Lazer Epilasyon Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

Merhabalar

Lise döneminde geçirdiğim bir çeşit hormon hastalığı nedeniyle yüzümde daha doğrusu çene altımda, favorilerde tüylenme oldu.

2 yıl önce GOP'ta bir estetik merkezinde lazere başlamıştım seansı 100 TL idi faydasını da gördüm ama 3 seans sonra bir öğrendim ki merkez iflas etmiş, kapanmış.

Sonra başka bir yere başladım yer Kızılay'da tüm yüz favori ve dudak üstü hepsi birden bitene kadar 500 TL. 10 taksit yaptılar. Gayet de memnunum. Sahibi çok ilgli ve bilgili bir kadın, çalışanlardan da çok memnunum.

Bu arada 6. seanstayım ve artık neredeyse tamamen yok oldular diyebilirim.

Bu arada ben beyaz tenliyim, yüzümdeki tüyler de oldukça koyu ve sertti bu nedenle daha hızlı sonuç oldum.

Ramazandan sonra kol altı ve kola başlayacağım sonra da inşallah bacaklara:)))

ismini yerini falan bana yazarmısın özelden canım

ben 15 gün önce yüz bölgeme ilk seans için gittim şimdi hepsi döküldü ama 1 aya kadar çıkar diyo doktor seans başı 150tl veriyorum yüz bölgesini yaptıranlar varsa fiyatını yazabilir mi pahalı mı bilmiyorum.kontrolede çağarmıyo ama ilgileniyolarda bilmiyorum yani lütfen yardımcı olun

arkadaşlar, bende lzr lazer epilasyon merkezinden randevu aldım sanırım gönül hnm la konustum bana esmer olduğum için en iyisinin ipl olacağını ima etti ama bende her model var hangisi gerekliyse onu kullanıcam dedi.Açıkçası ben hangi modelin kullanılacağında değilim benim için önemli olan sonuç diod'muş, alex'miş yada ipl cok farketmez tüylerimden kurtulayım yeter.Paket program satın aldığım için 20 günde bir gidicem, aranızda oraya gidenler olduğunu görüyorum sonuç bakımından olumlu şeyler söyleyecek birileri varmı?

Ne bileyim bana öyle dediği gibi eğitim veren ürün pazarlayan bir yer gibi gelmedi, öyle olsa çok lüx olurdu,sıradan bi yer gibi içerisi...

canım ben geçen ilk seansimi uygulattım, tüm vücut programına dahil oldum, tenim beyaz tüyler siyah, daha önce alex.le yaptırdığım merkezlerde çok etkisini gördüm, pahalı diye bıraktım ama, yani bende etkili olmazsa kimsede olmaz, kağıt imzalamadım ama o bana bitireceğine dair bir sözleşme imzalayıp verdi, ipl yaptı, 11 gün falan oldu, pek etkisi yok gibi, daha doğrusu uzamıyo da dökülmüyo da, öööyle kaldı, gönül hanım sen kendini bana bırak ben karar vereyim hangi makineyi kullanacağıma dedi, ben de peki dedim, 20 günde 1 gidicem ben de, temmuza kadar %80i biter dedi, bekleyip görecez bakalım, benim vaktim varkaydirigubbakcemile2

Ankara'da olupta lazer ile tüy sorunumu tamemen çözdüm diyenler lütfen paylaşımda bulunabilir mi?

ankarada fiyat olarak en uygun yer yenimahallede bi güzellik merkezi var ben çok araştırdım eldende taksit yapıyolar üstelik tüm vücut 2000tl ve 10 taksit yaptılar:KK70:

ben kolaltımda 3. seansı bitirdim ve tüyler çok çok ince çıkıyor. eskisi gibi değil. kollarda 2 seans bitti. sonuç almak için, kesin bir şey söylemek için erken. alex ile çalışıyor gittiğim merkez.

acıtıyor bu alet. özellikle kollarımda çok canım yanıyor

alex mi acıtıyor ben uyuyorum yapılırken hissetmiyorum bile sadece buz gibi bi jel sürüyolar:)

alex mi acıtıyor ben uyuyorum yapılırken hissetmiyorum bile sadece buz gibi bi jel sürüyolar:)

canım benim bildiğim alex.te jel kullanılmaz 2 farklı yerde alex.le koltukaltı yaptırdım, makinaları da netten araştırdım, hiç jel sürmediler, jel yerine soğuk hava üfleyen bi makina kullanılıyor, başka çeşidi varsa yanılıyo olabilirim ama şu anda gittiğim merkezdeki bayan da alex.te jel kullanılmaz demişti, ama ha alex ha ipl, etki ediyosa devam et, herkese illa alex etki edecek diye bir şey yok, bazı bölgelerde alex çoğaltır bile..:1no2:

jel sürülen makıne ıpl makınasıdır. alexsandırın hiç birinde jel kullanılmaz ıpl de modern agda yontemıdır

alex de jel yok canım. soğuk hava üflemeli bir alet kullanıyor doktorum. ayrıca canım yanıyor. hatta ağrı kesici alıp gittim son seansa ama yine de canım yandı

ben kolaltımda 3. seansı bitirdim ve tüyler çok çok ince çıkıyor. eskisi gibi değil. kollarda 2 seans bitti. sonuç almak için, kesin bir şey söylemek için erken. alex ile çalışıyor gittiğim merkez.

acıtıyor bu alet. özellikle kollarımda çok canım yanıyor

Gittiğin yer neresi ne kadar ücret veriyorsun

kızlar selam

lzr epilasyon merkezine gidip gitmediğimi sormuş bir arkadaş, regl olduğum için gitmedim,ama ne bileyim oraya gidesim de yok bana çok basit bir yer gibi geldi,üstelik gönül hnm bana sana ipl den başkası olmaz lafını ima etti, ee herkes bir ağızdan ipl iyi diil derken olaya balıklama atlamak bana mantıklı gelmiyor.

hem hiç kurumsal yer gibi gelmedi, 2 tane çalışan var gönül hnm.la birlikte görünüş olarakta son derece vasat bir yer,kısacası aletlerin pazarlama-satış ve eğitimi veriyoruz biz de her model lafına inanmıyorum.

halen arayıştayım yaz başlamadan tüylerimden tamamen olmasada kurtulmak istiyorum lütfen iyi bir yer tavsiye edin.LÜTFEEENNNNNNNNNNNN.

kızlar selam

lzr epilasyon merkezine gidip gitmediğimi sormuş bir arkadaş, regl olduğum için gitmedim,ama ne bileyim oraya gidesim de yok bana çok basit bir yer gibi geldi,üstelik gönül hnm bana sana ipl den başkası olmaz lafını ima etti, ee herkes bir ağızdan ipl iyi diil derken olaya balıklama atlamak bana mantıklı gelmiyor.

hem hiç kurumsal yer gibi gelmedi, 2 tane çalışan var gönül hnm.la birlikte görünüş olarakta son derece vasat bir yer,kısacası aletlerin pazarlama-satış ve eğitimi veriyoruz biz de her model lafına inanmıyorum.

halen arayıştayım yaz başlamadan tüylerimden tamamen olmasada kurtulmak istiyorum lütfen iyi bir yer tavsiye edin.LÜTFEEENNNNNNNNNNNN.

canım ben oraya kaydoldum 1 seans yaptırdım daha, ben de ahmogeri nickli arkadaşın tavsiyesiyle gittim, o kendine alex.le yaptırdığını yazmış, gönül hanım bana ipl ile yaptı, ama tüylerin bi kısmı dökülmedi, bikaç güne seansım var, dökülmeyen sert tüylere alex tutmasını söylicem, aletin olup olmadığını yazarım, ben çok inandım niyeyse, buraya başlamadan önce de inan çok yer gezdim günlerce, burada her makina var diye ve de fiyatlar uygun diye başladım, umarım yanılmamışımdır...:uhm:

evetlasnig özelden msj yazdım cnm okuyunca cvp verirsen sevinirim

(özel msj atamadım 50 mesajı geçmemişim de..)
canım ben alt bacak kolaltı ve genital yaptırdım orda, alex makine kullanıyolar ve saydığım bölgelerde etkili, ancak bazı bölgelerde çoğaltadabilir o makina duyduğum kadarıyla, şimdi devam ettiğim merkezdeki kadın ank.lazerde oğlunun omuzlarına yaptırmış öncekinden daha beter olmuş, uyuyan kılları ya uyarmış, yine şimdi devam ettiğim merkezde yüzüne alex.le yaptıran bi müşteri geldi 3 yıldır yaptırıyomuş, seansları sayamadım kaç olduğunu dedi, yüzünden göğsünün arası kıl doluydu, mahvolmuş yazık, yani diyeceğim her bölgede aynı sonucu vermiyo alex. dökülmeye gelince bende de dökülme hemen olmadı çünkü çok kökünden tıraş ediyolar ank lazerde, ama sivilce gibi sıkınca ölü kıl çıkıyodu, öyle uğraşınca da yara oluyo tabi, ben ekimde yaptırmıştım inan şubatın başında bile ölü kıl çıkıyodu, normal yani, dediğim gibi çok dibinden tıraş ettikleri için, sana tavsiyem bacak genital koltukaltına yaptır orda, ama göbeğe tavsiye etmem.

arkadaşalr bende ankaradayım ve lazer yapan yerleri araştırıyorum. adresleri bana da yollarsanız çok sevinirim..

Kızlar genital için nereye tavsiye edersiniz? biran önce başlamam gerek. bütün yazılanları okudum ama karar veremedim lütfen yardım edin :KK43:

Ben başka bir konu başlığında da yazmıştım nereye gittiğimi, genital için gidiyorum. Henüz 1 seansa gittim, 2 ay sonra 2. seansa gideceğim. Şu anda memnunum ama sanırım tüm seanslar bitmeden genel anlamda memnunum demek doğru olmaz. Dediğim gibi şu an memnunum, ilk seanstan 10 gün sonra tüm tüyler döküldü. Alex cihazıyla yapıyorlar bana ve doktor yapıyor. Bu bilgiler ışığında nereye gittiğimi öğrenmek isterseniz yazarım yine. Yer hijyenik, uygulamaları doktor yapıyor ve seans ücreti 150 tl, 2. seanstan sonra ücret % 15 azalarak gidecek. Benim içime sinen bir yer...

X