Ankara'daki hamileler, tanışalım ve paylaşalım mı?

BEnce 16. haftaya kadar bakmıyorlar değil de, ben ilk kez gittiğim icn önce kanda gebeliği görmek istedıler ve sonuclarla gıttıgımde bakacaklar..Cunku kendı laboratuarlarından ogrenmezlerse gebelıgıne ınanmıyorlar bı turlu :KK43: Yarın sonuclarımı almaya gıdecegım bakalım..ama bundan sonrakılerde Cem Hocaya gıdıp onunla devam etmeyı dusunuyorum..doğumda ne kadar ödemem gerektıgıne bı emin olayım da önce..Acıkcası benım özelde dogum yapma lüksüm yok..Ama devletın kadın dogum hastanesınde de basıma gelmeyen kalmadı..korkumdan buraya basladım, umarım pişman olmam..
İlginc bir hastane gazi gercekten :) Ben ozel hastane olarak dusunmemistim zaten ama bi konuda sonuna kadar haklisin zekai tahir vb. Kadin dogum hastaneleri gercekten feci durumdalar. Korkmakta cok haklisin. İnsallah iyi olur senin icin. Zaten senin icin rahat olduktan sonra gerisi teferruat. Dogum ucretinin cok yuksek oldugunu dusunmuyorum. Sonucta universite hastanesi. Ama gittikten sonra deneyimlerini aktarirsan cok sevinirim.

Mrb cnm bende de kan pihtilasmasi var gebeligin basindan beri kan sulandirici igne kullanıyorum korkma hicbir sey olmaz tedavini olursan . Riskli gebelik uzmani aydan biri var bnce riskli gebelikte bir numara tavsiye ederim

samsung S4
Merhaba ben foruma yeni üye oldum. Ben tecrübemi sizle paylaşmak istiyorum 2013 haziran ayında ankarada doğum yaptım. Aydan biri takiplerimi yaptı. Bebeğimde Özafagus atrezisi, anal atrezi ve bunlara bağlı başka anomaliler varmış. Yani çocuğumun doğumdan sonra yaşama ihtimali yokmuş. Cocugumda bu anomalilerin olduğunu 20. haftada Eyüp Ekici söylemişti. Biz ona güvenmeyip aydan biriye gittik. Aydan biri bu anomalilerin hiçbirini göremedi ve ben gebeliğe devam ettim 32 hafta 6 Günlükken bende preeklampsi başladığı için doğum yaptım Bebeğimi doğumdan 2 gün sonra kaybettim. Kısaca söylemek istediğim: aydan birinin muayenehanesinin çok kalabalık olması insanın gözünü büyüyor. Iyi doktor zannediyorsunuz. Ama ultrason konusunda hiç iyi değil. Bahsettigim anomalilerin hepsini Eyüp Ekici gördü. Ama kadın doğum uzmanı ve perinatolog olmasına rağmen (hatta Eyüp Ekici'yi bize kötüleyerek) aydan biri göremedi. Tasidigi unvanin hakkini veremiyor. Onun derdi yalnızca para kazanmak. Bebeklerin çoğu zaten sağlıklı olduğu için sağlıklı doğuyor. Yoksa onun mahareti değil.

Hımm o zaman sen önce etimede gidiyodun. 9 ay aynı doktor deyince eryaman hast sandım. ben de hazirana kadar etimede gidiyodum şimdi korudayım keşke daha önce randevu bulabilseydim de baştan koruda başlasaydım
ahh canım ben de önce etimede gidiyordum fena da diildi aslında sonra gittiğim doktor ani olarak hastaneden ayrıldı ve eryaman hastanesine geçmiş eryaman hastanesine gittim ve hiiiçç beğenmedim bana çok soğuk geldi sonra annemin ısrarıyla korudan randevu aldım ve keşke daha önce koruya gelseydim dedim çok memnunum şu an korudan sen hangi doktora gidiyorsun koruda

ahh canım ben de önce etimede gidiyordum fena da diildi aslında sonra gittiğim doktor ani olarak hastaneden ayrıldı ve eryaman hastanesine geçmiş eryaman hastanesine gittim ve hiiiçç beğenmedim bana çok soğuk geldi sonra annemin ısrarıyla korudan randevu aldım ve keşke daha önce koruya gelseydim dedim çok memnunum şu an korudan sen hangi doktora gidiyorsun koruda
Ben meltem hanıma gidiyorum diğer doktorları da iyiymiş ama benim bayan takıntım var hem de meltem hanıma daha önce gitmiş tanıdıklarım var. Parasal açıdan biraz pahalı ve son zamanlarda randevu saatinden bir saat kadar geç de alsalar yine de değer bence:KK50:

Ben de Sincan Koru'da Aşkın Beye gidiyorum. Ama Aydan hocayı acaba bırakmasa mıydım diyorum. .. Muayene ücreti hem pahalı hem kalabalık diye bırakmıştım ama... :KK43:

Ben meltem hanıma gidiyorum diğer doktorları da iyiymiş ama benim bayan takıntım var hem de meltem hanıma daha önce gitmiş tanıdıklarım var. Parasal açıdan biraz pahalı ve son zamanlarda randevu saatinden bir saat kadar geç de alsalar yine de değer bence:KK50:
yeni gülay hanım var kanadadan gelmiş kuzenim ona gidiyor çok memnun ben de hüseyin pehlivanda randevu saatim gelmeden girebiliyorum çok şükür

yeni gülay hanım var kanadadan gelmiş kuzenim ona gidiyor çok memnun ben de hüseyin pehlivanda randevu saatim gelmeden girebiliyorum çok şükür
Evet onun tenha oluyo karşı kapıda. Ben meltem hanımla devam ediyim çok doktor değiştirdim bi de zor alışıyorum zaten:110:

Zaten meltem hanım da çok iyi bir doktormuş ben ilk bilsem ona veya gülaya giderdim
Trt ye çıkıyomuş diyolar ama ben hiç görmedim özellikle bebeği uzun uzun incelemesi beni cezbediyo:KK49:kontrolleri iple çekiyorum bizim kız çok hareketli olduğu için muayenede bize yaptığı hareketlere bayılıyorum:emir_bebek::KK53:

Trt ye çıkıyomuş diyolar ama ben hiç görmedim özellikle bebeği uzun uzun incelemesi beni cezbediyo:KK49:kontrolleri iple çekiyorum bizim kız çok hareketli olduğu için muayenede bize yaptığı hareketlere bayılıyorum:emir_bebek::KK53:
Sxnırım korunun bütün doktorları aynı bebeği uzun uzun incelemesi gerçekten çoknhoş her seferinde ayrıntılı bakıyorum demişti bana da :)

İlginc bir hastane gazi gercekten :) Ben ozel hastane olarak dusunmemistim zaten ama bi konuda sonuna kadar haklisin zekai tahir vb. Kadin dogum hastaneleri gercekten feci durumdalar. Korkmakta cok haklisin. İnsallah iyi olur senin icin. Zaten senin icin rahat olduktan sonra gerisi teferruat. Dogum ucretinin cok yuksek oldugunu dusunmuyorum. Sonucta universite hastanesi. Ama gittikten sonra deneyimlerini aktarirsan cok sevinirim.

Yorumun için teşekkür ederim arkadaşım..Şİmdi deneyim aktarıyorum yeniden :) Cem hoca gebelere bakmıyormuş artık bir süre..BAtuhan Özmen varmış doçent..Onla devam edeceğim sanırım...Muayene ücreti 122 tl, doğum sezaryen olursa 450 tl..bunun dısında sadece özel oda ıstersen ek ucret ödüyormuşsun..Gayet iyi geldi bana, memnun oldum..Gebe polikliniği kısmı son derece ilgisiz ve dikkatsiz..Mesela benım gebeliğimi 14+6 yazdıkları gün ben 16ydım ve kendım duzelttırdım, yoksa farketmıyorlardı..Şimdi bu hafta perşembe üçlü tarama için cagırdılar bakalım..Gelecek aydan ıtıbaren Batuhan Hocaya baslayacagım ınsallah..Bu arada doğum normalse hoca gırmıyormus, sezaryen olursa giriyormuş, bilginiz olsun..Herkese sağlıklı gebelik ve doğum diliyorum :KK75:

aydan birinin muayene ücreti ne kadar acaba? bebeğini kaybeden arkadaşa da başsağlığı diliyorum. dediğin doğru bebeğin sağlığını bilemedikten sonra doktor çok önemli değil, gebelik zaten tüp bebek, aşılama vs olmadıkça müdehalenin çok az olduğu kendi kendine işleyen bir süreç, bende özel de muayenehaneye gidiyorum ama bazen bu kadar para çok mu die düşünüorum ama ankarada devlet hastaneleri cidden sıkıntılı istanbulda olsan özeller ucuz taşrada devlet hastanelerinin çoğu yenilendi bu şehir nie böyle anlamıorum bide başkent. gebe kalınca anlıo insan hem bi espirisi yok hem de insanı sömürüo ankara.

aydan birinin muayene ücreti ne kadar acaba? bebeğini kaybeden arkadaşa da başsağlığı diliyorum. dediğin doğru bebeğin sağlığını bilemedikten sonra doktor çok önemli değil, gebelik zaten tüp bebek, aşılama vs olmadıkça müdehalenin çok az olduğu kendi kendine işleyen bir süreç, bende özel de muayenehaneye gidiyorum ama bazen bu kadar para çok mu die düşünüorum ama ankarada devlet hastaneleri cidden sıkıntılı istanbulda olsan özeller ucuz taşrada devlet hastanelerinin çoğu yenilendi bu şehir nie böyle anlamıorum bide başkent. gebe kalınca anlıo insan hem bi espirisi yok hem de insanı sömürüo ankara.
Aydan Biri'nin muayene ücreti 350 TL dir. bir hafta önce falan sordum daha. ben de koru hastanesi balgattakine gidiyorum doktorum da melike özge çiçek ben memnunum ama bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.

Slm kızlar besik için Ankara'da nereyi önerirsiniz
Canım ben de daha almadım ama babymall de çok çeşit var sade bir iki tanesi indirimli gerisi pahalı geldi bana. Ben pembe prensesten almayı düşünüyorum elvankent bi de eryamanda var hem çok çeşit hem de fiyatlar fena değil

X