Lazer Epilasyon Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

arkadaşlar mesajları okudum.ben de lazer yaptırmak istiyorum..fakat bu nd lazer ve geminni ya da diğer yazdıklarınızın farkı nedir anlayamadım...bir de bazıları birinden memnun kalırken bazıları hiç sonuç alamamış..bu neye göre değişir acaba:sm_confused:

3-4 seans yaptırmış olanların fikrini de almak isterim..iyi sonuç alanlar bana gittikleri merkezleri yazabilirler mi acabakaydirigubbakcemile3

merhaba kujum=))
öncelikle çok sağol ilgilendiğin için:kedi:

sana mesaj atamadım 50 mesaj olayaından dolyı ,o yüzden burdan yazıyorum...

canım ben öncelikle göbek ve koltukaltına yaptırmak istiyorum..esmere yakın kumralımsı bir tenim var..koltukaltı kıllarım oldukça siyah ve sert,göbektekiler o kadar değil ama onlar da belli oluyor yani:kedi:
yüzüme yaptırmaya korkuyorum şimdilik..forumları okudum da bazıları yaptırdıktan sonra daha da siyah çıkmış yüzündekiler filan..ben de korktum..

galiba kızlayda zafer çarşısının orda varmış bi yer..burdan okudum onu da...ama işte fiyat filan da araştırmam lazım...kafam çok karışık..o kadar para verdikten sonra bir de bitmezse çok kötü olur mafoldumben
o yüzden bilgi alırsam çok iyi olur..senin gidip memnun kaldığın bi yer varsa bana yazarsan çok iyi olur canımopuyorumnanaktan

kujum öyle çok da esmer değilim..kumarlımsıyım =))
ama yanma riski varsa çok kötü ya..üzüldüm şimdi bakmafoldumben
diğer yöntem iyimiş ama o da pahalı diyorsun..ben de öğrenciyim o kadarını naparım bilemiyorumsenağlama

yine de ben o alexandre mi ne öyle bir cihaz varmış ya..onunla yapan bir yere gitsem,doktor heralde söyler cildime uyup uymayacağını di mi..o daha ucuzmuş galiba ondan ona gitmek istiyorum..
bi de o senin dediğin yeni yöntemden sonuç alan pek okumadım ben burda,genelde alxandre yi öneriyorlar...
çok teşekkür ederim canım sana=))
ben araştırmaya devam ediyim,umarım hem ucuz hem de güvenli bir yer bulabilirimopuyorumnanaktan

ben senın btam rengini bılemediğim için çok iyi yorum yapamıyorum ama bıldığım alexsander koyu tenlılere yapılmıyo ama tenın koyu değilse alaxsander paket ve koltuk altında iyi ama yuz için aynı şeyı dıyemem

tekrar merhaba...

ankara lazer merkezi diye bir yere mail attım cevap atmşlar fiyatlarla ilgili..ama bana çok pahalı geldi..

Yarım Yüz 90
Yarım Yüz (Bıyık Hariç) 80
Bıyık 40
Çene Altı 40
Tüm Yüz 100
Favori 50
Boyun 100
Ense 100
Kaş Üstü ve Kaş Arası 100
Kaşarası 50
Bikini 180
Kasık 100
Bikini- Popo Arası 200
Bel 150
Göğüs Ucu 60
Göğüs Ucu ve Arası 100
Tüm Sırt-Ense 350
Tüm göğüs-boyun 350
Apoletler 250
Tüm Bacak 500
Alt Bacak 280
Üst Bacak 300
Tüm Kol 200
Yarım Kol 180
Koltuk Altı 100
Ayak Üstü 80
El Üstü 80
Elmacık 100

böyleymiş...sizce bu fiyatlar nasıl kızlar..açıkçası kazıklanmak istemiyorum,önce size sormak istedim...
memnun kaldığınız daha uygun fiyatlı yerler varsa tam adreslerini bana özelden yazarsanız çok sevinirim:kedi:

ozzy_mim bende senin tasiyenle mübeccel epilasyon çözüm merkezine görüşmeye gittim.. mübeccel abla dünya tatlısı bi kadın ve ben o kadar merkez gezdim işini bu kadar seven ve özenli yaklaşan birini görmedim.. kullandığı lazer IPL ve aslında iğneli epilasyonda uzman..yani lazer sonrası kalan ince tüyler için de iğneli için yine kendisi uygulamayı yapacak..(k.altıma tüyler için başka yerde iğneli yaptırıyordum baktı ve yapan kişi uzmanmış gerçekten sakın bırakma güven o kişiye dedi yani ben görmedim bu kadar dürüst bi kişiyi) ben genital için ilk seansımı yaptırdım bundan önce koltukaltım için 2 ayrı yerde lazer yaptırdığım için diğer merkezlerle arasındaki farkı hemen anlıyorsunuz.. 5dkda bitirmenin derdinde değil genitali nerdeyse 40dkda yaptı..kılların yönüne göre atışları yapıyor tekrar tekrar herhangi bir yeri atlamamak için uğraşıyor.. 20gün sonunda kontrol seansı var ve 10gün sonrasında seansa gidiyorsunuz.. ben kontrole belki gidemeyeceğimi söylediğimde benden çok telaş yaptı nolur gel hemen bitirelim kurtulalım kıllardan dedi..kızlar maddiyat amacı gerçekten güdülmüyor..ben güvendim size de tavsiye ederim..ben aslında nd:yag istiyordum ama fiyat fazla gelince bide burayı araştırıyım demiştim şimdi gayet memnunum..

merhabalar else,
epilasyon konusundaki mesajınızı yeni gördüm.Tavsiyem üzerine gidip bir de beğenmenize çok sevindim.Sizin de dediğiniz gibi inanılmaz dürüsüt ve cana yakın bir insan mübeccel hanım.onun rakibi olan bazı yerler var tunalıda mesela iyi yapan yere kötü dediğini duymadım...
İnşallah olumlu sonuç alırsınız...
Sevgiler...

tekrar merhaba...

Ankara lazer merkezi diye bir yere mail attım cevap atmşlar fiyatlarla ilgili..ama bana çok pahalı geldi..

Yarım yüz 90
yarım yüz (bıyık hariç) 80
bıyık 40
çene altı 40
tüm yüz 100
favori 50
boyun 100
ense 100
kaş üstü ve kaş arası 100
kaşarası 50
bikini 180
kasık 100
bikini- popo arası 200
bel 150
göğüs ucu 60
göğüs ucu ve arası 100
tüm sırt-ense 350
tüm göğüs-boyun 350
apoletler 250
tüm bacak 500
alt bacak 280
üst bacak 300
tüm kol 200
yarım kol 180
koltuk altı 100
ayak üstü 80
el üstü 80
elmacık 100

böyleymiş...sizce bu fiyatlar nasıl kızlar..açıkçası kazıklanmak istemiyorum,önce size sormak istedim...
Memnun kaldığınız daha uygun fiyatlı yerler varsa tam adreslerini bana özelden yazarsanız çok sevinirim:kedi:

sonbahar bu fiyatlar çok yüksek. Benim gittiğim yer kampanya yapmış. Ilknur hanım var. Esra yönlendirdi derseniz çok uygun fiyatlar alacağını sanıyorum. 312 4396141

sonbahar bu fiyatlar çok yüksek. Benim gittiğim yer kampanya yapmış. Ilknur hanım var. Esra yönlendirdi derseniz çok uygun fiyatlar alacağını sanıyorum. 312 4396141

bu yerin adresini ve adını verebilir misin archella...bir de sen yaptırdın mı burda,sonuçlar nasıl..valla çok kararsızım ya ,tenim de biraz koyu iz filan kalır diye çok korkuyorum..
bi de seanslar çok uzar ve kıllar bitemez diye korkuyorum..
sen aldığın sonuçları paylaşırsan çooook sevinirimopuyorumnanaktan

bu yerin adresini ve adını verebilir misin archella...bir de sen yaptırdın mı burda,sonuçlar nasıl..valla çok kararsızım ya ,tenim de biraz koyu iz filan kalır diye çok korkuyorum..
bi de seanslar çok uzar ve kıllar bitemez diye korkuyorum..
sen aldığın sonuçları paylaşırsan çooook sevinirimopuyorumnanaktan

Sonbahar ben düzenli olarak gidiyorum buraya, çok güzel sonuçlar aldım. Ama mesela paket bölgesi tamamen bitmeden bıraktım ben. Şimdi inan 2 ay almasam da kötü görünmüyor. Çok cılız ve seyrekler. Bacağıma 1 seans gittim sonra ekonomik şartlardan dolayı bıraktım ama o 1 seansın bile faydasını gçrdüm. Bende hiç iz kalmadı, bir de onların cihazından ankarada 3 yerde var. Bitanesi Flavius, ordan fiyat alınca göreceksin çok yüksek. Yeri simon bolivarda, atakulenin yıldıza giden caddesinin sol tarafında, kıstasiyenin yanından giriliyor. Adı TG Laser,ilgilisi İlknur Hanım.

Sonbahar ben düzenli olarak gidiyorum buraya, çok güzel sonuçlar aldım. Ama mesela paket bölgesi tamamen bitmeden bıraktım ben. Şimdi inan 2 ay almasam da kötü görünmüyor. Çok cılız ve seyrekler. Bacağıma 1 seans gittim sonra ekonomik şartlardan dolayı bıraktım ama o 1 seansın bile faydasını gçrdüm. Bende hiç iz kalmadı, bir de onların cihazından ankarada 3 yerde var. Bitanesi Flavius, ordan fiyat alınca göreceksin çok yüksek. Yeri simon bolivarda, atakulenin yıldıza giden caddesinin sol tarafında, kıstasiyenin yanından giriliyor. Adı TG Laser,ilgilisi ılknur Hanım.

çok teşekkürler...en yakın zamanda gidip görüşücem..umarım dediğin gibi uygun fiyatlıdır ve güzel sonuçlar alabilirim:kedi:
peki senin biten bir bölgen var mı?mesela ben en çok yüzden korkuyorum ve yüzüne yaptırıp olumlu sonuç alanlarla konuşmaya ihtiyacım var..

cihaz 3 yerde var demişsin,cihazın türü ne ki....
ay valla umutlandım yakaydirigubbakcemile3
artık tamamne kurtulmak istiyorum bu kıllardanmafoldumben

canım bir de oraya gitmek için kızılaydan hangi otobüse nerden binicem onu da söyler misin,ben bilmiyorum da:KK70: hangi durakta inmek gerekiyo filan

Son düzenleme:
kızlar aranızda hacettepe de lazer yaptıran var mı?
ben netten aaştırdım biraz da fiyatlar çok yüksek değil,ayrıca da güvenilir bi yer yani..hacettepe sonuçta..
aranızda hiç gidip memnun kalan var mı?

hacettepeye gitmedim ama kesinlikle iyidir hacettepedeki nd yag lyrıka mı ne TG güzellik salonu lazerdede nd yag şu araştırdığın varya çankayadaki o işde ben nereler gitmedimkı ankaradakı lazer yapan yerleri bana soracan :)

çok teşekkürler...en yakın zamanda gidip görüşücem..umarım dediğin gibi uygun fiyatlıdır ve güzel sonuçlar alabilirim:kedi:
peki senin biten bir bölgen var mı?mesela ben en çok yüzden korkuyorum ve yüzüne yaptırıp olumlu sonuç alanlarla konuşmaya ihtiyacım var..

cihaz 3 yerde var demişsin,cihazın türü ne ki....
ay valla umutlandım yakaydirigubbakcemile3
artık tamamne kurtulmak istiyorum bu kıllardanmafoldumben

canım bir de oraya gitmek için kızılaydan hangi otobüse nerden binicem onu da söyler misin,ben bilmiyorum da:KK70: hangi durakta inmek gerekiyo filan

Kujunun söylediği gibi NDYag kullanılıyor. Farkı ne dersen, yaz ya da kış yaptırman farketmiyor, yakma riski yok, diğerlerini güneşlendikten sonra (yazın) yaptıramıyorsun. Ben şu an yüzüme (çene boyun bıyık) gidiyorum,2 yıldır tüylenme oldu ama bu prolaktinim yüksek olduğu içindi. Ama açıkca söyleyeyim ben düzenli gidemedim. Son 2 seans düzenli gidiyorum şu an rahatsız etmiyorlar, düzenli gidince biteceğini umuyorum:) Nasıl gideceğine gelince, ister güvenparktan yıldız dolmuşlarına bin, ister kızılaydan atakule otobüslerine. İkisi de önünden geçiyor. Açık adresi: Simon Bolivar Cad. Erdim Apt. No:19/6

kujum ve archella ikinize de çook teşekkür ederim:icecream:

burdaki forumları okuduğum kadaıyla genelde alxandrate tavsiye diyor herkes..nd yle sonuç almayan çok kişi varmış..çok kafam karıştı benim de...
ben de bi tam karraımı veriyim de bi an önce gidiyim artık ikisnden birineopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
tg lazere ben de gittim hem de 12 ya da 15 seans. yüzümde azalma şöyle dursun çok daha kötü bi vaziyette ayrıldım. memnun kalanlar da varmış tabi, ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.
belki de bünye meselesi.. ne bileyim :)
yüz bölgesi için hala arayış içindeyim. tavsiyelerinizi ben de beklerim.
yüz bölgesinde nd yad külliyen yalan benim için
alex. de öyle.
bir de diod denesem mi diye kararsızım. tavsiyelerinizi bekliyorum.
ayrıca hormon bozukluğum da yok ama ilk gittiğim merkezde yüzüne jilet yap demşlerdi çok daha kötü oldu ve uzun seanslara düzenli devam etmeme rağmen netice alamamak çok yordu beni. umarım hepimiz kurtuluruz kıl tüy derdinden.
ha bu arada tg lazerde bundan bi kaç sene önce Dilek Hanım vardı. Tanıyan bilen nerede olduğunu bilen var mı içinizde? Harika kaş dizaynı yapardı Dilek Hanım. Oradan ayrıldıktan sonra nereye geçtiğini öğrenemedim.

kujum ve archella ikinize de çook teşekkür ederim:icecream:

burdaki forumları okuduğum kadaıyla genelde alxandrate tavsiye diyor herkes..nd yle sonuç almayan çok kişi varmış..çok kafam karıştı benim de...
ben de bi tam karraımı veriyim de bi an önce gidiyim artık ikisnden birineopuyorumnanaktan

ND YADdan ben kendi adıma hiiiiiiiiiiiiiç memnun değilim.ne vücut ne de yüz.
Yüz bölgesinde de alex.den netice alamadım ama
vücutta kesinlikle alex. mükemmel netice verdi bacaklarımda.

lakin kol sırt göbek gibi yerlerde alex nasıl onu ben de bilmiyorum
misal kol bölgesindeki ince tüylerde bacaktaki gibi güzel netice alamamıştım

ND YADdan ben kendi adıma hiiiiiiiiiiiiiç memnun değilim.ne vücut ne de yüz.
Yüz bölgesinde de alex.den netice alamadım ama
vücutta kesinlikle alex. mükemmel netice verdi bacaklarımda.

lakin kol sırt göbek gibi yerlerde alex nasıl onu ben de bilmiyorum
misal kol bölgesindeki ince tüylerde bacaktaki gibi güzel netice alamamıştım

hadi yamafoldumben
bi kez daha umutsuzluğa kapıldım ya...napsam netsem bilemiyorum hiç...şimdi deneyip sonuç alamazsam çook moralim bozulur hem de bi sürü para çöpe gitmiş olur...ama şu anki halime baktıkça da bi an önce bi şeye başlamam lazım diyorum..
of off çok kararsızım yasenağlama

Ben gittiğim yerden çok memnunum... ( komple gidiyorum. yüz ve kol hariç) 7 seans oldu.. tanıdık birinin tavsiyesiyle gitmiştim çokta memnun kaldım... Kızılaya taşınmış olmasıda büyük rahatlık oldu benim için.. bacaklarımda tek tük çıkıyor. koltuk altımda bitti sayılır.. Genitalde öyle... zaten iki başlıklı alet.. biri siyah tüylere diğeri kalan zayıf ve sarı tüylere uygulanıyor.. Sanırım son zaman sarı kalan tüyler için o 2. başlığı kullanacak..

cnm gittiğin merkezin bilgilerini alabilirmiyim özel msj atamadım 50yi geçmemiş msjlarım

tg lazere ben de gittim hem de 12 ya da 15 seans. yüzümde azalma şöyle dursun çok daha kötü bi vaziyette ayrıldım. memnun kalanlar da varmış tabi, ben kesinlikle tavsiye etmiyorum.
belki de bünye meselesi.. ne bileyim :)
yüz bölgesi için hala arayış içindeyim. tavsiyelerinizi ben de beklerim.
yüz bölgesinde nd yad külliyen yalan benim için
alex. de öyle.
bir de diod denesem mi diye kararsızım. tavsiyelerinizi bekliyorum.
ayrıca hormon bozukluğum da yok ama ilk gittiğim merkezde yüzüne jilet yap demşlerdi çok daha kötü oldu ve uzun seanslara düzenli devam etmeme rağmen netice alamamak çok yordu beni. umarım hepimiz kurtuluruz kıl tüy derdinden.
ha bu arada tg lazerde bundan bi kaç sene önce Dilek Hanım vardı. Tanıyan bilen nerede olduğunu bilen var mı içinizde? Harika kaş dizaynı yapardı Dilek Hanım. Oradan ayrıldıktan sonra nereye geçtiğini öğrenemedim.
öncelikle merhaba
ben eylül den beri bacak ve koltukaltı için gidiyorum.orada bu işle ilgilenen mübeccel hanım o kadar titiz ve işini seven biri ki.inanın benim aklıma aletin adını sormak gelmedi :) ama internette mübeccel güzellik salonu diye aratın telefondan sorabilirsiniz.ama bence telefonla aramak yerine oraya gidin fiyat alın bence kesin çözüm olur...özel mesaj atamadım malum 50 mesaja sınır :)

Arkadaşlar merhaba formdan edindiğim bilgilerle bir kaç araştırma yapmıştım. Aşağıdaki fiyat listesi sunrise estetik merkezinden alınmadır. Karşılaştırma yapmanız için gönderiyorum.

Tüm Yüz 300TL
Dudak Üstü 50TL
Çene 100TL
Favori 50TL
Boyun 100TL
Koltukaltları 100TL
Kollar(dirsek altı) 250TL
Kollar (Bütün) 400TL
Bikini Bölgesi 150TL
Kalça 400TL
Genital 250TL
Bikini+Genital 350TL