Ankara'da hangi Hastane, hangi Doktor?

Eğer aylık 150 Tl muayene parası verecek duruma sahipseniz Müjde KOYUNCU'yu size şiddetle tavsiye ederim. Kontrollerimi ve doğumumu onda yaptım. Şuan bebeğim 7 aylık gene olsa yine ona giderim. Bu kadar profosyonel bir kadın doğumcuya rastlamadım. Bende çok pipirikli idim geçen sene kaç tane hastane ve doktor gezdim. Eğer ayrıntıya önem veriyor ve her konuda hassas bir doktor arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

nerde canım o , doğumu nerde yapttn?

ben akropol hastanesinde ışın hanımdan randevu alayım dedim tee nisanın 16sına gün verdiler 11 haftalık hamile olmama rağmen:KK14:
sizin ışın hanım hakkında bir duyumunuz var mı acaba?

Arkadaslar ben de Ankaradayım, ve doktor arıyorum... Gazı hastanesını cok ovdu bazı arkadaslar, bı de Dr.Mehmet Zekı Taner beyı, sızın devam ettıgınız bir hastane var mı?ya da doktor??

Merhaba arkadaşlar...
Ankara hastaneleri son fiyatları bilen ve iyi bir kadın dogumcuvar mı acaba??
Ben sgk lıyım...ne kadara mal olur bilemiyorum??
Yardımcı olurmusunuz??

Lokman hekimde yeni doğum yaptım... 2 ay düzenli olarak elif hanıma gittim.
Lokman hekime gitmek hayatımın en büyük hatasıydı...
Muayeneleri çok sıkıntılı saatlerce bekliyorsun...
Doktor acele acele muayene edip bir sonraki hastasının gelmesini düşünüyor....
3 doktor için ayrılan hasta bekleme yerleri çok yeterrsiz... Onlarca hamile bayanlaar saatlerdir ayakta...
Hemşireleri lise mezunu ve hastalarla iletşimi çok köötü...
Emin olun 2 aylık süreççte memnun olduğum hiç bir şeyi olmadı...
Otoparkından, güvenliğine...
Hemşiresinden doktoruna...
Resmi işlemlerin yapıldığı çalışandan sekreterine.....
Hepsi ama hepsi sıkıntılı....

Kesinlikle kimseye tavsiye etmirum........

Arkadaşlar Müge Aksoy hakkında fikri olan var mı nasıl bir doktor?
Çok methiniş duyuyorum ama birinci ağızdan da duymak isterim.

merhaba cvp için geçmi kaldım bilmiyorum ama şimdi okudum ve hemen cvplamak istiyorum aradığın 1. ağız benim ben Ağustos annesi olacağım inşallah ve müge aksoya gidiyorum çukurambarda muayenehanesi 4 sene önce kızımı da o doğurtmuştu şöyle söyleyim ben bu yaşıma gelene kadar hiçbir doktorda bu kadar rahat hissetmedim kendimi dünya tatlısı bi bayan okadar içten ki sanki ablanızın yanına gitmişsiniz sizi muayene ediyor gibi ama hastanede çalışmıyor özel muayenehane açtı önce bayındırdaydı fiyat konusunda sorununuz yoksa veya özel sigortanız varsa müge aksoy teki tek geçerimm reklam gibi oldu ama cidden çok memnun kalırsınız...

Arkadaşlar bende ankaradayım rıdvan egeye gidiyorum fakat deyiştirsemmi diyorum sanki yavaş ilerliyor oyalanıyorum gibi orda...bilemedim varmı ilgili alakalı bildiğiniz doktor...tedavi görüyorum hamiş olmak için:KK43:(((fikirlerinizi bekliyorum lütfen

Arkadaşlar 6 haftalık hamileyim. Lina'ya Şükran Hanım'a gitmeyi düşünüyorum. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bende ona gittim ve doğumumu onda yaptım.Memnun kaldım çok bilgili bir doktor.

Canım biraz ayrıntılı bilgi verebilir misin acaba? Ne zaman doğum yaptın, hangi hastanede doğum yaptın, fiyatı ne kadardı? Doğuma kadar tek bir dokyora gidip doğumu da ona yaptırmak istiyorum o yüzden biraz titiz davranıyorum.

Canım biraz ayrıntılı bilgi verebilir misin acaba? Ne zaman doğum yaptın, hangi hastanede doğum yaptın, fiyatı ne kadardı? Doğuma kadar tek bir dokyora gidip doğumu da ona yaptırmak istiyorum o yüzden biraz titiz davranıyorum.

Canım benımkı bıraz rısklıydı bu dr.eczacı arkadasımın doktoruydu.Makınaları gelışmiş 4 boyutlu bakyor.Ayrıntılıyı orda yaptırdım herşey var.Gecen sene 12 ocakta yaptım doğumu.Hrs'de yaptırıyor doğumu o zaman 2 mılyar vermıstım.

merhaba bende hamile olduğumu yeni öğrendim selçuk beye randevu aldım evimiz oraya yakın diye acil birşey olduğunda gidebilelim diye ama doktor çok yoğunmuş :KK43: başından savar mı diye de tedirgin oluyorum

Canım benımkı bıraz rısklıydı bu dr.eczacı arkadasımın doktoruydu.Makınaları gelışmiş 4 boyutlu bakyor.Ayrıntılıyı orda yaptırdım herşey var.Gecen sene 12 ocakta yaptım doğumu.Hrs'de yaptırıyor doğumu o zaman 2 mılyar vermıstım.

Canım çok teşekkür ederim. Çok yardımcı oldun. Forumdan da takip ediyorum. Şükran Hanım'ın iyi bir doktor olduğu kesin. Muhtemelen ben de ona devam edeceğim hamileliğim süresince.

fatih hastanesi ilknur hanıma gittim
bebeğimin kalp atışını duyamadığını ve kurtaj olmam gerektiğini söyledi
geç döllenme vs gibi hiç bir ihtimali göz önünde bulundurmadı ve hemen yarın yatış yazdı..
güvenmedim medicanaya gittim türkan hanıma o da duymadı ama yolk sac gözüküyo
gec döllenme de olabilir bekleyelim dedi..
ilknur hanım doğru düzgün konusmadı bile üzgünüm ama bebek yok deyip savdı resmen..
benim ilk gebeliğim hiç bir şekilde bnm o anki psikolojim umrunda değildi..
bir daha gitmiycem fatihe... medicanaya ise 3 katından fazla para verdim ama insan gibi
muamele gördüm
evet belki bebeğim yaşamayacak ama bunu söylemenin de bir uslubu var..
En Büyük KK

X