ANKARA BURUN ESTETİĞİ

Selamlar doktor araştırmaktan beyni yananlar kulübündenim. Ankara için benim de aklıma yatan Mesut Kaya ve Tural bey ama fiyatları uçmuş durumda. İlk ameliyatım olacak ve son olsun istiyorum tabii. Ama bir taraftan da bu kadar fazla para vermek garip geliyor. Bunun dışında Serdar Başer ve Elif Dağlı aklıma yatan daha makul fiyatlardalar. Hastalarıyla da sosyal medyadan görüştüm şimdilik bir memnuniyetsizlik yok. Ama hala kararsızlık mevcut.
Merhaba ameliyat oldunuz mu kime oldunuz

ankarada olan arkadaşlara tek önereceğim doktor Hakan Soygür mükemmel bir doktor benim dışımda 5 arkadaşım daha oldu memnun olmayan yok kbb doktoru hem içte sorun varsa onu hemde şekli düzeltiyor kesinlikle sayfasına bakın instagramdada var tek kelime mükemmel

Aynen gösteriyorlar dediğiniz gibi ama mesela Tural hocanında yıllar önce yaptırmış hastasıyla görüşme imkanı yok gibi. Benimde kafam fazlasıyla karışık ama mesela Yavuz Fuat Yılmaz bana güven verdi. Başka ameliyatlar olmuş hastaları çok memnunlardı.
Merhaba, Yavuz Fuat Yılmaz dan ameliyat oldunuz mu?

Merhaba Serdar Hocaya ameliyat oldunuz mu? Ben de yakın zamanda kendisine olmayı düşünüyorum da memnun musunuz diye sormak istedim?
Evet Serdar Başer'e oldum.

1,5 yıl olacak neredeyse.

Gerçekten çok memnunum. Kendim için aldığım en iyi karardı. Burun ucum toparlak, burnum eğri idi ve hafif de kemerim vardı. Burun köküm ise çok alçaktaydı. Tüm sorunlarım çözüldü :).

Özgüvenimi de artırdı.

Evet Serdar Başer'e oldum.

1,5 yıl olacak neredeyse.

Gerçekten çok memnunum. Kendim için aldığım en iyi karardı. Burun ucum toparlak, burnum eğri idi ve hafif de kemerim vardı. Burun köküm ise çok alçaktaydı. Tüm sorunlarım çözüldü :).

Özgüvenimi de artırdı.
Çok teşekkür ederim verdiğiniz cevap için bana da cesaret olmuş oldu🫶

X