Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
15 aylık kızıma, 8:30-18:00 saatleri arasında bakabilecek öveçlerde oturan bebek bakıcısı aramaktayım.Ücret 650-700 TL.dir.Annem çoğunlukla evde bulunacaktır.

Merhabalar ben 36 yaşında bir bayanım. Ankara keçiörende oturuyorum. Evimde veya evinizde bebek bakmak istiyorum. Cocukları, bebekleri cok severim. Daha önce bir çok bebeğe baktım.Referans verebilirim. Keçiören ve civarı için iş görüşmelerine açıgım.

39 yaşındayım,ufuktepede 0-5 yaş arası bebek ve çocuklara ,evimde büyük bir titizlikle bakarım,üç çoçuğumu büyüttüm ikisini üniversiteye gönderdim,küçük oğlumdasıra inşallah

merhaba,
ben ankara cevizlidere[dikmen] de oturuyorum.evli,yetişkin 2 çocuk annesiyim.
emekli bankacıyım,sigara kullanmıyorum..çocuk konusunda deneyimliyim,yakınlarımın
çocuklarına baktım,çocukları çok seviyorum.
anneler kendinize zaman ayırmak istiyorsanız,herhangi bir yere gideceğinizde,
çocuklarınızı emniyetle bırakabilirsiniz..evimde veya evinizde bakabilirim..

ilgilenenler özel mesajdan ulaşabilirler..

bana geri dönüş yapabilirseniz bebeğinize bakabilirim,üç çocuğuma gözüm gibi baktım,oğlum ve kızım üniversitede okuyorlar küçük oğlumda 7.sınıfta bana bir yüklüğü yok...n.terzi72@gmail.com.tr adresinden de ulaşabilirsiniz

Merhaba ismim Meltem, mesaji göndermemdeki amaç 17 aylık olan kızımla birlikte çalışabileceğim bir iş arıyorum Kızımla birlikte çalışmamdaki neden onu bırakacak kimsem yok ve çalışmaya ihtiyacım var. 24 yaşındayım. 2 yıllık üniversite mezunuyum. Çocukları bebekleri çok seviyorum. Onlarla oynamayı vakit geçirmeyi. Sigara gibi alışkanlıklarım yok. Ayrıca kız kardeşim Çocuk Gelişimi okuduğundan kitaplarından falan faydalanıyorum. 2 bebeğe bakmak benim için kesinlikle sıkıntı olmayacaktır. Kızım zaten akıllı bir bebektir. İlgilenirseniz cevap bekliyorum. Çok çalışacağımdan emin olabilirseniz. Bu işe çok ihtiyacım var. İlgilenirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. İyi çalışmalar
meltemtamer_88@hotmail.com

Merhabalar,
22 aylik oglum icin Acil olarak Birlik Mahallesi yakininda ikamet eden, titiz, ozverili, egitimli, deneyimli, sigara kullanmayan bebek bakicisina ihtiyacim var.Gelen arkadastan yemek yapmasini ve cocuk uyurken ortaligi toplamasini da bekliyorum. Ilgilenenler icin telefon numaram 505 371 54 86

Siteler bölgesinde oturan , ayda 15 gün 08-19 arası çalışabilecek titiz ,düzenli ,çocuklara hoşgörüsü olan aynı zamanda ev işlerine yardımcı olacak , sigara kullanmayan, daha önce çocuk bakmış veya büyütmüş kişiler mesaj atarlarsa sevinirim.tel:505 502 56 66

Son düzenleme:
MERABA İSMİM AYŞEGÜL BEBEK BAKICILIĞI İŞİ ARIYORUM 45 yaşındayım 8 senedir bakıcılık yapmaktayım bebeklerini büyüttüğüm Doktor aileden referans verebilirim evliyim eşim memur 2 yetişkin çocuk annesiyim hafta içi 5 gün çalışmayı istiyorum çok gerek duyulduğu zamanlarda 2 veya 3 gün yatılıda kalabilirim ( 05422312143 ):emir_bebek:

slm ankara gaziosmanpaşada ikamet ediyorum anaokulu öğretmenliği yapptım ddeneyimim var ilgilenirseniz teşekürler----------
benneyaptımki

Merhaba mesajiniz eski ancak 15 aylik kizim icin bakici ariyoruz.bugune kadar ben baktim ancak ise baslayacagim icin artik birine ihtiyacimiz var, baska mesajinizi bulamadim o nedenle burdan yaziyorum.

MERABA İSMİM AYŞEGÜL BEBEK BAKICILIĞI İŞİ ARIYORUM 45 yaşındayım 8 senedir bakıcılık yapmaktayım bebeklerini büyüttüğüm Doktor aileden referans verebilirim evliyim eşim memur 2 yetişkin çocuk annesiyim hafta içi 5 gün çalışmayı istiyorum çok gerek duyulduğu zamanlarda 1 ay içerisinde 2 veya 3 gün yatılıda kalabilirim ( 05422312143 ):emir_bebek: ben AYŞEGÜL. K.ÖRENİN hemen girişinde lojmanlarda oturuyorum bu işi severek yapıyorum çok temiz ve düzenli sevecen içerisinde ALLAH korkusu taşıyan ve sorumluluk sahibi dürüst bir bayanım inanınki gözünüz arkada kalmaz çok düzgün bir aileyiz kızım hemşire ve 5. 6 aydır torunuma baktığım için çalışamadım ama şimdi bebişime babanne bakıyor bende iyi bir iş bulursam çalışacağım 4 bebek büyüttüm büyüttüğüm bebeklerim kucağıma doğdu sayılır bu sayfada ve sitede ve nette birkaç resimli ilanlarım var tel nosuda yukarıda mevcut. bana ulaşmak isterseniz yukarıdaki ilan başlığımı yazıp tıklayın.açık bir bayanım.:nazar::emir_bebek:

Merhaba mesajiniz eski ancak 15 aylik kizim icin bakici ariyoruz.bugune kadar ben baktim ancak ise baslayacagim icin artik birine ihtiyacimiz var, baska mesajinizi bulamadim o nedenle burdan yaziyorum.

merhaba ben bebek bakmak istiyorum isterseniz görüşelim yeni üye oldugum için özelden mesaj atamıyorum

Son düzenleme:

merhaba gop oturuyorum evlıyım 2 buyuk çocugum var sizinle görusmek isterim mesaja cevap verirseniz sevinirim

Merhaba,
7 aylık oğlum için tecrübeli, referansları olan ve sigara içmeyen ve ev işlerinde bana yardımcı olabilecek bakıcı arıyorum. İlgilenenler edaaydan@yahoo.com mail adresinden ulaşabilir. Ankara Balgatta oturuyoruz.

merhaba gop oturuyorum evlıyım 2 buyuk çocugum var sizinle görusmek isterim mesaja cevap verirseniz sevinirim

merhaba, ben de yeni üye olduğum için özel mesaj yazamıyorum. biz de gaziosmanpaşa'da köroğlu civarında oturuyoruz. nasıl görüşebiliriz?

Merhaba Ayşegül Hanım,

Numaranızı aldım, iletişime geçeceğim.

MERABA İSMİM AYŞEGÜL BEBEK BAKICILIĞI İŞİ ARIYORUM 45 yaşındayım 8 senedir bakıcılık yapmaktayım bebeklerini büyüttüğüm Doktor aileden referans verebilirim evliyim eşim memur 2 yetişkin çocuk annesiyim hafta içi 5 gün çalışmayı istiyorum çok gerek duyulduğu zamanlarda 1 ay içerisinde 2 veya 3 gün yatılıda kalabilirim ( ********** ):emir_bebek: ben AYŞEGÜL. K.ÖRENİN hemen girişinde lojmanlarda oturuyorum bu işi severek yapıyorum çok temiz ve düzenli sevecen içerisinde ALLAH korkusu taşıyan ve sorumluluk sahibi dürüst bir bayanım inanınki gözünüz arkada kalmaz çok düzgün bir aileyiz kızım hemşire ve 5. 6 aydır torunuma baktığım için çalışamadım ama şimdi bebişime babanne bakıyor bende iyi bir iş bulursam çalışacağım 4 bebek büyüttüm büyüttüğüm bebeklerim kucağıma doğdu sayılır bu sayfada ve sitede ve nette birkaç resimli ilanlarım var tel nosuda yukarıda mevcut. bana ulaşmak isterseniz yukarıdaki ilan başlığımı yazıp tıklayın.açık bir bayanım.:nazar::emir_bebek:

Merhaba,
7 aylık oğlum için tecrübeli, referansları olan ve sigara içmeyen ve ev işlerinde bana yardımcı olabilecek bakıcı arıyorum. Çalışma saatleri 08-18 arası olacak.İlgilenenler edaaydan@yahoo.com mail adresinden ulaşabilir. Ankara Balgatta oturuyoruz.

merhaba, 15 yıllık tecrübem ve referansım var.tercihen ikiz ebek bakımı istiyorum.Çocuk gelişimi mezunuyum.İlgilenirseniz mesaj yazın lütfen.İyi akşamlar.

merhaba,
ankara'da gaziosmanpasada oturuyoruz, bebek bakıcısı arıyoruz. Uygun isenz sizinle görüsmek isterim. Cevap yazarsanız sevinirim.

X