Ankara Lina Kadın Sağlığı Merkezine gidenler

--------------------------------------------------------------------------------

slm arkadaşlar ben 10+4 hamileyim ankarada maltepede LİNA kadın sağlığı merkezi var şimdiki yeri yenimahalle belediyesinin orda DR. MİNE KERMALLI çok harika ve çok ilgili bir doktor KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM gittiğiniz zaman pişman olmazsınız ben çok memnun kaldım herkezede tavsiye ederim muayene ücreti 35 tl birde yapılan tahlillerde %30 nu alıyorlar ben linadN DA DOKTORUMDA DA ÇOK MEMNUNUN TAVSİYE EDERİM

Benim de şu andaki gündemim doktor seçimi. Başka bir topicte de yazdım, bu ikinci doğumum olacak kısmetse ve ilkindeki doktorumdan memnun olmama rağmen yoğunluk nedeniyle yeni doktor arayışına girdim. Gebelikten önce bir kez Mine Hanım a gittim ve gerçekten çok hoş biriydi. Yalnız sekreterlerin tarzından ben de rahatsız oldum. Bu gidişimde doktorla da fikrimi paylaşacağım. Umarım yeni yerlerinde bu pozisyonlara insan seçimi konusunda da değişiklik olmuştur.

Merhabalar arkadaşlar.Ben Dr.Şükran hanıma gidiyorum çok çok memnunum ilk gebeliğimde başka bir merkezde kontrol oluyordum.Çok büyük problemler yaşadım (Preeklemsi oldum) bebeğimi kaybettim şimdi 2.gebeliğim 6 ayıma girdim allaha şükür ilk önce allah sonra doktorum Şükran hanım sayesinde oldu.Şuanda herşey yolunda umarım hep böyle devam eder burdan doktoruma sonsuz teşekkürler...Herkez Lina'ya

Ben henüz doğum yapmadım aralıkta ama ablam yaptı Şükran hanımdı doktoru herşeyden çok memnun kaldı ücret hakkında hiç problem yaşamadı.Herşey süperrr oldu.

Merhaba arkadaşlar, ben tekrarlayan düşükleri olan bi hastayım. Yani kan pıhtılaşması problemim var..Tam üç tane gebelik kaybım var bir de kimyasal gebelik geçirdim. Ama şu an şükürler olsun yeniden 8+2 haftalık hamileyim.
Daha önceki doktorumdan hiç memnun değildim. Bu siteden Ankara Lina Hastanesini keşfettim..Çok şükür aradığım doktora, ilgiye kavuştum. Doktorum Şükran Çakmak..Allah ondan razı olsun..Ben önce Allaha sonra da doktoruma çok güveniyorum...Şu ana kadar herşey yolunda gidiyor çok şükür...
Özellikle benim gibi riskli gebelikler de takip çok önemli ve Şükran hanım bunu fazlasıyla yapıyor...Doktora güvenmek, inanmak çok önemli, ben bunun farkını yaşadığıma inanıyorum bu hastanede doktorum sayesinde...Hemşireler de çok iyi çok güleryüzlü gerçekten bir aile ortamı var linada...Bugün randevum vardı ordaydım ve kafam rahat olarak evime dönmek çok güzel bir şey...

Ben daha önce de yazmıştım... Bende hamilelik öncesi ve sonrası Lina'ya gidenlerdenim.Doktorum Sema hanım.Kendisini çok seviyorum.çok sevecen,neşeli bir hanım... Fakat şimdi doğum konusunda çelişki içindeyim.Doğumu akay hastanesinde yapmaya kararverdim fakat eğer Sema hanım yaptıracak olursa fiyat 2800 lira Eğer akay'ın doktoru yaptırırsa 1750...Akay'ın doktorunun doğum yaptırması için o doktora muayene oluyor olmak şartı var.Bu durumda Lina'dan vazgeçmem gerekir.Çok büyük ikilem içindeyim.arada 1050 lira gibi azımsanmayacak bir fark var.

Benimde kanım da pıhtışlaşma sorunum var ilk gebeliğimde bebeğimi kaybettim ama şuanda Şükran hanım sayesinde herşey yolunda 24 haftaya girdik.Doktoruma çok güveniyorum ve onunla çok huzurlu bir gebelik geçiriyorum.allahın izniyle umarım hep böyle güzel gider herkeze hayırlı doğumlar..

Ben daha önce de yazmıştım... Bende hamilelik öncesi ve sonrası Lina'ya gidenlerdenim.Doktorum Sema hanım.Kendisini çok seviyorum.çok sevecen,neşeli bir hanım... Fakat şimdi doğum konusunda çelişki içindeyim.Doğumu akay hastanesinde yapmaya kararverdim fakat eğer Sema hanım yaptıracak olursa fiyat 2800 lira Eğer akay'ın doktoru yaptırırsa 1750...Akay'ın doktorunun doğum yaptırması için o doktora muayene oluyor olmak şartı var.Bu durumda Lina'dan vazgeçmem gerekir.Çok büyük ikilem içindeyim.arada 1050 lira gibi azımsanmayacak bir fark var.

Evet fiyat arkı ciddi derecede
peki oradaki doktora gidersen muayene ücreti neymiş.her gittiğinde 200 küsür vereceksen aynı şeye gelecek.yok her gittiğinde buradaki gibi 35 tl ise ve doktoru da iyi ise düşünmek lazım...

Kardeşimin doğumunda LİNA daki uzman doktoru doğumda sürekli başındaydı ebeler hiç muayene etmedi.Tamamen özel olarak ilgilendi.Doğum için alınan par bence fazla değil.

Bugün randevum vardı.Yenimahalledeki yeni yerlerine gittim
Muhteşem olmuş.Çok beğendim.Herşey çok güzeldi.Tertemiz güleryüzlü bir ekip ferah aydınlık bir ortam ve tabiki tüm içtenliği ve gülen yüzüyle Şükran Hocam.
Çok hassas bir dönem geçiriyoruz.Kendimizi iyi hissedecek güzel huzurlu bir ortam şart.Özellikle bebeğinle ilgili bilgi alacağın bir yer için bunlar çok önemli.Lina bu ortamı kurmayı başarmış.

Lina da kontrolüm vardı...yeni yerlerini çok daha beğendim..gerçekten çok ferah... en güzel tarafı ise her dr.un farklı katlarda olması olmuş...Şükran Hanımın ilgisi ve takibi bana güven veriyor...kısmet olursa burda hamilelik haberi vermek istiyorum bendee.... dua edin kızlar...sizlerinde hayırlıca kucağınıza almak nasip olsun

Lina da kontrolüm vardı...yeni yerlerini çok daha beğendim..gerçekten çok ferah... en güzel tarafı ise her dr.un farklı katlarda olması olmuş...Şükran Hanımın ilgisi ve takibi bana güven veriyor...kısmet olursa burda hamilelik haberi vermek istiyorum bendee.... dua edin kızlar...sizlerinde hayırlıca kucağınıza almak nasip olsun

ben de yeni yerlerini çok beğendim özellikle etlikte oturduğum için zira dün eşimin acil işi çıkınca kendim gitmek durumunda kaldım çok kolayca 10 dk da ulaştım :)

dosbaa arkadaşımmm canımmm, inşallah dua edelim hep beraber, bak bugün arife inşallah rabbim gönlünün muradını verir bu kutlu günün yüzü suyu hürmetine..inşallah mutlu haberi bir an evvel alırsınız. :ecrin_bebek:

ben de yeni yerlerini çok beğendim özellikle etlikte oturduğum için zira dün eşimin acil işi çıkınca kendim gitmek durumunda kaldım çok kolayca 10 dk da ulaştım :)

dosbaa arkadaşımmm canımmm, inşallah dua edelim hep beraber, bak bugün arife inşallah rabbim gönlünün muradını verir bu kutlu günün yüzü suyu hürmetine..inşallah mutlu haberi bir an evvel alırsınız. :ecrin_bebek:

saol canım inş.
güzel dileklerin için teşekkür ederim... bakalım Rabbim ne zaman nasip etti?? ama inş yakın zamandadır :)) duanızdan unutmayın

arkadaşlar bende linaya gidiyorum.bizde bebek sahibi olamıyorduk 4 senedir fakat şükran hanımım sayesinde şuan hamileyim.şükran hanım her zaman çok büyük destek oldu.bence mükemmel bi doktor ve de işini çok iyi yapıyor.ayrca hemşilerindende çok memnunum çok güleryüzlüler bence ilgi ve alakaları gayet iyi.ben hastaneden ve doktorumdan çok memnunum iyiki buraya gelmişim,bir kere bile pişman olmadım.doktorumun benle ilgiside çok iyi.bi sorunum olduğunda istedğim zaman ulaşabiliyorum buda çok önemli.doğumumuda şükran hanım yaptıracak.kısacası mükemmel bi yer ve de şükran hanım gerçekten işinde uzman ve çok iyi bi doktor.gelmek isteyenler bence hiç tereddüt etmeden gönül rahatlığıyla gelebilir zaten gittiğiniz zaman daha iyi anlayacaksınız.sevgilerle

kızlar dogum ne kadar kı ya ben hamılleık donemınde orda kontrol olmak ıstıyorum ama maddı durum 2 mılyarı kaldırmaz dogumu etlık dogumda yapmam lazım

sadece kontrollerı orda yaptırsam dogum baska yer yaptırsam olurmu kı

Lina Kadın Sağlığı nda takip olunana hastaların maddi durumu özelde doğuramayacak vaya başka nedenle özelde doğum yapamayacak olanları doktorları doğumevlerine gönderiyorlar.Bunda hiç sıkıntı yok arkadaşım

merhaba kızlarr..dün kontrolüm vardı linada yeni yerine gittim çokk güzel çok temiz bir ortam olmuş , ayrıca doktorlar da farklı katlarda, o da çok güzel olmuş...dün yine memnun ayrıldım şükür.herkese tavsiye ederim kesinlikle.bu arada ultrasonları 4 boyutlu ultrasonmuş ben dün öğrendim daha,hoşuma gitti yerimseniben

arkadaşlar merhaba ben daha hiç kadın doğum doktoruna gitmedim 7 aydır bebek için uğraşıyoruz ama olmuyor ve güvenilir bir doktora gitmek isterken yazılarınızı gördüm
siteler battalgazi de fatma nur isminde bir kadın doğum doktorunun ismini önerdiler bana onu düşünürken şimdi sizlerin yazıları ile şükran çakmak'a gitmek istiyorum lina nın yeni açılan yerinde şükran hanım çalışıyor mu, tedaviye yeni başlıcam ben gerekli tedavileri yapıyor değil mi yani sadece hamile olanlara bakmıyor, hamile olmak isteyenlerinde kontrolleri filan orada yapılıyor değil mi çok tecrübesizim de kusura bakmayın o yüzden soruyorum, ilk tedavi de neler isteniyor, randevu hemen veriliyor mu eşimi ikna etmem için önce bunları öğrenmem lazım, ilk ücret ne kadar alınıyor vs. bana bu konularda yardımcı olurmusunuz lütfen

Merhaba.Lina Kadın sağlığı mekezinde gebelik takibi,infertilite,kısırlık tedavisi,aşılama,tüp bebk tedavisi yapılıyor.Aynı zamanda çok iyi psikoloğları da var .Muayene ücreti 20 tl +tahll gerekiyorsa %30 fark alıyorlar.Endişe etmeyin ödeyebieceğiniz miktarlarda fiatlar. Aynı zamanda kaliteli hizmette alıyorsunuz.

X