Ankara'da hangi Hastane, hangi Doktor?

Merhaba. Doktor Mine Kürkçüoğlu Bilgi Hastanesinde calisiyordu. Onu bulamadim. Cok iyi bir doktor. Sadece ona guveniyorum. Nerde o simdi? Yardim edermisiniz bana.

kızlar merhaba,
ben şuan 2 aylık hamileyim. ama henüz dr kararımı veremedim. ilk önce akropoldeki ebru hanıma gittim. aslında doktoru sevdim ama çok genç olması acaba tecrübesiz olabilir mi sorusunu aklıma getirdi ve devam etmemeye karar verdim. yeni bir doktor arayışına girdim. bu arada mapfre sigortanın sgk ya tamamlayıcı sağlık sigortasından haberdar oldum. 2300 tl vererek medicana ankarada 6 kez ücretsiz kontrol ve tahlil yaptırabileceğimi, doğumun ücretsiz olacağını öğrendim. aslında fiyat makul. çünkü medicanaya doğrudan gidince başlangıçtan doğuma kadar yaklaşık 5000 tl tutuyor. ama hastaneden emin olamıyorum. çok doktor değişiyor diyenler var, yenidoğan ünitesi iyi değil diyenler var, çok memnun kaldım diyenler de var?? sizlerin düşünceleri nelerdir??

bende hamileliğimin 4. ayı içindeyim, akropolden randevu aldım bakalım umarım memnun kalırım ve devam ederim. zekai tahiri, sincan devlet hastanesini, ufuk ünv. ni, fatih ünv. ni, sincan lokman hekim hastanesini tecrübe edinmiş biri olarak söylüyorum pinpirikli biri iseniz ve riskli gebe kategorisinde iseniz uzak durun.... zekai tahir sadece doğum için düşünülebilirz (aletleri ve yeni doğan ünitesi açısından)

bende hamileliğimin 4. Ayı içindeyim, akropolden randevu aldım bakalım umarım memnun kalırım ve devam ederim. Zekai tahiri, sincan devlet hastanesini, ufuk ünv. Ni, fatih ünv. Ni, sincan lokman hekim hastanesini tecrübe edinmiş biri olarak söylüyorum pinpirikli biri iseniz ve riskli gebe kategorisinde iseniz uzak durun.... Zekai tahir sadece doğum için düşünülebilirz (aletleri ve yeni doğan ünitesi açısından)

hangi doktordan aldın randevunu??

Merhaba. Doktor Mine Kürkçüoğlu Bilgi Hastanesinde calisiyordu. Onu bulamadim. Cok iyi bir doktor. Sadece ona guveniyorum. Nerde o simdi? Yardim edermisiniz bana.

mine hanım tandoğanda magnet tıp merkezinde çalışıyor.kontrollerime ona gidiyordum ama ben pek memnun kalmamıştım.

selam arkadaşlar,turgut özal ünv.hastanesi-beştepe(sanırım eski adı fatih) dr.ikbal Kaygusuz hakkında bir bilgisi olan var mı,lütfen çok acil!!!!!!

selam arkadaşlar,turgut özal ünv.hastanesi-beştepe(sanırım eski adı fatih) dr.ikbal Kaygusuz hakkında bir bilgisi olan var mı,lütfen çok acil!!!!!!

Bilgi veren olmamış ben de merak ediyorum açıkcası. Bugün Medicana'ya gittim fakat Türkan Hanım 20. haftamı doldurduğum için kabul etmedi. TDV 29 Mayıs Hastanesi Yeşim Gürel Hanım mı yoksa Turgut Özal Ünv. Hastanesi İkbal Kaygusuz Hanım mı? Hangi hastanenin doğum şartları daha iyi bilen, çevresinden duyan varsa yardımcı olursanız çok memnun olurum. Artık karar verip o hastanede doğumu beklemem gerekiyor.

Arkadaşlar ben ikbal kaygusuz hanımın 3 yıldır hastasıyım muhteşem bir doktor en ince ayrıntıya kadar size bilgi veren ve istediğiniz an ulaşabileceğiniz bir doktor benim gebeliğimde takibini kendisi yapmıştı o dönemlerde kendi de gebe olduğu için dogumumda doğal olarak izindeydi ama dogumumda da aylin hanım ve yüksel hanım çok yardımcı oldular hepsinden de fazlasıyla memnun kaldım ikbal hanım doktordan çok arkadaş gibi davranıp sabırla sizin sorularınızı cevaplıyor

Ya arkadaslar ilk hamileligim ve biraz heyecanliyim.. doktor arastirmalarim neticesinde once medicanada turkan hanimi dusundum ancak turkan hanim anladigim kadariyla hasta ayirtesiyor yani mafre sigortalilara baktigi zaman dilimi varmis onun haricindede bakmiyormus bunun sonucunda yine medicana da suleyman beyi buldum ilk muayeneme gittim biraz soguk gibi geldi hani ilk izlenim olarak... endiseliyim acaba secimim dogrumu diye bilgisi olan varsa benide bilgilendirebilir mi ??? Sevgiler...

05.12.2013 tarihinde Ankara Medicana Hastanesi'nde doğum yaptım. Ne doğum sonrasında bakan çocuk doktoru, ne hastanede kaldığı süre (2 gün) boyunca kontrole gelen çocuk doktorları, nede doğumdan sonra 5 günlük iken kontrol için gittiğimiz çocuk doktoru bebeğimizin yarık damak olduğunu fark etmediler. Kesinlikle hiç memnun kalmadım.

Çevremde ve bir çok sosyal medyada bu hastanenin çocuk doktorlarının hiç birine güvenmemelerini ve doğum için başka bir hastaneyi tercih etmelerini söylüyorum. Bebeğimizin yarık damak olduğunu 1 ay sonra başka bir hastaneye kontrole götürdüğümüzde oradaki doktor fark etti. Hastane hakkında yasal işlemlere de en kısa sürede başlayacağım.Kendilerine durumu ilettiğimde çok üzüldüklerini ellerinden özür dilemekten başka bir şey gelmeyeceğini söylediler.

Bugün (18.06.2014) hastane yönetiminde Özlem hnm isimli bir bayan arayarak bu paylaşımları kaldırmamı aksi taktirde hastane avukatlarını devreye sokacaklarını iletti.

Bugün (18.06.2014) hastane yönetiminde Özlem hnm isimli bir bayan arayarak bu paylaşımları kaldırmamı aksi taktirde hastane avukatlarını devreye sokacaklarını iletti.

Burda hakaret yanlis bili vermiyorsun yasadiklarini anlatiyorsun bunada kimse karisamaz diye dusunuyorum sonucta burasi forum ve birbirimize paylasimda bulunmak icin burdayiz sen bosver onlari kuru tehdittir sende avukata danis, bende sincan koru hastanesine gidiyorum doktorumdan cok cok memnunum fakat resepsiyon ve hemsireler konusunda şikayet cokmus bende yasadiktan sonra buraya aktaricam sikayetlerimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X