Ankara tüp bebek fiyatları ve hangi hastane?

Merhaba Hacettepe Üniversitesi Sezcan Mümüşoğlu şiddetle tavsiyemdir. Kendisi ve ekibi gayet ilgili ve bilgililer. Süreç boyunca sizi telefonla bilgilendiriyorlar ve Sezcan Hocaya istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Benim Ocak ayında transferim olacak gayet memnunum.
Merhaba Hacettepe Üniversitesi Sezcan Mümüşoğlu şiddetle tavsiyemdir. Kendisi ve ekibi gayet ilgili ve bilgililer. Süreç boyunca sizi telefonla bilgilendiriyorlar ve Sezcan Hocaya istediğiniz zaman ulaşabiliyorsunuz. Benim Ocak ayında transferim olacak gayet memnunum.
Merhaba bende Sezcan hocada tedavi görüyorum cuma günü transfer oldum sizin sonucunuz ne oldu inşallah güzel haber almışınızdır

Merhaba Ankarada tüp bebek sürecine başlamak istiyorum ama hangi hastane de başlasam bilmiyorum bilgi sahibi olan varsa yazabilir mi fiyat olarakta bilgi verirseniz çok sevinirim hiç bilgim yok bu süreçle ilgili.
Ben Ankara'da Gürgan klinik ten fiyat aldım 68 bin TL tranfer için. Dondurma cozdurme olursa 20 bin TL daha ve diğer ekstralar çıkıyor. Bende henüz başlamadım arastiryorum

Bir akrabamız vardı 18 yaşında evlendi 8 yıl boyunca bir sürü tüp bebek tedavisi gördü çocuğu olmadı gecen sene bir cenaze evinde karşılaştık kendisine Berfu hocayı önerdim öylesine bir muhabbet ettik sadece Berfu hoca iyidir dedim akrabamızın beni ciddiye alıp Berfu hocaya gidecegini tahmin etmemiştim şimdi 3 üzlere gebe ilk denemede şimdi bana bolca dua ediyorlar Berfu hoca aslandır
Berfu hocanın ilgi alakası nasıldır? Laboratuvar ı ve embyologları nasıl? Çok yoğun bir yer olunca şehir dışından gideceğiz baştan araştırıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar geçmiş olsun. Novaart tüp bebek merkezinden ben çok memnunum Ahmet erdem hoca çok güler yüzlü ilgili bir doktor. Laboratuvarın da iyi olduğu söyleniyor. Para gözü ile değil hasta gözüyle bakıyorlar. En son tedavi ücreti 40 k idi sanırım dondurma ücreti hariç
Bende mehmet hocays gidiyrm çok iyiler transfer oldm bekliyrm bnde

X