Ankara’da Tüp Bebek için Doktor/ Merkez Öneri (Düşük Yumurta Rezervi)

Kızlar merhaba herkese. Yumurta rezervim düşük olduğu için tüp bebek sürecindeyim. İlk denemem transfer sonrası 9.gündeyim, iki gün önce silik çizgi gördüm testte ama bugün sabah ve akşamüstü olmak üzere yaptığım iki testim de negatif çıktığı için umudumu çok yitirdim. Tedavimde 7-8 folikül var denildi ama 4 yumurta toplandı, bunların 2si döllendi ve orta kalite taze 3.gün embriyosu transfer edildi diğeri ise ilerlemedi. Yani sonucum negatif olursa en baştan iğneler yumurta büyütmeler toplamalar başlayacak. Hemen devam mı edilir yoksa biraz dinlenip mi başlanır bilmiyorum. Küçük yumurtalarım vardı belki bu ay onlar da büyür ve daha fazla yumurta toplanır hiçbir fikrim yok ama oldukça tedirgin ve gerginim. Cumartesi test günüm, henüz belli değil ama sonuç negatif olursa doktor/merkez değiştirebilirim sizin yorum ve memnuniyetinize göre. Şu an Ankara Tüp Bebek Merkezi Kubilay Vicdan ile devam ediyorum. Anatolia Tüp Bebek - Mehtap Polat hanım ve Tolga Ecemiş bey ile tedavi olup memnun kalan var mı? Rapor çıkaramıyorum ilaçları en baştan temin edeceğim için merkezin ücret konusunda yardımcı olmasını arzu ederim. Ticarethane olarak değil gerçekten özellikle kadınların psikolojilerini anlayan, süreçte maddi manevi yıprandığımızı bilerek yaklaşan bir doktor var mı? Özellikle amh düşük olanlar Ankara’da memnun kaldıkları laboratuvar ve doktor önerirse çok çok sevinirim..
Ankarada cem akarsu çok iyi doktor ben ona gidiyorum bugün transferimin 8 günü

Evet pozitif 🤰🏻🐣 yarın ikinci kez kan vereceğim düzenli artıyor mu kontrol için
Hayırlı olsun canım adına mutlu oldum inşallah hayırlı doğumların olur :KK200: bende gonalf kullanıyorum haftaya toplancak hayırlısıyla inşallah. sakıncası yoksa sendeki sıkıntı neydi

Hayırlı olsun canım adına mutlu oldum inşallah hayırlı doğumların olur :KK200: bende gonalf kullanıyorum haftaya toplancak hayırlısıyla inşallah. sakıncası yoksa sendeki sıkıntı neydi
Benim eşimde sperm çok az ve yavaş bende de prolaktin yüksekliği var
Teşekkür ederim inşallah senin de pozitif görmek nasip olur Göğşen hocaya güvenim sonsuz ❤️

Benim eşimde sperm çok az ve yavaş bende de prolaktin yüksekliği var
Teşekkür ederim inşallah senin de pozitif görmek nasip olur Göğşen hocaya güvenim sonsuz ❤️
anladım canım aminn :KK200: bende de pcos var canım hayırlısı olsun inşallah kaç yhumurtam vardı peki taze transfermiydi biraz heyecanlıyım :KK17:

anladım canım aminn :KK200: bende de pcos var canım hayırlısı olsun inşallah kaç yhumurtam vardı peki taze transfermiydi biraz heyecanlıyım :KK17:
17 yumurta toplandı 12 si döllendi ama 5. Güne sadece 1 tane kaldı sperm çok az olduğı için taze transfer yaptı hoca dondurup spermleri riske atmak istemiyorum dedi tek embriyo kalmıştı onu da transfer ettiler o da tutundu bana çok şükür 🙏👼🏻

17 yumurta toplandı 12 si döllendi ama 5. Güne sadece 1 tane kaldı sperm çok az olduğı için taze transfer yaptı hoca dondurup spermleri riske atmak istemiyorum dedi tek embriyo kalmıştı onu da transfer ettiler o da tutundu bana çok şükür 🙏👼🏻
maşallah canım altın yumurta :anneadayı: doktora taze ve dondurulmuş transfere neye göre yapılıyor diye sorduğum da yumurtanın fazlalığına göre demişti. 5-15 arası yumurta ideal ne kadar çok olursaa kalite yönünden etkileniyor demişti canım. Bende de pcos var yumurta sayım fazla oyüzden düşükten başladık düşük devam ediyoruz dozlara şuan karnımın içi dolu hissediyorum büyüyüyorlar :KK70: seninde maşallah 17 tane toplanmış rahim dinlendirmesi flan yapılmadı ozaman değil mi yumurta 5. güne geldiğinde drek transfer mi oldu canım yani taze transferden bunu mu anlamalıyım

maşallah canım altın yumurta :anneadayı: doktora taze ve dondurulmuş transfere neye göre yapılıyor diye sorduğum da yumurtanın fazlalığına göre demişti. 5-15 arası yumurta ideal ne kadar çok olursaa kalite yönünden etkileniyor demişti canım. Bende de pcos var yumurta sayım fazla oyüzden düşükten başladık düşük devam ediyoruz dozlara şuan karnımın içi dolu hissediyorum büyüyüyorlar :KK70: seninde maşallah 17 tane toplanmış rahim dinlendirmesi flan yapılmadı ozaman değil mi yumurta 5. güne geldiğinde drek transfer mi oldu canım yani taze transferden bunu mu anlamalıyım
Eevet 14 ünde yumurtalarım toplandı 19unda transfer oldum 😊 yumurtalar büyürken ben de hissetmiştim şişlik ve ağrı olmuştu karnımda 😄

Eevet 14 ünde yumurtalarım toplandı 19unda transfer oldum 😊 yumurtalar büyürken ben de hissetmiştim şişlik ve ağrı olmuştu karnımda 😄
Anladım canım çok saol inşallah doğumunuda görürsün🙏🏻 Banada dua edermisin inşallah bende pozitif haberi alırım yarın kontrolüm var bakalım 🥰

Merhabalar, ben de Ankarada İbrahim esinler ile başladım. benim de birkaç yumurtam toplandı ama 1 yumurta döllenip kaliteli olduğu için tek şansım vardı benim de sizin gibi. 19 kasımda transfer oldum ama dün 11.günde beta hcg düşük çıktı çok üzüldük ama 14. Gün tekrar vericem. Benim de en başından yumurta toplama işlemime vs başlanır bi süre dinlendirdikten sonra heralde. İlaçlar için de rapor çıkarmadım herşeyi güç bela ödedik ama çok pahalı ilaçlar ve süreçler. Allah herkesin yardımcısı olsun

Eevet 14 ünde yumurtalarım toplandı 19unda transfer oldum 😊 yumurtalar büyürken ben de hissetmiştim şişlik ve ağrı olmuştu karnımda ö
Anladım canım çok saol inşallah doğumunuda görürsün🙏🏻 Banada dua edermisin inşallah bende pozitif haberi alırım yarın kontrolüm var bakalım 🥰
ederim tabi inşallah isteyen Herkese pozitif sonuçları hayırlı doğumları nasip ederi Allah 🙏

Merhabalar, ben de Ankarada İbrahim esinler ile başladım. benim de birkaç yumurtam toplandı ama 1 yumurta döllenip kaliteli olduğu için tek şansım vardı benim de sizin gibi. 19 kasımda transfer oldum ama dün 11.günde beta hcg düşük çıktı çok üzüldük ama 14. Gün tekrar vericem. Benim de en başından yumurta toplama işlemime vs başlanır bi süre dinlendirdikten sonra heralde. İlaçlar için de rapor çıkarmadım herşeyi güç bela ödedik ama çok pahalı ilaçlar ve süreçler. Allah herkesin yardımcısı olsun
İnşallah 14. Gün artmış olur 🙏 bizim de rapor çıkmadı çok zor bi süreç ama inşallah herkes emeğinin karşılığını bebeğini kucağına alır da atlatır unuttruz bu günleri🙏

İnşallah 14. Gün artmış olur 🙏 bizim de rapor çıkmadı çok zor bi süreç ama inşallah herkes emeğinin karşılığını bebeğini kucağına alır da atlatır unuttruz bu günleri🙏
Bugün transfer gününü de sayarsak 14. Gün ve beta hcg eskisi gibi. Tutmadı malesef ilk test yaptığımda daha çok üzülmüştük ama hayırlısı kimisinin 3. -4.De de tutuyormuş. İnşallah bizim süreç o kadar uzamaz ama hayırlısı herkes için 🤲🏻 güzel haberler alırız inşallah hepimiz

Bugün transfer gününü de sayarsak 14. Gün ve beta hcg eskisi gibi. Tutmadı malesef ilk test yaptığımda daha çok üzülmüştük ama hayırlısı kimisinin 3. -4.De de tutuyormuş. İnşallah bizim süreç o kadar uzamaz ama hayırlısı herkes için 🤲🏻 güzel haberler alırız inşallah hepimiz
Çok üzüldüm gerçekten ama demekki hayırlısı böyleymiş bebişlerimiz en doğru zamanda sağlıkla gelsin inşallah 🙏 umarım bundan sonraki ilk denemende pozitif olur sağlıkla alırsın kucağına 🙏 doktorunu değiştirmeyi düşünüyorsan Ankara başkent hastanesinde göğşen önalanı tavsiye ederim sanada

Vardır bir bildikleri sen içini ferah tut inşallah iyi haberler alırsın 🙏
Amin inşallah canım ya :KK200: Benim 4 embriyo 3. gün dondurdular. Transfer zamanı çözüp 5. güne geleni transfer ediceklerini söylediler inşallah 5. günüde görürler hayırlısı bakalım dualarını eksik etme teşekkür ederim

X