Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

Kizilayda elos poliklinik e giden duysn varmi acil cevap karar vermek uzereyim yorumlarınızı bekliyorum

arkadaşlar ankarada önere bileceğiniz yerler varsa yardımcı olabilir misiniz? güvenilir, temiz ve iyi bir uzman bulunduran yerler....

çok nete giremediğim için diğer yazıları okumaya fırsatım yok.

tşekkürler ...

arkadaşlar ankarada önere bileceğiniz yerler varsa yardımcı olabilir misiniz? güvenilir, temiz ve iyi bir uzman bulunduran yerler....

çok nete giremediğim için diğer yazıları okumaya fırsatım yok.

tşekkürler ...

canım ben seneler önce nihat özkana gitmiştim..necatibeyde memnun kaldım kendisi de cildiye dr dur..netten araştır çıkıyo zaten..tavsiye ederim

Ben de bundan 3-4 sene evvel yüzüm için gittim 3 seans kadar,faul kısımlarındaki tüylerim tamamen yok oldu ancak ince tüylerde çok bir değişme olmadı. Belki de yeteri kadar gitmediğim içindir. Şimdi kızılay'da karanfil sokakta epider plus diye bir yer var koltuk altı ve yüz için gidiyorum sadece bir seans gittim ve üzerinden 40 gün kadar geçti hala tüylerim çıkmadı, şu an için memnunum fiyatları da piyasaya göre makul. Ayrıca cihaz alexandrite ve kontrol seanslarıda mevcut.

Son düzenleme:
ben yaptırdım memnun kalmadım. kesinlikle tavsiye etmem. fiyatlar da çok pahalı zaten..

hangi açıdan memnun kalmadınız? Ben de lokman hekimi yakın olduğu için düşünüyordum. Çok güvendiğim bir hastahane değil aslında ama yakın olmasından dolayı...

sana bir yer tavsiye edebilirim şu anda seanstan çıktım alexandirate yapıyo işte yüzde 80 oranında azalma var sakallarım bitti ince tüylerim kaldı bide göğüs bölgeme başladım 15 gün önce tüylerim patır patır döküldü 5 - 6 seansa o da biter:) keçiörende yaptırıyorum bende

keçiörende nerde yaptırıyorsunuz?

Mrb arkadaslat bende elvankentte yeni acilan bi yere basliyorum bu hafta cihazlari alex epicare.kahvecinin yaninda tip merkezi.merkez yeni degil ama lazer bolumu yeni acilmis.bu civarda oturanlar icin iyi olur heralde.

kızlar 5.seansım temmuzda olacak.şuanda bişey demek istemiyorum.

kısmetse 6 seanstan sonra sonuçlarını paylaşıcam inşallah.şimdiye kadar uygulanan frekansları

da paylaşıcam. hastanede yaptırıyorum memnun gibiyim ama

dediğim gibi emin olmadan yazmak istemiyorum.aynı yere yaptırmasanız bile

en azından fikir sahibi olursunuz.

Son düzenleme:
kızlar yorumlarınızı okudum bende düşünüyorum lazer ancak okuduğum kadarıyla tekrar çıkıyor tüyler. ben tamamen bitiyor diye biliyordum :KK43:

Kızılay meşrutiyette elmas lazer polikliniğine gidiyorum, y.bacak+k.altı+genital 4 seans alana 1 seans hediye toplamda 1400 tl ödedim, bu hafta 4.seansıma girdim bitmesine az kaldı, alexandrite ve diode cihazları var, alexandirite candela var hatta yeni makine gelmiş candela gentle laser adı, temiz bir yer ve ilgililer, en çok sonucu genitalde aldım, sonra da bacak, en az gelişme koltukaltında, o da tüyler açıık renk oldugundan ve sanırım terleyen bir bölge olduğundan, yani koltukaltına devam edicem paket program bittikten sonrada..ayrıca paket program bittikten sonra da %25 indirimli giriyorsunuz seanslara..Ben şimdiye kadar memnun kaldım, düşünen arkadaşlara fikir vermesi açısından yazıyorum...kontrol seanslarını da düzenli yapıyorlar 10 gün sonra..

Son düzenleme:
mrb .bende birkac msj once yazdigim yere ilk seansima gittim.tum bacak .genital koltuk alti.gobek cizgisi 500 tl.alex epicare lpx makine.15 gunde kontrol seansida olacak.18 derece kle atis yapildi.genital alt sadece 14 dereceydi.gayet titiz yaptigini dusunuyorum.lakin 5 gun oldu bacaklar siyah nokta.seklinde.genital desen dahaa cabuk uzadi sanki .ve dokulme filan yok.koltuk altimda ayni.beklemedeyim suan .insallah dokulurler.

mrb .bende birkac msj once yazdigim yere ilk seansima gittim.tum bacak .genital koltuk alti.gobek cizgisi 500 tl.alex epicare lpx makine.15 gunde kontrol seansida olacak.18 derece kle atis yapildi.genital alt sadece 14 dereceydi.gayet titiz yaptigini dusunuyorum.lakin 5 gun oldu bacaklar siyah nokta.seklinde.genital desen dahaa cabuk uzadi sanki .ve dokulme filan yok.koltuk altimda ayni.beklemedeyim suan .insallah dokulurler.

genel fiyat bu galiba, kaliteli yerlerin çoğu kolaltı, genital ve bacak için 500 gibi bir rakam söylüyor

Mrb arkadaslat bende elvankentte yeni acilan bi yere basliyorum bu hafta cihazlari alex epicare.kahvecinin yaninda tip merkezi.merkez yeni degil ama lazer bolumu yeni acilmis.bu civarda oturanlar icin iyi olur heralde.

başladınız mı? ben de elvankentteyim, memnun kaldınız mı? fiyatlar nasıl_

kızlar bende yarın bahçeli 7'de bir yerle görüşücem. Teee İzmirlerden tavsiye edildi bu yer bana, umarım güzel bir fiyat verirlerde bende başlarım. detayları paylaşıcam yarın sizinle.

Evet kızlar dün yazmıştım bir yerle görüşücem diye.
Bahçeli 7de eski mangonun en üst katı (isim vermeyim)
paket programları varmış efendim 8 seans koltuklatı-tüm bacak-genital eğer peşin verirsem 2000 TL ha yok taksit istersem 2500 TL
Yuh dedim ya yuh bu nasıl bir fiyat! Üstelik ayva tüyleri olursa ona bişi yapamazlarmış yani tam olarak azaltma garantisi bile yok...
Araştırmaya devam edicem. Umarım uygun fiyatlı bir yer bulurum.
Yoksa ayda bir kere sırf lazer için İzmir'e gidicem :KK43:

Kızlar ben bi süre önce Medicana'yla görüştüm başlangıç için koltuk altı 100 genital 200, tam hatırlamamakla birlikte yarım bacak için de 300, dediler ve 4. seanstan sonra %20 6.'dan sonra da %30 indirim yapıyorlar ve kol, yüz gibi ince tüylerin olduğu bölgelere yapmayız sonuç alamazsınız dediler bu açıdan dürüst olmaları hoşuma gitti. Merkezde her cihaz var zannedersem bana alexandritele başlayacaklarmış sonra ihtiyaca göre devam ediyorlar anladığım kadarıyla. Ne düşünüyorsunuz ben eylül'de başlamayı planlıyorum bi fikri olan var mı?

bende kızılay da epider plus diye bir yere gidiyorum 2. seansım da gercekleşti ve çok memnunum. daha ilk seansta gözle görülür bir azalma oldu umarım kısa sürede kurtulurum tüycüklerimden :) bu arada fiyatları da cihazları alexandre olmasına karşın makul. koltuk altı 50tl, genital 130tl, tüm yüz 90 tl. daha sonraki seanslarda da indirim yapıyorlar. lazer yaptırmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
isteyenler şu numaradan daha detaylı bilgi alabilir. EPİDER PLUS: 0312-417 64 60

bende kızılay da epider plus diye bir yere gidiyorum 2. seansım da gercekleşti ve çok memnunum. daha ilk seansta gözle görülür bir azalma oldu umarım kısa sürede kurtulurum tüycüklerimden :) bu arada fiyatları da cihazları alexandre olmasına karşın makul. koltuk altı 50tl, genital 130tl, tüm yüz 90 tl. daha sonraki seanslarda da indirim yapıyorlar. lazer yaptırmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.
isteyenler şu numaradan daha detaylı bilgi alabilir. EPİDER PLUS: 0312-417 64 60

canım nasıl memnunmusun

X