Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da Bebek Bakıcısı Arayanlar Buraya

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları
Merhaba bağlıcada oturuyorum. 4,5 aylık ikiz bebeklerim var. Şuan annem ve kayınvalidem ile bakıyoruz. 27'e mayısa kadar yarım gün çalışacağım sonrasında işr 1 ocak 2019 a kadar çalışmayacağım.ikizlere evde annemle birlikte bakacak benim evde olduğun zamanlarda ise daha çok ev işleri ile ilgilenecek tam zamanlı bir bakıcı arıyorum. İlgilenenler özelden yazsın lütfen

Siz nerde ikamet ediyordunuz. Bende eryamandayim ve bebegime baka ak sevgi dolu davranacak onunla oyunlar oynayacak birini ariyorum

Merhabalar Ankara Cebeci semtinde ikametgah ediyorum .Ön lisans Çocuk Gelişimi mezunuyum 3 sene öğretmenlik yaptım şuanda evde çocuk bakıyorum ilerleyen dönemlerde özel bir kreş açacağım ilgili veliler iletişim'e geçebilir. Elif:0531 383 82 80

Merhaba. 19 aylık kızım için, yakın mesafe ya da kısa mesafe tek vasıta bakıcı arıyoruz. Yenimahalle belediyeye yakın oturuyoruz.

Merhaba,
Haziran ortasında Bağlıca'ya taşınacağız, 21 aylık kızım için hafta içi 08:00-17:30 arası çalışacak birini arıyorum. Günlük evi toparlayıp gerektiğinde kızıma çorbasını yapabilecek, kızımla kitap okuyup oyun oynayabilecek birini istiyorum. Televizyon veya telefonla oyalamaması konusunda hassasız.
İlgilenenler mesaj atabilirler.
Teşekkürler.

Çankayada oturuyorum.. 18 aylık ikiz kız bebeklerim var. Birine teyzem bakıyor. Diğerine bakmak için haftanın 5 günü 08:00-18:45 arası çalışacak bakıcı arıyorum. önceki referansları önemlidir.

Slm. Yabancı bakıcı arayan arkadaşlar temin ettiğim sirket var tam değil yarım komisyon alıyor yarım da getirdiği bayandan aliyor.. buradan numara paylasmak serbest mi bilmiyorum..serbestse paylasabilirim.. getiren bey aynı zaman da aile sosyal güvenlik bakanlığında çalışıyor oturma izinlerini de yapıyor sizden para almadan..

Yenimahalle metrosuna yakın evimizde 10 aylık kızıma bakabilecek;

ev işlerinde - bebeğin yemekleri, haftada 3 gün eve yemek yapmak, bebeğin çamaşırlarının yıkanması, ütülenmesi, ortalığı toparlama-yardımcı olacak gündüzlü bakıcı arıyoruz.

Genel olarak bebek bakımı ile ilgilenilmesi, diğer işlerin ise bebek uyuduğunda yapılması istenemektedir.

Detaylı temizlik için iki haftada bir kere gelen bir yardımcımız olacaktır.

Mesai saatleri; Haftanın 5 iş günü 08.00-19.00
olacaktır.

Çalışacak kişinin evde gelecek olan aile üyelerinden ve kamera sisteminden rahatsız olmaması gerekmektedir.

- 25-50 yaşlarında
- En az ilkokul mezunu
- Sigara kesinlikle kullanmayan (mesai saatleri dışında da)
- Referansı olan
- Çocuğu olan
- En az 1 yıl bebek bakımı ile ilgilenmiş (kendi çocuğu dışında), bebek beslenmesini bilen, düzenli, eli çabuk, güler yüzlü, hijyene özen gösteren, bebeğin güvenliğini sağlayabilecek, dikkatli
- Dürüst, sadık ve çalışkan, güvenilir, çocukla oyun oynayabilecek
- Olumlu değerlendirilen adaydan sağlık raporu, kan tetkiki, ikametgah, sabıka kaydı, ve kimlik fotokopisi işe başlamadan evvel istenecektir.
- İşe uygun olma durumunda ilk hafta deneme yapılacaktır.

İlgilenen adayların bana ad soyad yaş adres şeklinde yazmalarını rica ederim.

Konu açmıştım fakat gören olmadı.
Burda ilgilenen gören olur umarım

Çankaya Mustafa Kemal mah.’de oturuyoruz. Yaklaşık 2 ay sonra doğacak kızımın bakımında ve ev işlerinde haftada 4 gün yardımcı olacak eğitimli ( en az lise mezunu) ve tecrübeli referanslı bayan arıyoruz. Tercihen ümitköy- çayyolu tarafında oturan, 40 yaş üstü, sigara kullanmayan, medeni ve diksiyonu düzgün olması tercihimizdir. Kriteri uyan ve çalışmak isteyenler özelden bilgilerini yazarlarsa sevinirim..

Merhabalar, mesajınızı geç gördüm.sanırım oğlunuz doğmuştur:)Size özelden mesaj yazacağım.Ben Saimekadın - Mamak'ta oturuyorum.Şartları görüşmek isterim.
Merhaba bende saime kadın da yim bebeğim var hala düşünür musunuz

Merhabalar 7 aylik kizim icin 4 gun haftaici sabah 10/11-15 saatler arasinda bakici ariyorum. Evimizde cocuk bakilacak ve sadece cocukla ilgilenecek. Ev Seyranbaglarinda.

Merhabalar, 6 aylık bebeğimize eryamanda kendi evimizde sabah 08:00 aksam 17:30 arası bakacak deneyimli ve referanslı bebek bakıcısı arıyorum

Slm. Yabancı bakıcı arayan arkadaşlar temin ettiğim sirket var tam değil yarım komisyon alıyor yarım da getirdiği bayandan aliyor.. buradan numara paylasmak serbest mi bilmiyorum..serbestse paylasabilirim.. getiren bey aynı zaman da aile sosyal güvenlik bakanlığında çalışıyor oturma izinlerini de yapıyor sizden para almadan..

ben görüşmek isterim numarayı verirmisiniz

Rusça bilen en fazla 35 yaşında yatılı 2 yaşındaki oğlum için ;çocuk kreşteyken evi toparlayıp temizlik yapacak yemek yapabilen çocuk kreşten gelince çocukla ilgilenip rusça konuşacak temiz titiz bakıcı arıyorum

X