Göz Makyajı Ankara'da kaş alma

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Ankara'da birçok yeri denemiş biri olarak bir arkadaşımın tavsiyesiyle 6 yıl önce falan gitmeye başladığım biri var benim de, üstüne kaşçı tanımıyorum, benim incelmiş ve dümdüz olmuş kaşlarımı bile neredeyse Ebru Gündeş kaşı kadar kavisli hale getirdi. Ama özellikle kaşlarınız başkaları ya da sizin tarafınızdan mahvedildiyse düzelmesi birkaç seans gerektiriyor bilginiz olsun. Yani 2-3 kere gittikten sonra oturuyo şekli, isteyen olursa yazarım adresini ve telefonunu. Yeri Kızılayda.

canım ben ıstıyorum adres ve telefon

bende batıkentte bir kişi önerebilirim 8-9 yıldır aynı kişiye aldırıyorum çak da memnunum başkasına ellettiremiyorum

batıkentte hangi kuaföre aldırıyorsun ve nerde 5 6 yıl önce bi bayan almıştı ama bi daha gidemedim ve onun gibi alan bi kişide çıkmadı kaşlarım biraz ince en son alan bayan sagolsun nasıl becerip aldıysa cogu yerden kaş çıkmadı 5 aydır çıkmasını bekliyorum şuan feci gözüküyor ama yapacagım hiç bişey yok yardımcı olursanız çok sevinirim............

canım ankara subayevlerinde derya güzellik merkezi var.. numarası 3474344.. ben kaşlarımı orda aldırıyorum aynı zamanda kontor kaş yaptırdım oraya.. şiddetle tavsiye ederimm pişman olmayacaksın...

peki ağda yaptırabilecegımız bır yer varmı ıyı olarak.kalca ve sırt falan.ben utanıyorumda

nursun yıldız gerçekten çok güzel alıyor...ben de tavsiye ederim bir ara gitmiştim..20milyon o biraz çok..ama kalın ve istediğiniz şekli veriyor

ben nursun yıldıza sinir oldum...kap kalın kaşlarımı tek bi çizgi haline getirdi ve uçlarını kısalttııı...sonrada zaten orada kaş yoktu dedi..bide üstüne ne kadar mıy mıysın dedi nefret ettim kadından.......

Mav rumuzlu arkadaşım alıntı yapamadım nedense senin mesajından...Veriyorum bilgileri, kusura bakma epeydir foruma girmedim şimdi gördüm sorunu...

Karanfil Sokak 36/5 Kızılay
Tel: 0532 5705674

419 56 77

Figen Başkaya ismi, mutlaka Ona aldırın ama, kendisi sahibi zaten oranın. Kadınlarkulubunden tavsiye alarak geldim derseniz yardımcı olur, gidin gerçekten memnun kalacaksınız. Gittikten sonra buradan da bilgi verin merak ederim memnun kalıp kalmadığınızı v.s.

(Bu arada yeri Karanfilin Olgunlara yakın tarafına doğru)

yasemin hanım tunalıda,nine west'in üzerinde magic touch'da 16 tl alıyor tlfn:466 16 29

olmayan kaşlarıma şimdi herkes ne güzel dio düşün artık .

Birkaç gün önce ben yine Figen Hanıma gittim, buradaki tavsiyem üzerine 4-5 kişinin kendisine gittiğini söyledi. Giden arkadaşlar adına sevindim, umarım memnun kalmışsınızdır. Buradaki diğer kişilere referans olması açısından memnuniyetinizle ilgili bilgi verseniz iyi olur aslında yerimseniben

kıslar gordiondaki tony guy da kaşını aldıran var mı...? sonuçları yazar mısınız varsa..içimden bir ses aradığın yer orası dioo nedense

Birkaç gün önce ben yine Figen Hanıma gittim, buradaki tavsiyem üzerine 4-5 kişinin kendisine gittiğini söyledi. Giden arkadaşlar adına sevindim, umarım memnun kalmışsınızdır. Buradaki diğer kişilere referans olması açısından memnuniyetinizle ilgili bilgi verseniz iyi olur aslında yerimseniben

bende kaşımı aldırmak istiyorum aslınd aaldırdığım bir yer ama eskisi gibi güzle almıyo sarışınım zaten çok bi kaşımda yok umarım güzel alır karanfil 36/5 peki kuaförün adı ne?yanlış yere giderim ben kesin iyice mahvolur:KK70:inş hemen görürsün msjı yarın gitmeyi düşünüyorum çünkü hm bid efiatı ne kadar acaba?

bende kaşımı aldırmak istiyorum aslınd aaldırdığım bir yer ama eskisi gibi güzle almıyo sarışınım zaten çok bi kaşımda yok umarım güzel alır karanfil 36/5 peki kuaförün adı ne?yanlış yere giderim ben kesin iyice mahvolur:KK70:inş hemen görürsün msjı yarın gitmeyi düşünüyorum çünkü hm bid efiatı ne kadar acaba?

Tam adresi Karanfil Sokak 36/5 Kızılay
Tel: 0532 5705674

419 56 77

yerin adı Figen's ama tabelası ön cephede yok, yana bakıyor çünkü daire. Telefonla randevu alıp gidin ki kalabalığa denk gelmeyin. Telefonda Figen Hanıma söyleyin Kadınlarkulubunden tavsiyeyle geliyorum diye. 15 tl ücreti. Merak etmeyin benim kaşım da Figen'e gitmeden önce korkunçtu, yaklaşık 8 yıldır falan gidiyorum ben kendisine. İlk gittiğimde kaşım çizgi halinde ve dümdüzdü. 2-3 kere aldıktan sonra şekli düzeldi ve şimdi de düzenli gidiyorum. O yüzden uzun süre gitmesem bile şekli bozulmuyor artık :)

Son düzenleme:
teşekkür ederim bugun fırsatım olmadı ama gidicem en ksa zamand afiatı biraz tuzlu geldi bana beniim gitiğim yer 6ya alıyor ama denicem :)

teşekkür ederim bugun fırsatım olmadı ama gidicem en ksa zamand afiatı biraz tuzlu geldi bana beniim gitiğim yer 6ya alıyor ama denicem :)

anladım...fiyat konusunda benim düşüncem şu; ucuza kaş aldırıp kaşı mahvettirmemek gerek. Zaten sonra o kaşı düzelttirebilmek için 10 kere daha başka birine gitmen gerekiyor. Şansın iyiyse, sonradan gitmeye başladığın kişi iyi çıkarsa ne ala, yok çıkmazsa hadi bakalım yeni kişileri aramaya devam. Bu sırada da dökülen paralar işini iyi yapan birine verdiğiniz paradan çok çok fazla. O yüzden bence fiyata takılmayın ilk etapta. Hep söylerim ucuz ve kaliteli bir şey/hizmet yoktur. Bu ikisi bir arada olmaz. Görüşmek üzere...

buradakı tavsıyelere gore kas aldıran arkadaslar gıttıklerı yerlerı degerlendırırse super olur

bende zabıt polata gıdıyorum arkadaslar benım kaslarım guzel oldu kavis var, birde canım cok acımadı , normalde cok acıyorda

ben de aynur kuşkonmaza gittim haftasonu...istediğim gibi almadı ben düz kaş seviyorum, hafif kaviz yaptı ama yüzüme yakıştı sanırım herkes gözlerin çok güzel görnii diooo:=)))))))))

Konu 2009 un konusu ama bende yazıyım belki birinin işine yarar
Bende 4 senedir Kızılay sakarya caddesindeki tutku kuaföre gidiyorum..
Kaş 8 lira bıyık 3

X