Ankara Bahçeci’ye Tüp Bebek İçin Başlayacağım Amh 0.11 Temmuz 2023

Değerleriniz kaçtı acaba amh fsh
Araştırdıkça umudum azalıyor vaz mı geçsem çocuktan acaba diyorum :KK43:
Amh bilmiyorum fsh 6 ydı daha düşmüş olabilir ilaç kullanıyorum. Umudunuz azalmasın önemli olan toplanan yumurta değil kaç tanesinin sağlıklı olduğu benim 28 yumurtamdan 2 tane embriyo sağ kaldı ve donduruldu mesela 🍀

Araştırınca çok kötü oluyor gerçekten. Ümit var mi ben de bilmiyorum. 2 yumurtam toplandı biri 3. Gün donduruldu. Şu an 1 adet embriyom var. Belki benim yavrum olucak o belli olmaz. Belki de olmıcakk... yani denemeye değer bence.
Kesinlikle önemli olan toplanan yumurta sayısı değil . Benim 2 embriyom donduruldu kalan 26 devam etmedi 🍀

Oldu ki olmazsa süreci baştan yaşamak içimi acıtıyor. En korkutan kısmı bu. İnşallah gerek kalmaz, kavuşuruz..😊

Elinde meriofert olan var mı acaba 8 kutu bulmam gerekiyor hiç bi yerden bulamadım veya bildiğiniz bi eczane var mıdır

Ben 0.18 amh gördüm, 0.2 oldu arada, değişiyor amh özellikle sigara içenlere. Ben de sigarayı bıraktım. 6 ay sonra yumurta kalitem artmaya başladı. Kendime çok iyi baktım. Şu an hamileyim 💜🧿 yaptıklarımla ilgili bi topic açmıştım okumak isterseniz umarım faydası olur "yumurta kalitesini artırmak için neler yapıyorum 40 yaş" gibi ve başlığı var.

50 bine ek olarak ilaçlar, rahim dinlendirme, dondurma vs derken 100 bini buluyor ve belki de geçiyor. Ayrıca ilk seferde olma ihtimali belli de değil. Kaç kere olacağını bilmiyoruz ilk seferde olsa yapacağız ama belli değil bu yüzden biz vazgeçtik. Her şey bu kadar pahalı olmamalı….
Şükran çakmak hocaya devam edeceğim ben. Aktardan da bitkisel karışım macun aldık. 2 olan yumurtam bu ay 5 çıktı. Sigarayı çok azalttım (günde 1) bakalım Allahım dualarımızı kabul edip verirse bir mucize olacak 🙏🏻

Cerencim nasılsın iyi haberlerin var mı inşallah vardır. Giremedim ben de buraya üzüntüden. Allah bizi de sevindirsin artık ne olur

Cerencim nasılsın iyi haberlerin var mı inşallah vardır. Giremedim ben de buraya üzüntüden. Allah bizi de sevindirsin artık ne olur
Tesekkür ederim siz nasılsınız 🍀 transferim gerçekleştikten 6. Gün kanda hamile oldugumu öğrendim. Dört gün sonra kimyasal gebelik oldu. Bizimle kalmak istemedi malesef 😞 simdi eylül ayında kalan embriyomu transfer olacağım siz naptınız nasıl gidiyor 🍀

50 bine ek olarak ilaçlar, rahim dinlendirme, dondurma vs derken 100 bini buluyor ve belki de geçiyor. Ayrıca ilk seferde olma ihtimali belli de değil. Kaç kere olacağını bilmiyoruz ilk seferde olsa yapacağız ama belli değil bu yüzden biz vazgeçtik. Her şey bu kadar pahalı olmamalı….
Şükran çakmak hocaya devam edeceğim ben. Aktardan da bitkisel karışım macun aldık. 2 olan yumurtam bu ay 5 çıktı. Sigarayı çok azalttım (günde 1) bakalım Allahım dualarımızı kabul edip verirse bir mucize olacak 🙏🏻
Şükran çakmaktan memnun musunuz ? İnşallah Rabbim dualarınızı kabul eylesin sağlıklı hayırlı bir evladınız olsun

Merhaba, biz de bugun bahceci ankara yusuf aytac tohma hocamda tedaviye basladik.. reglime henuz 4-5 gun var. Gecen ay novaart ta basarisiz bir denememiz oldu, 7 yumurtam toplandi sadece 1 tanesi dollendi o da ilerleyemedi transfer asamasina kadar maalesef.. bakalim bu defa neler olacak:)

Merhaba, biz de bugun bahceci ankara yusuf aytac tohma hocamda tedaviye basladik.. reglime henuz 4-5 gun var. Gecen ay novaart ta basarisiz bir denememiz oldu, 7 yumurtam toplandi sadece 1 tanesi dollendi o da ilerleyemedi transfer asamasina kadar maalesef.. bakalim bu defa neler olacak:)
Hayırlı olsun tedaviniz sorun neydi

Merhaba, sonucunuz ne oldu acaba? Süreçiniz iyi geçtimi aytaç tohma hocayla?

X