Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
mayıs ayından itibaren 6 aylık olacak bebeğim için bakıcı arıyorum. temiz, güvenilir, çocukları seven 40 yaş ve üstü, sigara içmeyen, referansı olan, saat 08:00- 19:00 saatleri arasında çalışabilecek bayanlar özelden mesaj göndererek telefonlarını iletirlerse sevinirim. (evim beşevler metro istasyonu ve kavşağa 5 dk uzaklıktadır)
Merabalar ilanınız hala geçerliyse ismim Ayşegül 2 yetişkin çocuk annesiyim çok temiz ve düzenli birisiyim 8 sene bebek ve çocuk bakıcılığı deneyimim var çocuklarını büyüttüğüm 2 doktor aileden referas verebilirim daha önce sizin oturduğunuz yerde bebek baktım acaba haftanın kaç günü düşünüyorsunuz sizin istediğiniz akşam çıkış saatinde esneme olabilirmi ne iş yapıyorsunuz bilgilerini yazarsanız sevinirim benim baktığım bebeklerim kucağıma doğdu sayılır 2 buçuk 3 yaşlarına kadar büyüttüm özelden tel göndermeyi beceremedim beni yukarıdaki başlığımla bulabilirsiniz.tşkr açık bir bayanım

Merabalar ben Ayşegül 22.23.sayfaya mesaj yazdığım için kısa kesiyorum beni yukarıdaki başlığımda bulabilirsiniz:nazar::emir_bebek:

Merhaba,

Ilaniniz hala gecerli ise gorusmek isterim.

Merabalar ilanınız hala geçerliyse ismim Ayşegül 2 yetişkin çocuk annesiyim çok temiz ve düzenli birisiyim 8 sene bebek ve çocuk bakıcılığı deneyimim var çocuklarını büyüttüğüm 2 doktor aileden referas verebilirim daha önce sizin oturduğunuz yerde bebek baktım acaba haftanın kaç günü düşünüyorsunuz sizin istediğiniz akşam çıkış saatinde esneme olabilirmi ne iş yapıyorsunuz bilgilerini yazarsanız sevinirim benim baktığım bebeklerim kucağıma doğdu sayılır 2 buçuk 3 yaşlarına kadar büyüttüm özelden tel göndermeyi beceremedim beni yukarıdaki başlığımla bulabilirsiniz.tşkr açık bir bayanım

Merhaba,

Meraba Nehir hanım ilanımı yeni verdim ve hala geçerli ben bebek bakıcılığı işi arıyorum bazen karışıklık oluyor o yüzden sizde bebek baktırmak istiyorsanız görüşmek isterim nerede ikamet ediyorsunuz acaba ve çalışma saatleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim tlfn nusu veremiyorum beni yukarıdaki yazılı başlığımlada bulabilirsiniz.tşkr.

Son düzenleme:
Meraba Nehir hanım ilanımı yeni verdim ve hala geçerli ben bebek bakıcılığı işi arıyorum bazen karışıklık oluyor o yüzden sizde bebek baktırmak istiyorsanız görüşmek isterim nerede ikamet ediyorsunuz acaba ve çalışma saatleri hakkında bilgi verirseniz sevinirim tlfn nusu veremiyorum beni yukarıdaki yazılı başlığımlada bulabilirsiniz.tşkr.

Merhaba Aysegul Hanim,

Esim de ben de universitede ogretim uyesiyiz. ODTUKENT' te oturuyoruz, ODTU kampusu icinde. Haftaici 8:30-18:00 arasi dusunuyoruz. Bebegimiz su an 3.5 aylik, Nisan ortasi, Mayis gibi baslamayi dusunuyoruz. Tskler.

Merhaba Aysegul Hanim,

Esim de ben de universitede ogretim uyesiyiz. ODTUKENT' te oturuyoruz, ODTU kampusu icinde. Haftaici 8:30-18:00 arasi dusunuyoruz. Bebegimiz su an 3.5 aylik, Nisan ortasi, Mayis gibi baslamayi dusunuyoruz. Tskler.

merhaba bende bebek bakmak istıyorum calısma saatlerınde esneme olabılırmı tsk

Merhaba Aysegul Hanim,

Meraba ben Ayşegül öncelikle yüce Mevlam bebeğinizi bütün kötülüklerden korusun ve uzun ömürler versin ben K.Örenin hemen girişinde oturuyorum 45 yaşındayım 8 yıllık deneyimim var referans verebilirim 2 yetişkin çocuk annesiyim evliyim eşim memur diyer bilgilerimi ilanlarımda belirttim yukarıdaki yazılı olan başlığımla ararzanız beni bulabilirsiniz belki.:nazar: daha öncede Ç.Ambarda doktor ailenin bebeklerini büyüttüm 3 yaşına kadar sanırım sizin evde o taraflarda çalıştığım evden ottü ve lojmanları gözüküyordu bizim buradan ulaşım kolay olur baktığım bebekler kucağıma doğdu sayılır neyse ben sizinle çalışmayı isterim sizde düşünürseniz cevabınızı ve aramanızı bekliyorum.tşkr:emir_bebek:

Merhaba,

çocuk bakımı ilanınız için yazıyorum bende keçiörende oturuyorum 38 yaşındayım 2 kızım var sigara kullanmıyorum düzenli biriyim eşim askeri personel referans isterseniz dayım ödtü de çalışıyor düşünürseniz görüşmek isterim teşekürler

Meraba ben Ayşegül öncelikle yüce Mevlam bebeğinizi bütün kötülüklerden korusun ve uzun ömürler versin ben K.Örenin hemen girişinde oturuyorum 45 yaşındayım 8 yıllık deneyimim var referans verebilirim 2 yetişkin çocuk annesiyim evliyim eşim memur diyer bilgilerimi ilanlarımda belirttim yukarıdaki yazılı olan başlığımla ararzanız beni bulabilirsiniz belki.:nazar: daha öncede Ç.Ambarda doktor ailenin bebeklerini büyüttüm 3 yaşına kadar sanırım sizin evde o taraflarda çalıştığım evden ottü ve lojmanları gözüküyordu bizim buradan ulaşım kolay olur baktığım bebekler kucağıma doğdu sayılır neyse ben sizinle çalışmayı isterim sizde düşünürseniz cevabınızı ve aramanızı bekliyorum.tşkr:emir_bebek:[/QU
Bu mesaj Nehir_2011 için Meraba Nehir hanım ben Ayşegül hala cevabınızı bekliyorum neden yazmıyorsunuz yazdığım tyodn beni bulamadınızmı buradan tamamen çıkıp başlığımı yazıp tıklayın :nazar: ben biraz daha bilgi vereyim size biz M.E.B.lojmanlarında oturuyoruz kızım ufuk ünvrstsi hastanesinde hemşire ve evli ve benimde 6 aylık bir torunum var eşide aynı yerde oğlum bekar kırıkkalede M.K.E.de makina teknisyeni çok düzgün bir aileyiz inanınki gözünüz arkada kalmaz çok temiz ve düzenli dürüst açık bir bayanım benimle çalışmayı isterseniz ben buradayım,tşkr ben haftanın 5 günü çalışmayı düşünüyorum arada aileye çok acil ve istisnai durumlarında ve ihtiyaç duyulduğu zamanlarda esneklik yapabilirim hatta 1 kaç gün yatılıda kalabilirim::KK16:

Son düzenleme:
Ankara Kavaklıderede (Kızılaya 15dk yürüme mesafesi) oturuyoruz.

Bebeğimize hafta içi bakabilecek bir bebek bakıcısı arıyoruz.
Hafta içi 08:30 - 18:30 arası bizimle olmasını düşünüyoruz.

Önceliklerimiz sevgi dolu olması, hijyene önem vermesi, sevecen, sigara içmeyen ve tecrübeli birisi olması.

Yaşı önemli değil, önemli olan bu işi gerçekten severek ve isteyerek yapması ve bize güven verebilmesi.

(ACABA İLANINIZ HALA GEÇERLİMİ= Meraba ben Ayşegül 8 senelik bakıcılık deneyimim var referans verebilirim ben K.Örenin hemen girişinde oturuyorum memur eşiyim 2 yetişkin çocuğum var diyer ilanınızada yazmıştım ama karşılık gelmedi düşünürseniz ben buradayım.tşkr:emir_bebek::KK55:

teşekkürler ilginiz için ancak ben bakıcı buldum

Merhaba Aysegul Hanim,

Merhab NEHiR hnm cevabınızı bekliyorm olumlu yada olumsuz şartlarınız benim için uygun tel nosu vermek yasak ama yazıcam 05422312143 ( TUĞBA SULTAN hnm çok çoközür diliyorum )

Benim 6 aylık bir oğlum var. Y.Ayrancı Hoşdere Caddesinde oturuyoruz. Bebeğime haftaiçi tam zamanlı olarak evimizde bakabilecek, özverili ve bu konuda deneyimli bir bakıcı arıyoruz. İlgilenlerin dönüşlerini bekliyorum. Burcu

Benim 6 aylık bir oğlum var. Y.Ayrancı Hoşdere Caddesinde oturuyoruz. Bebeğime haftaiçi tam zamanlı olarak evimizde bakabilecek, özverili ve bu konuda deneyimli bir bakıcı arıyoruz. İlgilenlerin dönüşlerini bekliyorum. Burcu

İsmim Ayşegül deneyimli çocuk bakıcısıyım sitede ilanlarım var görüşmek isterseniz tel numaram yukardaki mesajımda var ararsanız daha detaylı görüşürüz iyi günler.

Burcu hanım,merhaba

Ben 30 yaşında yabancı uyruklu ,evli bir kadınım. 6 yıldır Türkiyede yaşiyorum. Eski anayasa mahkemesine yakın oturuyorum.Ilanınız hala geçerli ise görüşebiliriz.

merhaba bende bebek bakmak istiyorum ıstersenız goruselım

iyi günler ben keçiörende oturuyorum 2 kız çocuk annesiyim sigara kullanmıyorum eşim askeri personel temiz ve dürüst biriyim ilgilenirseniz görüşmek isterim

Kendi evimizde 16 aylık kızımızın bakımını üstlenecek,Ankara Batıkent ya da yakınlarında oturan,temiz,güvenilir,sigara kullanmayan bir bebek bakıcısı aramaktayız.
Çalışma saatleri:08-18 ve haftanın 6 günüdür.

irtibat tel : 534 3178877

Son düzenleme:
K.örende oturuyorum 43 yaşındayın evliyim eşim memur yetişkin çocuk annesiyim 12 yıllık tecrübem var Referans verebilirim .Şu an bakmış olduğum çocuğum kreşe başladığı için tekrar iş arıyorum Hafta içi çalışmayı istiyorum.tşkr:emir_bebek::KK16: tel 05383232143

Son düzenleme:
X