Ankarada doğum paketi önerisi veya gebelik takibi ve doğum yaptıracak doktor önerisi olan var mı?

slnvr

Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2023
104
123
Çok kararsız kaldım arkadaşlar. Lütfen Ankarada yaşayanlarınız deneyimlerinizi, önerilerinizi anlatır mısınız?

Merhaba henüz 1 ay önce Memorial hastanesi Figen beşyaprak takibinde doğum yaptım . Hastanenin hemşireleri,sekreterya ve özellikle doktorundan çok memnun kaldım . Sadece hastanenin fiyat politikasını beğenmedim

Merhaba henüz 1 ay önce Memorial hastanesi Figen beşyaprak takibinde doğum yaptım . Hastanenin hemşireleri,sekreterya ve özellikle doktorundan çok memnun kaldım . Sadece hastanenin fiyat politikasını beğenmedim
Ben ilk muayeneye lokman hekime gittim ama açıkcası doktoru beğenmedim kafamda bir sürü soru işareti yarattı ve bir an önce iyi bir dr bulup ona gitmek istiyorum. Figen hanımı da araştırayım çok teşekkür ederim

Ben de Lokman Hekim de paket almayı düşünüyorum. Tam olarak hangi doktora muayene oldunuz ve neyi beğenmediniz? S slnvr
İlk ayçağ hocaya gittik ama yaklaşımını üslubunu çok beğenmedik daha sonra könül hocaya gittik o daha tatlı biriydi onu sevdik epey. Siz hangi doktora gittiniz orda

Doktorumdan cok memnunum. Hic bir muayenehanede olmayan 2 hafta sonraki kontrolün ücretsiz olmasi sistemini uyguluyor. Ücret son konu adeta. Gynovart Prof Dr Ömer Lütfi Tapısız

X