyo gelişim yavaşlığı

Bahçeci nin laboratuvar kriterleri çok yüksek. Bende 4 kez devlet hastanesinde denedim. Hepsine aa kalite demişlerdi. Hiç biri tutmadi. 5.yi İstanbul bahcecide denedik. Bana da 2 tanesinin geriden geldiği söylenmişti ve o geriden gelenleri genetige gönderdik. Saglam geldi. Suan Bc kalite ile hamileyim.
Cnm yorumun bana umut oldu benim de beşinci gün 3bc emriyo var herkes c olanlar kötü tutmaz diyo çoğu yerde bende öyle tedirginimki seninki demi 3 BC dydi beni aydinlatirmisin teşekkür ederim sağlıkla al kucağına bebegini

Cnm yorumun bana umut oldu benim de beşinci gün 3bc emriyo var herkes c olanlar kötü tutmaz diyo çoğu yerde bende öyle tedirginimki seninki demi 3 BC dydi beni aydinlatirmisin teşekkür ederim sağlıkla al kucağına bebegini
5.gune giden embriyoydu. Kalitesi bc dediler ama muhtemel 5bc dir. Çünkü genetik teste gönderebilmek için embriyonun 5.gune gitmesi şart.

5.gune giden embriyoydu. Kalitesi bc dediler ama muhtemel 5bc dir. Çünkü genetik teste gönderebilmek için embriyonun 5.gune gitmesi şart.
Gerçekten bana umut oldun Allah razı olsun benimde BC var herkes C kaliteyi kötü diyor üzülüyorum çok dua edin banada

Bende 4 Farklı merkezden sonra Ankara bahçeci de tedavi gördüm ve toplamında 10.denememde tutundu,diğer yerlerde kaliteli vs diyorlar ama hiç tutunmadı,bahçecinin laboratuvarı ve embriyologları çok üst düzey👌🏼
Canım tecrübelizin diye sormak istiyorum prof Ahmet erdem nasıl biliyor musun? Bahçeci pahalı deniyor ama doğru mu bilmiyorum

Ben bahçecinin embriyologlarına sordum,diğer merkezlerde 8-10 embriyomuz olurdu burda niye 3 tane oldu diye,diğerleri tutundu mu dedi hayır dedim,diğer merkezler biraz havadan sallıyor bence,önemli olan tutunması bence
Merhaba bende bir şey soracagım benimde yarın ankara bahcecide randevum varda. Beta artışında da bir sıkıntı cıkmazsa yarın transferden sonraki ilk kontrol oluyor vajinal muayene yada karından muayene yapıyormu aytaç bey bilginiz var mı acaba

Merhaba bende bir şey soracagım benimde yarın ankara bahcecide randevum varda. Beta artışında da bir sıkıntı cıkmazsa yarın transferden sonraki ilk kontrol oluyor vajinal muayene yada karından muayene yapıyormu aytaç bey bilginiz var mı acaba
Betanıza ilk kez mi bakılıyor

Ben 8. Gün verdim öncesinde merkezde ilk kez bakılacak
Yok henüz alttan da üstten de bakmaz,1 hafta 10 gün sonrasına randevu verir beta yükselmeye devam ederse,dediğin gibi bir aksilik olursa da beta ister büyük ihtimalle,ben en son 12. Gün verdim bir hafta sonra da alttan keseyi görmeye çağırdı

Yok henüz alttan da üstten de bakmaz,1 hafta 10 gün sonrasına randevu verir beta yükselmeye devam ederse,dediğin gibi bir aksilik olursa da beta ister büyük ihtimalle,ben en son 12. Gün verdim bir hafta sonra da alttan keseyi görmeye çağırdı
Tamamdır tesekkür ederimm 🍀🍀

X