Ankara Fatih Hastanesine giden var mı?

geçmiş olsun, neyseki sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almışsınız, bende ilk doğumda epidural sezeryande özellikle anesteziden çok memnun kaldığım için bu sefer de Hasan Hoca ile Fatih e gidiyorum, anestezicileri doç ve yrd doç tu size asistan mı denk geldi anlayamadım:KK43: birde o sırttan iğne takılırken ben herhangi bir acı yaşamamıştım, toğlu iğne batar gibi filan , sizin daha şiddetli mi oldu?

baştan beri takip olduğum yer Fatih benim
arada Lokman hekim e de gittim fakat
lokman hekimde değilde Fatihte ortaya çıktı gestasyonel diyabet olduğum bunun sonucunda gayet ilgi alaka ve hemen sorun çözme girişimde olması dr umun bana daha çok güven verdi
acilen diyetisyen randevum diyetisyenin randevuları dolu olduğu halde o ana alındı
ben acaba nerde doğum yapayım Fatih pahalı gel gitlerinden çıkıp
şimdi hastaneme daha çok güveniyorum ve doğumuda bi aksilik çıkmazsa burda düşünüyorum
inşallah şekerimle ilgilide bi problem çıkmaz
ama size tavsiyem asistan dr a gitmeyin gittiğiniz dr yar. doç veya doç. olsun a.s

geçmiş olsun, neyseki sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almışsınız, bende ilk doğumda epidural sezeryande özellikle anesteziden çok memnun kaldığım için bu sefer de Hasan Hoca ile Fatih e gidiyorum, anestezicileri doç ve yrd doç tu size asistan mı denk geldi anlayamadım:KK43: birde o sırttan iğne takılırken ben herhangi bir acı yaşamamıştım, toğlu iğne batar gibi filan , sizin daha şiddetli mi oldu?

Evet canım düşünsene omuriliğime 4-5 kez iğneyi soktu.Her seferinde elektrik çarpar gibi oldu.Bana kim denk geldi bilmiyorum ama o da uygun yeri bulamadığı için telaşlandı.Hay Allah,off,üff diye söylenmeye başlamıştı. Ya biraz da şans meselesi bu bence.Benim pek yolunda gitmedi.Ama şu an bile aklıma geldikçe ürperiyorum.

denizcb
canım şimdi seni çok iyi anlıyorum
dr umdan çok memnun olmama rağmen
anesteziden bende şikayetçiyim kaç kere deldiler olmadı başka biri geldi o yaptı sonra hissediyomusun diye başlayalım dediler bıçak darbelerini hissediyorum diye genel anesteziye çevirip uyuttular arkamdanda 75 lik beli gibi uyuşmadı demişler
ayrıca epidural fiyatı aldılar
o paraya ilgiden alakadan hiç memnun kalmadık
şimdi kimseye önermiyorum
gebelik şekerim var takiplerim var diye değiştirememiştim drumuda hastanemide
neyse sağlık olsun kısmet
ama dr um yüksel hanım iyi bi dr

Prof.Dr. Hasan Kafalı 'ya asla gitmeyin.Cepten tahliller falan dahil 200 TL'ye yakın para ödedik ve bu parayı resmen çöpe attık adam bi tahlil istedi yolladı tahlillerin sonuçlarını al gel öyle muayene ediyim dedi.Bunun üstüne kaç hafta randevu alıp gitmiş olmamıza rağmen adam kafasına göre çıkmış gitmiş hastaneden.Rezalet çıkarıp paramızı geri istedik önce vereceklerini söylediler sonra faturayı getirin dediler sorun çıkarıp vermediler.1 ay sonunda(çalışıyorum hafta içi randevu alamadım) randevu alıp gittiğimde tahlillerime bakıp bişeyin yok dedi yolladı muayene etmeyecek misiniz dedim sonuç randevusu almışsın git bida randevu al haftaiçi gel dedi param haramla zıkkım olsun kızlar uzak durun bu hastaneden ve bu küstah adamdan sanki babasının hayrına bakıyo

Bu durumlar kisiden kişiye ve yillara gore farklılık gösteriyor galiba. Yukarda yazan arkadaşa hic katilmiyorum. Hakkımı ve butun odemelerimi hastane ve Hasan KAFALI haketmistir.
Ne randevu sisteminden ne de baska bir seyden rahatsız olmadim. Eşim de benimle gelmekten memnun.

Gebelik istemiyle gittik. Eşim ve benimle uzun bir konusma yaptı Hasan Bey, hayal satmadigini söyledi. Cok hosumuza gitti, yalakaligi gormek isterseniz ozelde paranizin miktarina gore muamele de gorursunuz, hayal de satin alirsiniz.
2.asilamada gebelik oldu cok şükür :) simdi 31 haftalik kizimizi bekliyoruz.
Turgut ozal beştepede dogum yapacagim hayirlisiyla. :)))

X