Ankarada Akropol Hastanesine kontrole giden veya orada doğum yapanlar

arkadaşlar paylaşımlarınız çok güzel de yaptırdığınız işlemlerin fiyatlarını da yazsanız muayene + ultrason fiyatı ne kadar mesela ben 100 yıla gidiyorum 15 tl muayene ücreti buna ultrason dahil yani ultrasonlu muayene yapıyor ama ben doktorumdan memnun değilim ikili test içinde 75.00 tl aldılar doktor değiştirmeye çalışıyorum kafam karışık

ben ankara ya yeni taşındım,buradaki tavsiyeler üzerine bülent beye gittim.gerçekten bende memnun kaldım.ama benim sgk ile anlaşmam bittiği için ilk muayenede 150 tl ödeyip çıktık.şimdi bunun içinde ultrason vs. var mıydı bilmiyorum:sm_confused: şimdi benimde kafam karıştı; eğer sgk lı isek,2 tl fark ödeyeceksek,ultrason fiyatı ne civarda ödüyoruz?:uhm:

benimde takiplerim esnasında sgk da problemim vardı,kullanamıyordum.Akropol Hastanesinde o zaman muayene ve usg ücreti olarak toplam fiyat 150 lira idi.Bülent beyle görüştüm ,bu böyle bize sıkıntı verecek dedim,o da beni kırmadı ,muhasebe ile görüşüp muayene ve usg lerimi toplam olarak 100 lira yaptırdı .Bu arada sigorta problemim hallolunca 750 lira farkla inanılmaz keyifli bir doğum yaptım.Darısı başınıza diyorum..

arkadaslar ben de maltepede lina kadın doguma gıdıyorum ve emeklı sandıgına baglıyım. hamılelgımde de 21. haftadayım ve butun testler ucretsız yapıldı gırıs ıcınde para odemıyoruz.sadece detaylı ultrosana 150 lıra odedık.onun dısında da bı daha para odemeyecegız .tavsıye ederımmm guzel ferah ve temız bır yer...ama dogumu anlaşmalı oldukları hastanelerde yapıyosunuzzzzz..bunu da belırteyım.

eğer sgk mız varsa o zaman ne kadar ödeyeceğiz ultrasonla muayeneye,tecrübeli arkadaşlar bilgi verirse çok sevinirim.. ben eskişehirde ne ultrasona ne de her ay yaptırdığım testlerime ayrıca para ödemiyordum..

X