Ankara sincan lokman hekim hastanesinde doğum yapan varmı??

doğumuna kim girdi acaba doktorundan memnunmuydun bide dikişsiz doğum yaptıran doktor var mı acaba normal doğum fiyatını da söylermisin çok soru sordum ama kusura bakma:KK1:

bende aynı sıkıntıları yaşıyorum bakalım inş bi karar veririz bebişimiz gelene kadar:KK19:

Bende hamileyken çok stresliydim sizler gibi kafam çok karışıyordu.. Benim doktorum Aylin hanımdı ,doğumumuda kendisi girdi..normal doğuma herşey dahil 585 tl ödedik...

Bende hamileyken çok stresliydim sizler gibi kafam çok karışıyordu.. Benim doktorum Aylin hanımdı ,doğumumuda kendisi girdi..normal doğuma herşey dahil 585 tl ödedik...

çok iyiymiş şu dikiş olayıda çok korkutuyo insanı ya ilk nasıl olacak ne olacak diyo kuruyoda kuruyo insan cevabın için teşekkürler tatlım ne güzel sen bebişini almışsın kucağına darısı başımıza artık

çok iyiymiş şu dikiş olayıda çok korkutuyo insanı ya ilk nasıl olacak ne olacak diyo kuruyoda kuruyo insan cevabın için teşekkürler tatlım ne güzel sen bebişini almışsın kucağına darısı başımıza artık

Allah hepinize kolay doğumlar nasip etsin..

yorumları okurken çok şaşırıyorum 2011 ocak ayında doğum yaptım gölbaşında oturduğum halde günnur hanım için sincana gittim 9 ay boyunca sorunlu hamilelik geçirmeme rağmen normal doğum yaptım dr. günnur hanım ,ebe ,hemşire,temizlikçi 4 saat boyunca başımdaydı 00.20de doğum yaptım dr çok kibardı ben ona teşekkür ettikçe o görevi olduğunu söylüyordu tavsiye ederim hala kızımın kont.sincana gidiyorum

yorumları okurken çok şaşırıyorum 2011 ocak ayında doğum yaptım gölbaşında oturduğum halde günnur hanım için sincana gittim 9 ay boyunca sorunlu hamilelik geçirmeme rağmen normal doğum yaptım dr. günnur hanım ,ebe ,hemşire,temizlikçi 4 saat boyunca başımdaydı 00.20de doğum yaptım dr çok kibardı ben ona teşekkür ettikçe o görevi olduğunu söylüyordu tavsiye ederim hala kızımın kont.sincana gidiyorum

çocuk doktorunda kime gidiosunuz? :44:

kızlar ya sizce kontrollerimi devlette yaptırıp sadece doğum için mi özele gitsem son bir ayımda bide epidural normal doğum yapan arkadaşlar kızlar ya belden yapıyorlarmış onda iğneyi tehlikeli geldi bana çok nasıl oluyo o bi acil yardım edin lütfen

Ben de Ankara Sincan Lokman Hekim Hastanesine gidiyorum. Henüz doğum yapmadım. Ama oradaki 3 kadın doğum doktoruyla iletişim kurmak durumunda kaldım. İlk doktorum Meltem Aksu Görücü idi. Kendisi HRS hastanesine gidince Mehtap Polat'a gittim. Daha sonra da Aylin Totan'a gittim şimdi bu doktorda devam etmeyi düşünüyorum. Bu doktorlarla ve hastaneyle ilgili izlenimlerimi burada paylaşmak isterim. İlk doktorum Meltem Hanım; iyi, sakin, rahat bir kişiydi. Rutin şeyleri uygulardı (kilo ölçümü, tansiyon bebek kilosu, kaçıncı haftada olduğu vs.) ve bir soru yöneltirseniz cevap verirdi. Çok soru sormazsanız size aman şu şöyle mi böyle mi diye zaten bence hiçbir doktor sormuyor. Güler yüzlüydü ama çok içten değil gibi geliyordu çünkü güler yüzlülüğü hastalarına karşı bir prensip olarak belirlenmiş gibi hissediliyordu en azından ben ve eşim öyle hissettik ve annem de :). İkinci doktorum Meltem Hanım'ın yakın bir arkadaşı olan Mehtap Hanım oldu. Bir kez şeker yüklemesinde gittim. Kendisinin o gün sanırım biraz kafası dağınıktı rutin ölçüm ve kontroller bile yapılmadı. Sadece ultrasonda 6 aylık bebeğimin cinsiyetini ve su durumunun iyi olduğunu söyledi. Şeker ve idrar tahlili sonuçları telefonla sorduğumda yardımcısı normal diyerek ekstra hiçbir şey söylemedi. Halbuki kansızlık varmış bende. Tarz olarak çok kendime uygun bulmadığım için bir sonraki kontrolümde Aylin Hanım için randevu aldım. Saat 8 de olan randevuya 8:45'te gelmesi benim için biraz sıkıcı oldu açıkçası. Ultrasonda dikkatlice bebeği inceledi. Sakin yapılı kendinden emin bir duruşu var. İlk izlenimlerim iyi oldu. Kendisine giden diğer hastalar da genel anlamda memnun kalmışlar. Fakat oldukça yoğun, o gün iki doktor vardı ama Aylin Hanımın kapısının önü devlet hastanesi gibi doluydu. Ek olarak Aylin Hanım, normal doğum taraftarı olan bir doktor olduğunu bilhassa belirtiyor.

Hastaneye gelince;
olumsuz yanları;
-biraz kalabalık
-size ayrılan muayene süresi 10-15 dk
-bir kez yaşadım ama aynı saate sistem iki kişiye randevu vermiş
-hafta sonu doktorlar ve görevliler saat 8'e randevu alsanız dahi 8:30'dan önce gelmiyor gerekçeleri de bgn hafta sonu oluyor.
-telefonla tahlil sonucu sorarsanız sadece normal cevabını alıyorsunuz.

olumlu yanları
-eryaman-sincan-fatih gibi yerlere çok yakın
-randevu alımı kolay sabah 8 den akşam 19:30-20:00ye kadar hastaneye gidebiliyorsunuz randevuyla
-fiyatları her muayene için 40 tl tahlillerde extra para alınıyor.
-soru sorduğunuzda genelde doktorlar güzelce cevap veriyor.

konu çok uzun zaman önce açılmış ama lokman hekimi düşünen arkadaşlara fikir olsun diye bende bişeyler ekleyeyim.10 temmuzda lokman hekimde epidural normal doğum yaptım ve doktorum pakize hanımdı.doktorum ve hastaneden çok memnun kaldım tahminimden çok daha rahat bir doğum atlattım ilk doğumum çok zor geçmişti.herkese tavsiye ederim hamile olanları allah kurtarsın bebeklerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.

konu çok uzun zaman önce açılmış ama lokman hekimi düşünen arkadaşlara fikir olsun diye bende bişeyler ekleyeyim.10 temmuzda lokman hekimde epidural normal doğum yaptım ve doktorum pakize hanımdı.doktorum ve hastaneden çok memnun kaldım tahminimden çok daha rahat bir doğum atlattım ilk doğumum çok zor geçmişti.herkese tavsiye ederim hamile olanları allah kurtarsın bebeklerini sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin.

merhaba bende lokman hekime gidiyorum pakize hoca ya takipliyim ve epidural normal olsun istiyorum doğumum, yazdıklarınızı duyunca rahatladım.bişey sorucam vakum kullanıldımı doğum esnasında?epiduralin nasıl bir faydaı var? şimdiden teşekkürler bebiş hayırlı olsun bu arada..

kızlar bende aylin hanıma gidiyorum sakin bir doktor sizi tanıdıkça daha çok ilgi gösteriyo hatırlıyo halinizi soruyo benim şişliklerim vardı ben unutur diyordum ama aklında mesela her muayenemde kendi kontrol ediyo ilaç vermiyo gereksiz onu çok sevdim
bakalım doğum yaklaştı umarım ondada bu kadar memnun kalırım

merhaba bende lokman hekime gidiyorum pakize hoca ya takipliyim ve epidural normal olsun istiyorum doğumum, yazdıklarınızı duyunca rahatladım.bişey sorucam vakum kullanıldımı doğum esnasında?epiduralin nasıl bir faydaı var? şimdiden teşekkürler bebiş hayırlı olsun bu arada..

vakum kullanılmadı yalnız epidural ile ilgili araştırma yapmışsınızdır mutlaka 4 cm açıklık oluncaya kadar bekliyorlar sonrasında belinizden bir iğne ile ağrı kesici veriyolar ağrıyı 5 te 1 oranında düşürüyor.tabi 4cm e kadar açılmanız yoksa suni sancıyla acı çekiyosunuz ama epiduralle ağrı çok çok hafifliyor sonrasındada doğuma alıyorlar.ben iğneden sonra 2 saat içinde doğum yaptım doğuma götürdüklerinde bile şaşırdım.gerek doktor gerek ebeleri çok ilgililerdi hiç korkmayın epidural sonrası hiçbir yan etki bile olmadı sadece birkaçgün bel ağrısı oldu o da normal doğum yapan herkeste oluyor.umarım yardımcı olmuşumdur sorularınız olursa çekinmeyin allah sağlıcakla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin.

nezih beye giden yokmu
hakkatten ya nezih beye giden yokmu hiç ben br kac kez gittim memnun kaldımm sırf hastane sezaryancı diye devlete gectim şimdi nezih beye devam eden olursa lütfen yazsın doğum yapmış olan varmı.ben sincan koruya gecmeyi düşündüm lokmandan sonra bakalım.:KK16:

hakkatten ya nezih beye giden yokmu hiç ben br kac kez gittim memnun kaldımm sırf hastane sezaryancı diye devlete gectim şimdi nezih beye devam eden olursa lütfen yazsın doğum yapmış olan varmı.ben sincan koruya gecmeyi düşündüm lokmandan sonra bakalım.:KK16:

devlette nereye gidiyosun canım birde sezeryan artık eskisi gibi keyfi yapılmıyo die biliyorum...

kızlar bende aylin hanıma gidiyorum sakin bir doktor sizi tanıdıkça daha çok ilgi gösteriyo hatırlıyo halinizi soruyo benim şişliklerim vardı ben unutur diyordum ama aklında mesela her muayenemde kendi kontrol ediyo ilaç vermiyo gereksiz onu çok sevdim
bakalım doğum yaklaştı umarım ondada bu kadar memnun kalırım

Merhaba bende Aylin Totan ın hastasıydım.. hamile kaldığım andan itibaren kendisi takip etti beni ve doğumuma kendisi girdi. İlk zamanlar da bikaç kişinin dediği gibi randevu saatlerinde aksamalar olduğu için sinirleniyodum ama , Aylin hanımın sakin,sabırlı,net ve kendinden emin cevapları beni vazgeçiremedi kendisinden. hastanenin en eski kadın doğum doktoru,çok talep edilen bir doktor oyüsden çok kalabalık oluyor. en yoğun çalışan o hastanede kendisi zaten.son aylarıma doğru iyice samimi bir ilişki kurmaya başladıkça sorunda kalmadı zaten. gereken konularda gerçekten aksatmadan herşeyinizle ilgileniyor gereksiz olan şeylere zaman ayırmıyor. Normal doğum yaptım ben, zaten başından beri kendimi şartlamıştım normal doğum yapmak istiyorum diye..ve çok şükürde Allahın izniyle sağlıkla geldi dünyaya kızım.doğum sırasında da hiç desteğini eksik etmedi aylin hanım,ben çok çok çok memnun kaldım daha öncede yazmıştım yine doğum yapacak arkadaşlara öneri olsun,kesinlikle doktorunuz çok önemli doğum sırasında..moralinizi yüksek tutunn..

devlette nereye gidiyosun canım birde sezeryan artık eskisi gibi keyfi yapılmıyo die biliyorum...
canım biraz geç oldu ama yeni gördüm devlete zekai tahir e gidiyorum doktorumdn çok memnunum ama doğuma girniyormuş sadece takip yaptırıyorum.5yada 6. aydan sonrada koru ya geçmeyi düşünüyorum ama lokmanda tercihlerim arasında olabilir bakalım.sen nereye gidiyosun peki.:KK49:

canım biraz geç oldu ama yeni gördüm devlete zekai tahir e gidiyorum doktorumdn çok memnunum ama doğuma girniyormuş sadece takip yaptırıyorum.5yada 6. aydan sonrada koru ya geçmeyi düşünüyorum ama lokmanda tercihlerim arasında olabilir bakalım.sen nereye gidiyosun peki.:KK49:

ben lokman hekime gidiyorum ama dvm edip etmemek konusunda kararsızım bakalım birde çayyolu zekai tahire gitmeyi düşünüyorum

X