Lazer Epilasyon Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

nady geminiyle yapan merkezin fiyat listesi bende var k.altı100, genital 250, tüm bacak 800 seans ücretleri.dediğim gibi çok fazla söyleniyor.kaldı ki 4-6 seans gitmek gerekiyor. bide ben zaten utangaçım erkek doktora hayatta gitmem ama söylediğin yere ulaşmaya çalışacağım belki bayan doktorları da vardır.tşk tekrar

nadyy bende gemini veya nd-yag uygulatmak istiyorum biraz araştırdım ankarada gemini uygulayan tek merkez bulabildim emeldalkanın bahsettiği sunrise estetik,güven hastanesini aradım biraz önce de nd-yag uygulanıyormuş. ben genital yaptıracağım için ikisinden de fiyat aldım.genital için sunriseda geminiyle 250,güven hastanesinde nd-yagla 150. diode lazerle de 150ye yapan yerler biliyorum. alex ve ıpl lazerle genitale genelde 100 deniyor.bana 250 çok fazla geldi.arada uçurum var gerçi seanslar daha az oluyomuş geminiyle ama yine de nd-yag tercih edeceğim sanırım. ben biraz daha araştırma yapacağım. şimdilik en aklıma yatan yer güven hastanesi oldu. sende araştırdığın yerler varsa bilgilendirirsen sevinirim..

ben sunrise da gecen sene500e yaptrdım sadece genıtalı hayatmda öle baska bı kazık daha yedgımı hatrlamıorum
ustelık sadece on tarafı yaptı bıraktı dıo kı arkanı da ıstıosan 600 alırım.. yok artık oldum o kadar sınırlendım kı anlatamam.. :eek:klava:
ustelık ben onceden sureklı alex yaptrmstm o kadar az vardı kı tuyler buna ragmen bu fıyatı aldı.. bı yararını da gormedım.. sadece acıtmıo.. ama alexı bın kere tercıh ederm..

else evet o merkezin fiyat listesi bendede var mail attılar gerçekten fiyatlar çok uçuk.ama o diğer söylediğim yerin uygulamasını zaten o kişinin yaptığını sanmıyorum kendisi prof.aynı zamanda hastanede de görev yapıyormuş.bende erkeğe uygulatmam .mutlaka bayan yapıyordur.

nadyy bende gemini veya nd-yag uygulatmak istiyorum biraz araştırdım ankarada gemini uygulayan tek merkez bulabildim emeldalkanın bahsettiği sunrise estetik,güven hastanesini aradım biraz önce de nd-yag uygulanıyormuş. ben genital yaptıracağım için ikisinden de fiyat aldım.genital için sunriseda geminiyle 250,güven hastanesinde nd-yagla 150. diode lazerle de 150ye yapan yerler biliyorum. alex ve ıpl lazerle genitale genelde 100 deniyor.bana 250 çok fazla geldi.arada uçurum var gerçi seanslar daha az oluyomuş geminiyle ama yine de nd-yag tercih edeceğim sanırım. ben biraz daha araştırma yapacağım. şimdilik en aklıma yatan yer güven hastanesi oldu. sende araştırdığın yerler varsa bilgilendirirsen sevinirim..

Konuşmus oldugunuz kişiye değilde dermatologlardan herhangi birisi ile konuşursanız güven hastanesinde gemini cihazı olduğunu görürsünüz ayrıca gemini cihazının içinde bulunan Nd:Yag kısmı ile zaten epilasyon yapıyorsunuz. farkı diğer nd:Yag lardan daha derine inebilmesi ve daha yüksek derecelerde enerji verebilmesi. Esladermde de Gemini cihazı var

yüzüne ne nd yag lazer yaptırıpta memmun kalan var mı arkadaşlar

Arkadaşlar bende yeni başladımm kızılayda lazere ilk seansı bitirdim alexle başladılar ama dioya geçecekler sanırım daha sonra ince oluncada iğneli düşünüyorumm..

ankarada sürekli doktorumuz var diyorlar ama dr sadece şu uygulansın diyor yada her gittiğinde dr.kendi kliniğinde her nedense estetisyen arkadaşlar yapıyor genelde bildiğim kadarı bu ...çünkü gitmediğim yer kalmamıştı...

tunalıda MÜBECCEL EPıLASYON ÇÖZÜM MERKEZı var.yeşim mağazasının en üst katı-üniversite apartmanında...sahibi çok ilgili bir bayan.işini inanılmaz severek yapıyor.ben alt bacağıma ve koltuk altıma yaptırıyorum.10-15 günde bir kontol daha sonra bir 15 gün sonrada tekrar seansı var.o kadar pimpirikli ki kontrolda da lazeri uyguluyor.kesinlikle tavsiye ederim.bir konuşmaya gidin zaten kesn ikna olursunuz.çok bilgili...estetisyen kendisi.mesela koltuk altına 350 verdim ben.yaklşaık 5-6 seans sürecekmiş.genital bölgeye toplu verirseniz yaklşaık 500 istiyor.eğer ki param yok derseniz de seans başına 130 civarı istiyor.o da 4 5 seans sürüyormuş.ama dedim ya mesela kolaltına 350 verdim ama t
yler bitmezse o içine sinene kadar belki 8 seans yapacak ama ekstra bi ücret istemeyecek.anlaayacağınız ben çok memnunum.kesinlikle bir görüşün derim....

Merhaba arkadaşlar yazılarınızı okudum ben de laer düşünüyorum arkadaşım tunalı da nil güzellik merk.varmış oraya yaptırdı ve kesin çözüm aldı çok memnun kaldı ben oraya gitmeyi düşünüyorum isterseniz orayı da araştırabilirsiniz

arkadaşlar bnde yüz bölgesine yaptırıorum arkadaşlarımda benm yaptırdığım yerde yaptırıyor lazeri çokta memnunuz şuan bi sorun yoq..kızılayda lazerlife var orayı tavsiye ederim size Çok güzel temiz uzmanlar tarafından yapılıyor.bi araştırın derim..

Ankara'daki en etkili lazer merkezi neresidir? Ben yüzüme lazer yaptırmayı düşünüyorum ama bazı tüylerim diğerlerine göre ayva tüyü gibi. ıyi bir merkeze yaptırıp kısa sürede kurtulmak en mantıklısı. Arkadaşlar özelden bana merkez isimlerini yazarsanız memnun olurum.

hepinize verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkürler arkadaşlar. daha karar veremedim,araştırıyorum. emin olunca bilgilendiririm sizleride.

Kujum Nickli arkadaş bana özelden msj atmışsın ama ben yazamıorum malesef mesaj sayımın 50 olması lazımmış daha o kadar olmadı sen bana msn ni yolla özelden ekleyim seni ordan konuşabiliz İstersen.

Arkadaşlar, ben Ankara'ya 2004'te taşındım ve gelir gelmez en iyi lazer merkezini bulmak için uzun süre araştırma yaptım. En sonunda hem makinası hem hijyeni hem fiyatları hem de güler yüzüyle TG Lazer de karar kıldım. Kızın yaşıtımız olması ayrı bir avantaj da oldu benim için. Önce genital bölgemle başladım, sonra koltuk altı, bacaklar ve yüz. Genital bölge ve koltuk altımı bıraktım benim için yeterli sonucu aldım. İnanırmısınız 3 ay oldu almayalı hiç rahatsız edici bir görüntü yok, çıkanlarda ayva tüyü gibi. Bacaklarıma bir kes gittim onun bile faydasını gördüm. Şimdi sadece çeneme gidiyorum. Orda henüz sonuç alamıyorum ama bunun düzensiz gitmemle ve biraz da hormonlarımla alakası var sanırım çünkü prolaktinim yüksek. En son bu hafta gittim ve gittiğimde sizelere iletmek için fiyatları sordum, meğer kısa süreliğine bir kampanya yapmışlar. Bir kaç örnek vermek gerekirse
Koltuk altı 50
Tüm bacak 300
kasık bölgesi 50
genital bölge 100
tam yüz 80 vs vs
Telefonda vereyim xxxxx Tuğba Hanım doğum yaptı, İlknur Hanım orda, ben de müşteirlerden Esra,umarım faydası olmuştur. Bben de sizlerden cilt bakımında güzel uygun bir yer varmı Ankarada onu öğrenmek isterim..

Son düzenleyen: Moderatör:
hım evet bende son yüz seansımı oraya yaptırmışdım çankayada demi burası simonbolivarda. yüz için gidiyorum ama korkuyorum ya azalma olmazsa diye nd yag buradakı makıne

Kuju ben henüz yeniyim sitede mesajlarına ancak buradan cevap yazabiliyorum.

Evet arkadaşlar, Simon Bolivarda, asıl o işin sahibi kızı Tuğba ama doğum yaptığından annesi ilgileniyor. Onlar güzellik uzmanı diye biliyorum ama işlerinin ehli. Buarada 2 gün önce gittim kampanya yapmışlar, fiyatlar çok iyi

tunalıda MÜBECCEL EPİLASYON ÇÖZÜM MERKEZİ var.yeşim mağazasının en üst katı-üniversite apartmanında...sahibi çok ilgili bir bayan.işini inanılmaz severek yapıyor.ben alt bacağıma ve koltuk altıma yaptırıyorum.10-15 günde bir kontol daha sonra bir 15 gün sonrada tekrar seansı var.o kadar pimpirikli ki kontrolda da lazeri uyguluyor.kesinlikle tavsiye ederim.bir konuşmaya gidin zaten kesn ikna olursunuz.çok bilgili...estetisyen kendisi.mesela koltuk altına 350 verdim ben.yaklşaık 5-6 seans sürecekmiş.genital bölgeye toplu verirseniz yaklşaık 500 istiyor.eğer ki param yok derseniz de seans başına 130 civarı istiyor.o da 4 5 seans sürüyormuş.ama dedim ya mesela kolaltına 350 verdim ama t
yler bitmezse o içine sinene kadar belki 8 seans yapacak ama ekstra bi ücret istemeyecek.anlaayacağınız ben çok memnunum.kesinlikle bir görüşün derim....

ozzy_mim bende senin tasiyenle mübeccel epilasyon çözüm merkezine görüşmeye gittim.. mübeccel abla dünya tatlısı bi kadın ve ben o kadar merkez gezdim işini bu kadar seven ve özenli yaklaşan birini görmedim.. kullandığı lazer IPL ve aslında iğneli epilasyonda uzman..yani lazer sonrası kalan ince tüyler için de iğneli için yine kendisi uygulamayı yapacak..(k.altıma tüyler için başka yerde iğneli yaptırıyordum baktı ve yapan kişi uzmanmış gerçekten sakın bırakma güven o kişiye dedi yani ben görmedim bu kadar dürüst bi kişiyi) ben genital için ilk seansımı yaptırdım bundan önce koltukaltım için 2 ayrı yerde lazer yaptırdığım için diğer merkezlerle arasındaki farkı hemen anlıyorsunuz.. 5dkda bitirmenin derdinde değil genitali nerdeyse 40dkda yaptı..kılların yönüne göre atışları yapıyor tekrar tekrar herhangi bir yeri atlamamak için uğraşıyor.. 20gün sonunda kontrol seansı var ve 10gün sonrasında seansa gidiyorsunuz.. ben kontrole belki gidemeyeceğimi söylediğimde benden çok telaş yaptı nolur gel hemen bitirelim kurtulalım kıllardan dedi..kızlar maddiyat amacı gerçekten güdülmüyor..ben güvendim size de tavsiye ederim..ben aslında nd:yag istiyordum ama fiyat fazla gelince bide burayı araştırıyım demiştim şimdi gayet memnunum..

X