Ankara Koru Hastanesi'nde doğum yapan var mı ???

benm çukurambar koruda gebelik takibim yapılıyor
mehmet fırat beye gidiyorum şimdilik çok memnunum
daha önce mehmet fırat beye giden var mı acaba??

Koru hastanesinde doğum öncesi kontrol lerimi yaptırıyordum. ancak kadın hastalıkları ve doğum bölümüne görev yapan bir doktor daha önce koru Hastanesi'nde bir çocuğun doğumu esnasında kol sinirlerine zarar vererek sakat bırakmış bu doğru mu?

Ben doğumumu koruda yaptım 2 yıl önce dr. Aylin anıl arslan mükemmel birdoğumdu. Hem çok ilgili hem istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz hemde doğumu çok başarılı yapıyor kesinlikle tavsiye ederim

mesajları istediğiniz kadar sildirebilirsiniz, sayın kk yönetimi de demekki önlem almak durumunda kalmış. yapılanları iş yerinde, aile ortamında, tüm arkadaş ortamında, kendi sosyal medya hesaplarımızda sonuna kadar duyuracağız.
başka anne ve bebeklerin hayatlarını mahvedemeyeceksiniz.

mesajları istediğiniz kadar sildirebilirsiniz, sayın kk yönetimi de demekki önlem almak durumunda kalmış. yapılanları iş yerinde, aile ortamında, tüm arkadaş ortamında, kendi sosyal medya hesaplarımızda sonuna kadar duyuracağız.
Bnde orayi dusunuyordum.lutfen ozelden yazarmisnz konu nedir.goremedim bn

Söz konusu hastanenin adını Google'a yazdığınızda karşınıza çıkacaktır muhtemelen. Son günlerde özellikle sosyal medyada olumsuz anlamda çok fazla paylaşım yapıldı. Sağlıklı doğumlar dilerim

Ben dogum icin ciddi ciddi bu hastaneti dusunuyordum ama o malum olayin haberlerini gordukten sonra basimdan asagi kaynar sular dokuldu.ayni olayi ben veya herhangi birimiz de yasayabilirdi.bebegin fotograflarini gordum icim parcalandi.bundan sonra onunden bile gecmem tanidigim kimseyi de gecirtmem.

Burda da mı siliniyor yorumlar?

Lütfen, kendiniz için değil o bebek için o hastaneyi başka bir sebeple bile olsa kullanmayın.

Ankara'da yaşamıyorum bilmiyorum, cok iyi doktorları olabilir, bir daha böyle bir ihmal yapmazlar diyebilirsiniz ki yapamazlar, ama bu vicdan meselesi.

Bu hastaneyi hiçbir sebeple kullanmayın.

Kendisini aklamak için 41 sahte facebook profili oluşturan bir hastanenin hiçbir açıklamasına kanmayın.

Burda da mı siliniyor yorumlar?

Lütfen, kendiniz için değil o bebek için o hastaneyi başka bir sebeple bile olsa kullanmayın.

Ankara'da yaşamıyorum bilmiyorum, cok iyi doktorları olabilir, bir daha böyle bir ihmal yapmazlar diyebilirsiniz ki yapamazlar, ama bu vicdan meselesi.

Bu hastaneyi hiçbir sebeple kullanmayın.

Kendisini aklamak için 41 sahte facebook profili oluşturan bir hastanenin hiçbir açıklamasına kanmayın.

evet linki verdiğim mesajım silinmek zorunda kalmış sanırım, mahkeme kararı falan alındığı için kk yı da etkilemiş olsa gerek.
ankarada duyduğum gördüğüm herkese söylüyorum. istedikleri kadar engellesinler.

Arkadaşlar aman diyim çok iyi araştırın ve bence kesinlikle uzak durun o hastaneden. Bahsedilen olayı yakından takip ediyorum ve ileride mahkeme sonuçlandığında herşeyin daha net olarak oraya çıkacağını düşünüyorum.

Ben doğumumu koruda yaptım 2 yıl önce dr. Aylin anıl arslan mükemmel birdoğumdu. Hem çok ilgili hem istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz hemde doğumu çok başarılı yapıyor kesinlikle tavsiye ederim

bende ilk doğumumu koru hastanesinden ayrılmadan önce Dr.Anıl Arslan hocamıza yaptırdım. Doğumuma yakın hastaneden ayrılıp kendisine muayenehane açtı iyiki de ayrıldı, kendisinin güler yüzlülüğünden dolayı çok cana yakın abla gibi ebe ile birlikte çalışıyor ebesi çok tecrübeli her anlamda bana destek çıkan bir doktor ve ebe vardı. Ankarada bir ilk olarak kesisiz epizyosuz yani dikişsiz bir doğum gerçekletirdi. tavsiye ediyorum.

X