Lazer Epilasyon Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

ben kol ve kol altına uygulattım ama bana israrla alex dedi hatta alexin ıpl modeli dedi bende bişey diyemedim umarım doğruyu sölüyodur ama jel sürdü ve işkem 15 20 dakika srdü....:KK43:(

lazer hakkında bildiklerim bu sitede okuduklarım sadece o yüzdende işine karışmak istemedim sanırım 260 dalga boyu ile yaptı atışları ve hiç acı olmadı ama hemen faydasını görürsün dedi çok güven verdi ama pazarlama stratejisi değildir inşallah..

gönül hanıma ..

yani o kadar lazer aleti inceledim nette alexin ipl modeli diye bişey okumadım, keşke gitmeden bi araştırsaydın, nette cihazların uygularken çekilmiş videoları var, valla ben gittiğimde anlarım hangi makinayla yapıyo, ipl yapıyosa olmaz yani, jel sürdüyse o kesin ipl, gittiğimde bana jelle kullanılan tek cihaz ipl demişti çünkü, benim de kafam karıştı şimdiCADIARZU

lazer hakkında bildiklerim bu sitede okuduklarım sadece o yüzdende işine karışmak istemedim sanırım 260 dalga boyu ile yaptı atışları ve hiç acı olmadı ama hemen faydasını görürsün dedi çok güven verdi ama pazarlama stratejisi değildir inşallah..

doğrusunu söylemek gerekirse bu uygulama bana da hiç alexander gibi gelmedi

bir arkadaş 2 sene önce batıkentte epilazere gitmiş ve kalınlar 3 seansda bitmiş. Bu merkeze başka giden var mı?

hımmm o zaman sen gittiğinde bi dikkat et bakalım sanırım bana ıpl yaptı.. ultrason jeli sürdü çünkü internette alexin ıpl modeli var diyo ama bu ona benzemiyordu

internette sahibinden com da BLUESHINE ALEXANDER 755 BLUESHINE IPL LASER EPILASYON CIHAZI ılan No: #16390411
var ama liinki ekleyemiyorum sanırım izin yok

canım tüm vucuta zaten sana denilen yerler geliyor.benimde ayn.yalnız benim kollarımda çok az ve seyrek tüy olduu için onu kendi hediye yapayım dedi.10 seans olayını bana da söyledi.bende ona dedimki bak on seansta bitmezse bitene kadar yaparsın sözmü diye konuştum.o da zaten biteceğine eminim ama yinede söz bitmezsede devam ederim dedi.sende son gidişinde benim dediğim gibi de mutlaka.söz al yani.ben gönül hanıma çok güvendim yani.işallah seninde iyi olur.görüşürüz canım..kendine iyi bak
kaydirigubbakcemile3

ahmogeri peki sne kaç seans gittin ve ücretlendirme kredi kartına mı yapıyorlar?

merhaba arkadaşlar,
ben de ankarada tunalıda bir dermatolog kliniğinde (kliniğin ismi belki verilmiyordur diye doktoru yazıyım,murat bey doktorun ismi) 5 seans gittim, alexandrite tipi lazerdi.ilk randevuda doktor kıl tipine bakıp uygulayıcı bayana atış yapılacak lazerin gücü hakkında
bilgi verdi ve beni de süreç hakkında bilgilendirdi. ben kol altı,bikini ve bacak için gittim. bacaklarımda sanırım 1-2 tane tüy falan kaldı hihoyyyt ve son 1 senedir hiç gitmedim. Bikini ve kolaltında biraz daha var tüy şeklinde ama düğün yakın diye erteliyorum gitmeyi. :kedi: ben sonucundan çok memnun kaldım. İşe yaradı yani epilasyon. o klinik ile ilgili söyleyebileceğim şey şu,ben genital bölgeyi komple yaptırmak istemiştim ama doktorum yumuşak dokulu olan ve rengi de nispeten koyu olan bölgeyi taramadıklarını çünkü hala o bölgeye zaarlı olup olmama konusunun netleşmediğini belirtti. :sm_confused: O yüzden o dış dudak kısmını yapmıyorlar. ücretine gelince biraz daha pahalı sanıyorum,ben dolar üzerinden ödeme yaptım çünkü hep. Bu üç bölge için 350 dolar ciarında verdim ama mesela 5 seansta bitti bacaklarım. Bi de sanırım orası lazer merkezi ya da güzellik merkezi olmadığı için,muaynehane olduğu için aynı zamanda fiyat daha yüksek olabilir.Çok hastaları yoktur tahminimce,ya ni bu lazer merkezleri kadar çok hastaları...

Neyse hanımlar,benden de bu kadar,bence vakit geçmeden başlayın lazere çok avantajını görürsünüz

Merhaba arkadaşlar
ben de ümitköy'de alyans güzellik merkezi diye bir yere yaptırıyorum.Orada çalışan bir tanıdığımın olması benim için yapana güvenmem için en büyük sebepti...3üncü seansımı yaptırdım, tüm bacak özel bölge koltuk altı..kıllarımın %70i bitmiş durumda...gerçi fiyat olarak biraz fazla sanırım bitene kadar 2000 tl ( yeni paralara hala alışamadım eski paraya göre 2 milyar diecektim ) vereceğim ama içim rahat bir şekilde gidiyorum..

merhabalar, ben yeni üyeyim uzun zamandır burada yazdıklarınızı takip ediyordum. Yazılanlardan dolayı bugün epilasyon tüy tedavimerkezine gittim ve gönül hanımla görüştüm. Ancak burada bazı arkadaşlar 10 seanslık bazılarına sadece koltuk altı, bikini ve bacak denmişti die tereddütlü gitmiştim. Bunların aksine bana Gönül hnm tüm vücuda herşey dahil dedi,yüz, kol...vs. ahmogeri nin de dediği gibi ücret 1500 12 ay taksit. Seans sınırlamasını sordum kesnlkle yok öle bişi, sınırsız dedi yani bitene kadar. Genelde 6-8 senasta bitermiş.Özellikle de sordum bitti sanarım 1 yıl sonra birden çıkmaya başlarsa nolcak diye, elinde sözleşmen olacak bitene kadar diye tabiki gelirsin yaparız dedi. En çok sevdiğim kısmı ise; yaz için hızlandırılmış seans yapıolarmış yani 20günde bir gidiosun kıllar uzasada uzamasada önemli olan kıl kökü dedi Gönül hnm, amaç yaza yetiştirmek. Bunların görüşmenin iyi yönleriydi ancak kötü yönü, her aletten var ve hangisinin kullanılacağına tüy tipine göre onlar karar veriomuş yani IPL de uygulanabilirmiş, Alex yada diğerleri...

Bugün bir de sayannora ile görüştüm, oranında kampanya fiyatı 890 tüm vücut ama burada ekstradan bişi yok yani paket içeriği koltuk altı,bacak ve bikini bölgesi. Diğer yerler ekstraya giriomuş. 10ay taksitli fiyatı ise 1.050 TL. Kullanılan alet IPL 2010 modeliymiş, son teknoloji dedi kız ama IPL işte çok olumlu şeyler duymadım onun hakkında. Burası açılalı 3ay olmuş bu bana güven vermeyen kısmı ve her yerin dahil olmaması eksi olarak düşünülebilir. Ama dediklerine gör 7 yıllık bir kurummuş ıst.da. ızmirde de yerleri açılmış. Hatta kız dedi bu hafta içinde bu kampanyamızda bitecek 1.500TL olcak ücretimiz die, yeni açıldığımız için uygun fiyatımız dedi. Buraya gideniniz ya da duyanınız var mı acaba???

Bu ikinci yer evet IPL ama ilk gittiğim yerde de Gönül hnm IPL kullanabilirz dedi kıl yapınıza göre, eğer Alex kullanmayacaksa 2 katı fiyat vermeye değer mi bilemedim...

canım ıpl lazer değilmişki zaten bende geçen hafta birkaç yerle görüştüm bu haftasonu başlıcam inş ama görüştüğüm yerlerin hepsi ıpl lazer değil modern ağda dedi zaten burdaki giden arkadaşlarda o şekilde söylüyorlar

canım ıpl lazer değilmişki zaten bende geçen hafta birkaç yerle görüştüm bu haftasonu başlıcam inş ama görüştüğüm yerlerin hepsi ıpl lazer değil modern ağda dedi zaten burdaki giden arkadaşlarda o şekilde söylüyorlar

peki cnm sen IPL olan bir yere mi başlayacaksın?

gönül hanım banada ıpl yapmış ilk seansım ama başarılı olduğunu düşünmüyorum ..ayrıca alexin ıpl modeli diye bi cevap verdi tecrübesi olanlar böyle bişey yok dediler açıkcası bu durum beni hayal kırıklığına uğrattı umarım yanılıyorumdur ama güven vermek bence öncelikle bilgiyi doğru ve eksiksiz bi şekilde hizmet sunacağı kişiye vermesidir ...sonraki seansımı da sizlerle paylaşırım arkadaşlar

gönül hanım banada ıpl yapmış ilk seansım ama başarılı olduğunu düşünmüyorum ..ayrıca alexin ıpl modeli diye bi cevap verdi tecrübesi olanlar böyle bişey yok dediler açıkcası bu durum beni hayal kırıklığına uğrattı umarım yanılıyorumdur ama güven vermek bence öncelikle bilgiyi doğru ve eksiksiz bi şekilde hizmet sunacağı kişiye vermesidir ...sonraki seansımı da sizlerle paylaşırım arkadaşlar

gittiğim yerlere sordum bende bi arkadaşa kullandıkları makinanın alex in ıpl olduğunu söylemişler öle bişi varmı die kesinlikle yok dediler

X