Ankarada Özel hastanede kadın doğum önerisi

Merveevrem

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2023
261
196
Merhaba Ankara da Özel hastanede kadın doğum uzmanı önerebilir misiniz gebelik takibi yapabilecek yakın zaman da doğum yapan yada yapmış olan, klinik veya özel muayenehane istemiyorum hastane olarak yardımcı olur musunuz?

Merhaba Ankara da Özel hastanede kadın doğum uzmanı önerebilir misiniz gebelik takibi yapabilecek yakın zaman da doğum yapan yada yapmış olan, klinik veya özel muayenehane istemiyorum hastane olarak yardımcı olur musunuz?
Kuzenimin doğumunu bülent yirci yaptırdı. Çok memnun

Koru. Özgür kan

Bu koru hastanesi sincanda ki mi başka bir bölgede de var mı

Bu koru hastanesi sincanda ki mi başka bir bölgede de var mı
Koru hem Sincanda var hemde Çukurambar da var.Ben Fatma yazici yılmaza gidiyorum eryamanda dogum da çok yakın olduğu için koru sincanda yapacağım.Medical park batikent de iyi doktorlar var.

Koru hem Sincanda var hemde Çukurambar da var.Ben Fatma yazici yılmaza gidiyorum eryamanda dogum da çok yakın olduğu için koru sincanda yapacağım.Medical park batikent de iyi doktorlar var.
Evet Fatma yılmazı da cok duydum fakat onun kendi kliniği var doğum sigortam olduğu için hastane tercih etmek zorundayım

Çukurambarda ki koru olabilir

Etlik lokman hekim dr irada hanım

X