Ankara'da hangi Hastane, hangi Doktor?

ben bülent bey'in hastasıyım. gerçi daha ilk muayeneme gittim. rutin kan tetkikleri ve muayene 155 lira tuttu. sadece bir muayenenin 250 lira olduğunu düşünürsek; bence gayet makul fiyatlar. ben ankara ünivesitesi astanesinin bütün doçentlerinin muayenehanelerni aradım hepsinin muayenesi 250 lira tathlil, ağzım, burnum derken 500'den aşağı çıkamayız. bülent beyi tavsiya ediyorum. yalnız hastanenin yeni doğan ünitesinin olmaması beni ürküyüyor açıkçası. allah korusun ama garanti de yok ki; ya doğum sırasında bir komplikasyon olursa. :KK43: ben bir de güven hastanesine gideceğim. orada sgk ile anlaşmalı bakalım orası ne kadar tutacak???

evet.ben mehmet erdem'e 250 verdim.muayene,ultrason ve smear dahil.patoloji içinse hast.götürdüm sağolsun ilgilendi ama 4 saat bekledim çünkü çok yoğun.bana tüp bebek falan için daha erken dedi yolladı..normal yoldan hamile kalırsam bülent beyi düşünmüştüm.çünkü muayene farkı ve bazı tahlillerde içinde aynı hesaba geliyor.benim derdim hastanede çok beklememek oyalanmamak.güven hast. tahlil ücretlerinin %70 ini istiyor bana tuzlu geldi bilmiyorum...naapsak? :44:

ben önce bilgi hastanesinde selçuk beye gidiyorum 1 hafta önce bi sorunla karşılaştım doktora gittim ama bana söylediği gibi bişey çıkmadığı gibi kanamamla ilgilide bir önlem almadı aldırmadı .şimdi özel keçiöern hastanesine gitmeye başladım.

Canım memnun kaldınmı hastaneden,doktorun kimdi?doğmum ortdamı yaptın?=

fatih hastanesinde aylin hanıma gideniniz var mı nasıl bir doktor cevap verirseniz sevinirim....

Ben memnun kalmadim. Asiri yogun. 5 dakika icerisinde muayene edip bir an once gonderme cabasi var. :KK50: Bir de, hastasini ve detaylarini hatirlamiyor. Doguma girip girmeyecegini de sordugunuzda, "hastanenin genc bir ekibi var; cok iyiler" deyip gecistiriyor. Yani normal doguma gelmek istemiyor.

bende 2aylık hamileyim şimdilik batıkent bilgi hastanesine gidiyorum.drum selçuk arslan.ama ben batıkentte oturmadıgım için hastane bana uzak geliyo.ama dr çok ii gerçekten.tecrübeli biri.burdada bi kaç kişi yazmış.acaba onlar normal dogummu yaptılar selçuk arslanı tanıyan varsa bilgi verebilirmisiniz?????

merhaba arkadaslar bende selcuk beye gıdıyorum bılgı hastanesıne ama benım evımede uzak dıkmende oturuyorum , bırde selcuk bey genelde sezeryan ıle dogum yaptırıyormus ben normal ıstıyorum ne dıyorsunuz bu konusda ? bana yardımcı olurmusunuz , bırde yenı dogan yogun bakım unıtesı nasıl bılgı hastanesının yeterlımı acaba bu en onemlı seymıs dıkkat edılmesı gereken

Merhaba
25.10.2010 da sezeryan ile 36.6 haftalıkken bebeğime kavuştum.Doktorum Lina Kadın Sağlığı Merkezinden Op.Dr.Şükran Çakmak.
Şükran Hocamın titizliği sayesinde bebeğim ve ben zarar görmeden birbirimize kavuştuk.
Muayene için aldığım randevu gününün gelmesini beklemeden beni telefonla takip etmesi randevu tarihimden önce çağırarak durumumu görmesi ve acilen sezeryana alması sayesinde bebeğim yaşıyor.
Tansiyon sorunum vardı birde Suyum azalmış.Geç kalınmış olsaydı daha kötü durumlar doğabilirdi.
O yüzden Şükran Çakmak'ı şiddetle tavsiye ediyorum.
Size doktordan çok abla bir anne gibi yaklaşması ,sadece siz varmışsınız gibi size özel itinayla davranması...
Tertemiz bir merkez güleryüzlü hizmet...
En önemlisi orada sizin ve bebeğinizin önemli olması
Daha başka ne istenirki
Tabi bir de muayene ücretinin ve test farklarının uygun olması:)

sinemse biraz detaylı anlatabilirmisin sukran hocayı ve lina yı bende denemeyi dusunuyorum ama kararsızım

selam batıkentte yenimahalle devlet hastanesi hakkında bilgisi olan var mı... ben doktorlardan memnun

kaldım ama herkes yeni hastanede doğum yapma diyor.. bende etlik zübeyde hanımı düşünüyorum..

etlik zübeydede doğum yapan tavsiye edebileceğiniz doktor varmı????

mrh arkadaşlar,
ben 7 aydır gebe kalamıyorum bu yüzden özel hastene tawsiyelerinizi alabilirmiyim acilllll...!!!
bana lokman hekim ve hrs hastanesi tawsiye edildi ...
birde fiyatlr ne kadar oluyor ?

merhaba arkadaşlar.Ben haziran ayında doğum yaptım.önce özelkeçiören hast.sinden randevu almıştık fakat arkadaşımın tavsiyesi ile vazgetçtim ve Dr. Emine Sobacı ya gittim. kendisi harika bir insan düzenli olarak özel yerine gittim kontrollerimi oldum 9 ay boyunca tahlillerimi etlik doğum evinde yaptırdı kendisi orada çalışıyor.sezaryan ile kızımı dünyaya getirdim.dr. um kendisi girdi. hastanedende gayet memnundum özel oda falan ayrladı eşim ve dr. um ben memnun kaldım umarım sizde memnun kalırsınız.inş. rabbim hepinizin sağlıklarla bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin.:emir_bebek::ecrin_bebek:

Canım ben özel keçiören hastanesinde doğum yapıcam kısmetse,araştırdım hastende doğum yapanlara sordummemnunlar.Senin özel bir sebbein varmı vazgeçmende birşeymi duydun:KK5:

mrh arkadaşlar,
ben 7 aydır gebe kalamıyorum bu yüzden özel hastene tawsiyelerinizi alabilirmiyim acilllll...!!!
bana lokman hekim ve hrs hastanesi tawsiye edildi ...
birde fiyatlr ne kadar oluyor ?

hrs olabilir,birde kızılayda emin esernur yorulmaz var.Netede yazarsan bulursun doktorun sağlık yaz çıkar..

Ben memnun kalmadim. Asiri yogun. 5 dakika icerisinde muayene edip bir an once gonderme cabasi var. :KK50: Bir de, hastasini ve detaylarini hatirlamiyor. Doguma girip girmeyecegini de sordugunuzda, "hastanenin genc bir ekibi var; cok iyiler" deyip gecistiriyor. Yani normal doguma gelmek istemiyor.

siz hangi hastaneye gidiyorsunuz gittiğiniz hastaneden memnunmusunuz...

doğum ücretleri nekadarmış öğrendin mi peki canım ?

Ben de hamileliğimin başından itibaren linaya gittim ve doktorum Sema Yıldırımdı. Gerçekten çok güleryüzlü ve ilgili bir doktor. Doğuma hem Sema Hanım hem de Şükran Hanım girdi ve HRS'yi seçmiştim doğum için. 2010 yılı yazı için sezeryan fiyat farkı 3000 civarındaydı özel hastanelerde (emekli sandığına bağlıyım) normal doğum da yaklaşık 300-400 daha azdı yanlış hatırlamıyorsam ama HRS'yi tavsiye ederim hem ekip çok iyi hem de çok rahat ediyorsun çok sakin ve temiz bir hastane...

benim adetim geceli bugun 7.gün akşam test yptım negatif cıktı sizce testi erken mi yaptım cevap verin arkadaşlar...çünkü adet hala olmadım...

X