Ankara'da hangi Hastane, hangi Doktor?

gerçektende iyi bir doktor ben haziran ayında erken doğum yaptım hepsi çok ilgili çok güler yüzlü bir ekipti ben bütün muayenelerimi nesrin hanıma yaptırdım fakat erken doğum olunca kendisi yurtdışında olduğu için doğumu hülya hanım yaptırdı ben çok memnun kladım tavsiye ederim

merhaba arkadaşlar ben ankarada LİNA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM MERKEZİNE gidiyorum Dr Şükran ÇAKMAK doktorum çok çok iyi çok memnunum daha öncesinde tehlikeli bir gebelik geçirmiştim şuan 36 haftalık hamileyim durumum çok iyi doktorumun sayesinde herkeze tavsiye ediyorum..

merhaba arkadaşlar ben ankarada LİNA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM MERKEZİNE gidiyorum Dr Şükran ÇAKMAK doktorum çok çok iyi çok memnunum daha öncesinde tehlikeli bir gebelik geçirmiştim şuan 36 haftalık hamileyim durumum çok iyi doktorumun sayesinde herkeze tavsiye ediyorum..

Merhaba
Ben de Şükran Çakmak'a gidiyordum.25.10 de doğum yaptım.
Hani hamileliğğin tadını çıkar derler ya.Hamileliğin en güzel yanlarından biri de Şükran Hocama düzenli gitmekmiş.Bunu doğumdan sonra anladım.O yüzden sen şimdi 36 hafatlık hamileyim Şükran Hocama gidiyorum deyince imrendim:)
ŞÜkran Hoca doktordan çok bir anne bir abla gibi yaklaşımıyla kendimi gerçekten çok özel hissettirdi.Eminim sen de öyle hissediyorsundur.
Bu yüzden Linaya gitmek Şükran Çakmak'ın hastası olmak gerçekten ayrıcalık.
Senin de doğuma az kalmış sağlıkla kavuşursunuz inşallah.Allah kolaylık versin en zor haftaların.
Kendine dikkat et

Muhteşem bir doktoor şiddetle tavsiye edebilirim.Bence hemen randevu al derim.Evet yoğun ama öyle başka doktorlar gibi muayenesi 3-5 dk da bitmiyor. Aklına takılan herşeyi rahatlıkla sorabilirsin, sormasan bile Bülent bey herşeyi anlatıyor zaten.Zaten kullandığı ultrasyon aleti 4 boyutlu renkli görebiliyorsun bebeğini.Biliyorsundur belki başka yerde renkli ultrasyona girmek extra para.Hastane çok temiiiz , hele kadın doğum katı çok şık hastanede değilde sanki özel muayene gitmiş gibisin.Bütün heryerde Bülent beyin doğurtturduğu bebeklerle çekilmiş fotoğrafları var.Gidersen zaten farkedersin doktoor muhteşem bir enerji saçıyor.:teytey::teytey:

Kesinlikle katılıyorum Bülent Beyi tek geçerim.Mükemmel bir doktor.çok memnun kalırsınız çok ilgili,bilgili neşeli,güleryüzlü ve size mükemmel enerji veriyor ben randevu günlerini iple çekiyorum.Bizim aile doktorumuz oldu:)hepimiz ondayız.
Mutlaka gidin akpol hastanesi Dr Bülent Alp AYDIN.

müebbet sevdam merhaba.. ben de fatih ünv. hastanesine ikbal hanıma gidiyorum sana söylediklerinde aynen katılıyorum. ham çok bilgili ham de çok anlayışlı ve ilgili bir doktor. insanın moralini düzeltiyor ve istediğin zaman da telefonla ona ulaşabiliyorsunuz. ayrıca hastaneden randevu almak da çok kolay.

teşekkürler verdiğin bilgi için.daha yeni bakabildim..kafam çok karıştı çünkü herkes gazi için çok yoğun diyor.ama yeni bir arkadaşım mehmet erdemde doğum yaptı kendi girmiş doktor. çok memnun kalmış.. karar veremedim..hrs içinde çok iyi diyorlar ama doktorları nasıl,fiyatlar nasıl merak ediyorumeyvahedigeldismile

Arkadşalar ben mehmet beye doğum öncesi 5ay gittim,sonra tam 8 ay hamileyken gittim son ay normal doğum olacak diye gitmedim mehmet beye .Neyse doğum günüm geldi gaziye yattım haa bundan önce tam 3 gün hastaneden 3cm açılma ile evee geri gönderildim ki acılar içinde kıvarnıyordum buna rağmen yolladılar.4.gün hastaneye yatırdılar ve suni sancıyı dayadılar tam 18 saat beni kendi kaderime bıraktılar.18 saat hastaneyi ayağa kaldırdım,o çok meşhur mehmet bey yanımda yatan özel hastansına bakmaya geliyordu beni tanımasına rağmen dönüp bakmadı bile.Siz düşünün artık iş nasıl ticaretedökülmüş.Yalvar yakar sezeryana alındım binbir rica ile son anda bebeğim ölümden döndü.Çok değil 10 dk daha geçse kaybediyorduk:KK43:Bunu söyleyen çocuk doktorrları:KK43:Sonrası gazide yeterli yatak olmadığı için bir çok hasta koridorda süründü ben şanslıydım para bastık kaç elden özel oda tuttuk.Ben değil birkaç arakadaşımda bunları yaşadı.GAZİMİ AMANNNNN!!!!Diyorum.:KK50:

merhabalar ben 10 Haftalık hamileyim burada okuduğum bir mesajı dilkkate alarak Sincan Lokman Hekim Hastanesinde Aylin Totan isimli doktora gittim. Ama tam bir hayalkırıklığı uğradım. Eğer ilgi bekliyorsanız veya ilk hamileliğiniz ise kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sizi bilgilendirmediği gibi tersleyebiliyor. Uzun uzun anlatmak istemiyorum ama şunu bilin Aylin Totan bir hastanın karşılaşabileceği en büyük olumsuzluk. Fatma Bolkan isimli doktora gittiğimde aradaki farkı net olarak görebildim. Eğer laf yemek veya internetten ne yapmanız gerektiğini öğrenemek zorunda kalmak istemiyorsanız gitmeyin derim

düşündüm taşındım, 7-8 gibi bir zaman geçtiği için ve tüp bebekte uzmanlaştığı için bugün mehmet erdeme muayeneye gittim gayet iyi geçti..çok sakin bir insan,çok anlatmıyor çok konuşmuyor ama ne sorarsan cvp veriyor..suratı asıkta değil.. özel muayenehanede ama artık, yeni yasadan dolayı....:KK43: temiz güzel bir yer..henüz ortada bir durum yok tabi doğum için birşey diyemem benim durumum farklı biraz bekleyeceğim sanırım ama bende gazide doğurmak istemem heralde..öyle görünüyorki bulacaksın buluşturacaksın parayı bastırcaksın özel hastaneye..doğum yapanlar yazsın paylaşsın..bizde karar verelim..şimdiden :KK51:

2 ay önce doğum yaptım ankara tıpta doktorum Batuhan Özmendi çok sorunlu bir hamilelik geçirdim ama doktorum hep yanımdaydı kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum....

2 ay önce doğum yaptım ankara tıpta doktorum Batuhan Özmendi çok sorunlu bir hamilelik geçirdim ama doktorum hep yanımdaydı kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum....

merhaba gelincik bende 27 haftalık hamileyim henüz karar veremedim dogum yapacagım yere gazide arkadasım dogum yaptı odalr 6 kişilik 6 bebek 6kadın 6 refakatci cok kötüydü ankara tıpı merak ediyorum nasıl temizmi odalar falan kac kişilik benim hamileligim cok sükür sorunsuz ve nredeyse mide bulantısız gecti sorun olmadıgı için prof. gitmeyi düşünmüyorum bana yardımcı olurmusun doktorlar ve hastane nasıldı simdiden tskler..

merhaba gelincik bende 27 haftalık hamileyim henüz karar veremedim dogum yapacagım yere gazide arkadasım dogum yaptı odalr 6 kişilik 6 bebek 6kadın 6 refakatci cok kötüydü ankara tıpı merak ediyorum nasıl temizmi odalar falan kac kişilik benim hamileligim cok sükür sorunsuz ve nredeyse mide bulantısız gecti sorun olmadıgı için prof. gitmeyi düşünmüyorum bana yardımcı olurmusun doktorlar ve hastane nasıldı simdiden tskler..

ben özel odada kaldım tek kişilik zaten olarak büyüklüğüne göre 25 tl den başlıyor 200 e kadar oda var ücretsizlerde 2 kişilik zaten refakatçi benim 3 kişi kaldı 100 liralıkta kaldım bildiğin özel hastane odası gibi benim kaldığım kat temizdi günde 3 defa temizlikçi geliyordu sezeryanle oldu doğumum ameliyata giren diğer doktorlarda gayet güler yüzlüydü bence gidip bak ona göre karar verirsin canım şimdiden hayırlı doğumlar....

akropol bülent bey e gidenler muayene ve tetkik farkları ne kadar tutuyor? yani hangi tahlil ne kadar mesela doğum yapanlar paylaşabilirmi? ben devlet memuruyum..

Son düzenleme:
arkadaslar Keçiören Eğitim Araştıma hastanesi nasıl bilgisi olan var mı?? hamileyim yeni ögrendik, ilk muayene için gitmeyi düşünüyorum.. bilgisi olan varsa yazabilr mi lütfeenn :KK49::KK49::KK49:

düşündüm taşındım, 7-8 gibi bir zaman geçtiği için ve tüp bebekte uzmanlaştığı için bugün mehmet erdeme muayeneye gittim gayet iyi geçti..çok sakin bir insan,çok anlatmıyor çok konuşmuyor ama ne sorarsan cvp veriyor..suratı asıkta değil.. özel muayenehanede ama artık, yeni yasadan dolayı....:KK43: temiz güzel bir yer..henüz ortada bir durum yok tabi doğum için birşey diyemem benim durumum farklı biraz bekleyeceğim sanırım ama bende gazide doğurmak istemem heralde..öyle görünüyorki bulacaksın buluşturacaksın parayı bastırcaksın özel hastaneye..doğum yapanlar yazsın paylaşsın..bizde karar verelim..şimdiden :KK51:

BENDE ikiz kardeşine ahmet erdeme gidiyorum, hamile kalabilmek için, gercekten çok iyi bir doktor...

akropol bülent bey e gidenler muayene ve tetkik farkları ne kadar tutuyor? yani hangi tahlil ne kadar mesela doğum yapanlar paylaşabilirmi? ben devlet memuruyum..

ben bülent bey'in hastasıyım. gerçi daha ilk muayeneme gittim. rutin kan tetkikleri ve muayene 155 lira tuttu. sadece bir muayenenin 250 lira olduğunu düşünürsek; bence gayet makul fiyatlar. ben ankara ünivesitesi astanesinin bütün doçentlerinin muayenehanelerni aradım hepsinin muayenesi 250 lira tathlil, ağzım, burnum derken 500'den aşağı çıkamayız. bülent beyi tavsiya ediyorum. yalnız hastanenin yeni doğan ünitesinin olmaması beni ürküyüyor açıkçası. allah korusun ama garanti de yok ki; ya doğum sırasında bir komplikasyon olursa. :KK43: ben bir de güven hastanesine gideceğim. orada sgk ile anlaşmalı bakalım orası ne kadar tutacak???

benimde 1 senedir çocuğum olmuyor, akropole bülent beye nisan sonuna randevu aldım. benim ve eşimin tetkikleri ücret olarak ne kadar tutar? ben devlet memuruyum, eşim değil.

benimde 1 senedir çocuğum olmuyor, akropole bülent beye nisan sonuna randevu aldım. benim ve eşimin tetkikleri ücret olarak ne kadar tutar? ben devlet memuruyum, eşim değil.

valla infertilite işin içine girdi mi birşey söyleyemem, normal gebelik tetkikleri ile çok farklı çünkü. nereden biliyorum benimd e bebeğim olmuyordu ve aynı tetkikleri biz de yaptırdık. ama ben genart tüp bebek merkezine gittim. özelden ama rahim ağzı filmi çektirmeyi kabul edersen 400 tl'ye tüp bebeğini yapıyorlar. harika bir yer; şimdi benim bebeğim 13 haftalık oldu onların sayesinde ve ilk deneme.

valla infertilite işin içine girdi mi birşey söyleyemem, normal gebelik tetkikleri ile çok farklı çünkü. nereden biliyorum benimd e bebeğim olmuyordu ve aynı tetkikleri biz de yaptırdık. ama ben genart tüp bebek merkezine gittim. özelden ama rahim ağzı filmi çektirmeyi kabul edersen 400 tl'ye tüp bebeğini yapıyorlar. harika bir yer; şimdi benim bebeğim 13 haftalık oldu onların sayesinde ve ilk deneme.

nasıl yani bildiğimiz tüp bebeği 400 tl ye mi yaptırdın?

Ben sincan nafiz körez devlet hastanesindeki necati Kaya adlı doktorun kontrolüne girdim.Özelden sonuç alamadım.:Bakalım ne olcak..

X