Kalın derili burun estetiği

kalın derili burun maalesef çok küçülmüyor arkadaşlar. dünyanın en iyi doktorı olsa bile fark etmiyor bence ;/ özellikle kemerli bir burnunuz varsa kemer gittiği için öncekinden de kalın duruyor burnunuz yani yamukluk vs kemer yoksa olmayın derim

kalın derili burun maalesef çok küçülmüyor arkadaşlar. dünyanın en iyi doktorı olsa bile fark etmiyor bence ;/ özellikle kemerli bir burnunuz varsa kemer gittiği için öncekinden de kalın duruyor burnunuz yani yamukluk vs kemer yoksa olmayın derim
Burnun kalın derili olduğunu nasıl anlarız

Güncellemek için yazıyorum. İlk doktor ile görüştüm. Gerçekçi yaklaştığını düşünüyorum ama kafamda nasıl bir şey olacağı oturmadı. Öncelikle yüzümde ciddi asimetri olduğunu söyledi, zaten öyle. Burun kanatları çok geniş, aşırı kalın derili ve asimetriden kaynaklı kanatlardan biri çok aşağıda(burun deliği de öyle görünüyor). Keşke görselleri alsaydım kamera ile çekince bu şşekilde belli olmuyor. Burun derisi de çok elastik bu kalın deri için çok istediğimiz bir şey değil dedi. Açıkcası hiç bu kadar asimetrik bir yüz üzerinde çalışmadım dedi. Başka asimetrik burunlar gösterdi ama orada da ameliyat sonrasında durum aynı görünüyor. Yani kemeri düzeltiyor, burun ucunu küçültüyor fakat asimetri değişmiyor.

Ben doktorun işlerini beğeniyorum ama gerçekten benim burnum kadar kalın derili bir ameliyat sonucunu neredeyse hiç bir doktorda göremiyorum. Kemerli vs değil yamukluk da yok 3 saatlik bir ameliyat ama ilk amacın rahatsızlığın bu asimetri ise iyice düşün öyle karar ver ameliyat sonrasında beklentilerin seni hayal kırıklığına uğratmasın dedi. Benim isteğim zaten burnumu doğal bir şekilde biraz küçültüp asimetrinin giderilmesi. Yine yamuk bir burnum olacaksa ne anlamı olur.

Doktor bile böyle konuştuysa ben ne düşünmeliyim anlamadım açıkcası. Fotoğrafları rica ettim, iletirlerse yükleyeceğim buraya da. Gerçekten inanılmaz asimetri var ben aynada/fotoğraflarda bu kadarını görmüyordum.
Hangi doktorla görüştünüz acaba?

volkan sunter ile görüşmüştüm
Ben 2 ay önce kendisine ameliyat oldum. Benim de ağızda ve kanatta hafif asimetri var genellikle bunlar düzelmiyor elimden geleni yapacağım dedi. Burun kanatlarında düzeltme yaptı 1. ay kontrolünde asimetrinin az da olsa düzeldiğini gördük hatta kendisi bile beklemiyordu. Gerçekçi konuşması iyi en azından bu konuda içiniz rahat olsun diyebilirim. Asimetri konusuna başka bir şey diyemem

Ben 2 ay önce kendisine ameliyat oldum. Benim de ağızda ve kanatta hafif asimetri var genellikle bunlar düzelmiyor elimden geleni yapacağım dedi. Burun kanatlarında düzeltme yaptı 1. ay kontrolünde asimetrinin az da olsa düzeldiğini gördük hatta kendisi bile beklemiyordu. Gerçekçi konuşması iyi en azından bu konuda içiniz rahat olsun diyebilirim. Asimetri konusuna başka bir şey diyemem
yani hiç bilmiyorum. Herkes bir şekilde doktorunu buluyor ben bulamadım :KK43: Doktorun bile gerçekten zor ve büyük bir burun demesi beni durduruyor. Dürüst olması kesinlikle daha iyi zaten ama

X