Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

Arkadaşlar Merhaba,
Ben 2 sene önce lazere başladım. yaklaşık 6-7 seans koltukaltıma gittim. Çok memnundum ama öğrenci olduğum için bir ara para sıkıntısına girdim devam edemedim:) yaklaşık 6-7 aydır almadım belli olmuyor aslında ama yavaş yavaş koyulaşmaya başladı bir kaç tüy bu yüzden iğneli veya lazere devam edeceğim gibi. Açıkçası gittiğim yere tekrar gitmeye utanıyorum ayıp oldu :) bir de koltukaltım çok azaldı ama onlar fiyatı düşürmediler bunu da protesto ediyorum! :) Özkaya güzellik merkezi, elmas polikliniği bir de özkan var aklımda. şöyle 50tl nin altında ( Muhtemelen bu lazerde pek mümkün olmayacaktır) bir yer arıyorum. Dediğim gibi çok az zaten...

canım nasıl memnunmusun

vallahi de billahi de çok memnunum :) su ana koltuk altımda yok denecek kadar az tüy var yüz bölgemde baya seyreldi fakat dudak üstünde çokça bir etkisini göremedim tüyler inceldi ama azalma pek olmadı gibi geldi.gerçi oradaki hanımefendi dudak üstü için geç sonuç alınan bölgelerden oldugunu söylemişti ama. neyse sorun değil daha 2.seansım kontrol atışlarıyla birlikte baya baya umutluyum :)

vallahi de billahi de çok memnunum :) su ana koltuk altımda yok denecek kadar az tüy var yüz bölgemde baya seyreldi fakat dudak üstünde çokça bir etkisini göremedim tüyler inceldi ama azalma pek olmadı gibi geldi.gerçi oradaki hanımefendi dudak üstü için geç sonuç alınan bölgelerden oldugunu söylemişti ama. neyse sorun değil daha 2.seansım kontrol atışlarıyla birlikte baya baya umutluyum :)

sevindim canım bende ilk seansımı oldum bugün kese yapıcam seninkidemi diod benim cok acıdı ya hatta acıdan bikini bölgemi yaptıramadım amla krem aldım bukez sürüp gitcem ama elimle cekyom gelyolar.sen acı scekyonmuve makinen diodmu benimki diod

sevindim canım bende ilk seansımı oldum bugün kese yapıcam seninkidemi diod benim cok acıdı ya hatta acıdan bikini bölgemi yaptıramadım amla krem aldım bukez sürüp gitcem ama elimle cekyom gelyolar.sen acı scekyonmuve makinen diodmu benimki diod

alexandrite makine.acı oldu ama ilk seansta diğerlerine göre biraz daha fazlaydı ancak öyle şiddetli bir acı değil zaten işlem süresi kısa oldugundan ötürü tahammül gücü artıyor insanın, en azından bende o şekilde oldu.

Tecrübelerimi paylaşayım hemen, özkan dermatolojiye gittim 4-5 seans ama hem çok pahalı hemde aletleri eski ve ben sonuç alamadım.birlik Mah.de bi yer vardı hamile kalmaya karar verince bıraktım, sahibi Dr.du ve dürüst bi hanımdı, şimdi tel Cvp vermiyor, sanırım kapatmış. Kızılay'da moda düğmenin üstünde bir yer var rezalet, sürekli orayı tavsiye eden sahte hesaplar var sakın gitmeyin, son derece uyduruk bir yer, sahibi biz toptancıyız bizde her makina var diyor külliyen yalan, sanki çorap satıyor neyin toptanıymış bu(!) lütfen ucuza kaçmayın, paranız boşa gider toparlamak için daha çok harcarsınız, yeni makinaları olsun kesinlikle ipl olmasın, mümkünse en az iki çeşit makinası olsun, seans arası en az 2 ay olsun başka türlülere kanmayın lütfen!!!!!! Bende med.... Hastanesini düşünüyorum etraftanda olumlu şeyler duydum nettende... Eşimin göğsü ile başlayalım diyorum zira ben akşam sabah doğurabilirim:)))) bir not daha paylaşayım 2 kez tam döllenme zamanında gen epilasyon yaptırdım ve ikisinde de 8 haftalıkken bebeklerimi kaybettim. Ilk bebeğim sorunsuz doğdu, bu da sorunsuz doğmak üzere.... Dr.um ilgisi yok dedi ama bence hamilelik kararından en az 3 ay önce gen lazeri bırakın....

Ankarada Yüz,boyun,karın,göğüs bölgesine gidip sonuç alanınız var mı kuzucuklar :26:benim sorun bu bölgeler.ordaki tüyler gitmez falan deniyo hep :KK25: ömrüm boyunca böle mi dolancam ben ya.önerilerinizi bekliyorum bebişler:KK43::KK43:

Ankarada Yüz,boyun,karın,göğüs bölgesine gidip sonuç alanınız var mı kuzucuklar :26:benim sorun bu bölgeler.ordaki tüyler gitmez falan deniyo hep :KK25: ömrüm boyunca böle mi dolancam ben ya.önerilerinizi bekliyorum bebişler:KK43::KK43:

Selamlar,

Hiç olur mu? Bahsettiğiniz bölgelerde çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Önerim epilasyon cihazının teknolojisi, yeniliği ve uygulayan kişilerin tecrübelerini ve referanslarını değerlendirmenizdir. Umarım en kısa sürede uygun bir merkez seçimi yaparsınız.

Tecrübelerimi paylaşayım hemen, özkan dermatolojiye gittim 4-5 seans ama hem çok pahalı hemde aletleri eski ve ben sonuç alamadım.birlik Mah.de bi yer vardı hamile kalmaya karar verince bıraktım, sahibi Dr.du ve dürüst bi hanımdı, şimdi tel Cvp vermiyor, sanırım kapatmış. Kızılay'da moda düğmenin üstünde bir yer var rezalet, sürekli orayı tavsiye eden sahte hesaplar var sakın gitmeyin, son derece uyduruk bir yer, sahibi biz toptancıyız bizde her makina var diyor külliyen yalan, sanki çorap satıyor neyin toptanıymış bu(!) lütfen ucuza kaçmayın, paranız boşa gider toparlamak için daha çok harcarsınız, yeni makinaları olsun kesinlikle ipl olmasın, mümkünse en az iki çeşit makinası olsun, seans arası en az 2 ay olsun başka türlülere kanmayın lütfen!!!!!! Bende med.... Hastanesini düşünüyorum etraftanda olumlu şeyler duydum nettende... Eşimin göğsü ile başlayalım diyorum zira ben akşam sabah doğurabilirim:)))) bir not daha paylaşayım 2 kez tam döllenme zamanında gen epilasyon yaptırdım ve ikisinde de 8 haftalıkken bebeklerimi kaybettim. Ilk bebeğim sorunsuz doğdu, bu da sorunsuz doğmak üzere.... Dr.um ilgisi yok dedi ama bence hamilelik kararından en az 3 ay önce gen lazeri bırakın....

merhaba son yazdıklarınız ilgimi çekti.anladığım kadarıyla hamile kalmadan önce lazer yaptırdınız,döllenme zamanı ve bunun sonrasında mı kaybettiniz bebeklerinizi?epilasyonla hamile kaldığınız zaman arasında ne kadar süre vardı?paylaşım için çok teşekkür ederim bu arada bende alakasız olacak ama bende paylaşayım.doğumun olacağı zamanlar fazla kendinizi yormayın.benimde koşu bandında yürüdükten sonra suyum boşaldı.sezeryan olmak zorunda kaldım.bu arada dediğin hastaneyi bende düşündüm.her makina var diye biliyorum.bende ko.. hastanesinde yaptırdım.6 seans bitti.şuanda çok memnunum.cihazda yeni.ama benim gittiğim hastane de fiyatlar med... hastanesinden daha fazla malesef.kontrol de yok.bu da dezavantajı.

Kızılay meşrutiyette elmas lazer polikliniğine gidiyorum, y.bacak+k.altı+genital 4 seans alana 1 seans hediye toplamda 1400 tl ödedim, bu hafta 4.seansıma girdim bitmesine az kaldı, alexandrite ve diode cihazları var, alexandirite candela var hatta yeni makine gelmiş candela gentle laser adı, temiz bir yer ve ilgililer, en çok sonucu genitalde aldım, sonra da bacak, en az gelişme koltukaltında, o da tüyler açıık renk oldugundan ve sanırım terleyen bir bölge olduğundan, yani koltukaltına devam edicem paket program bittikten sonrada..ayrıca paket program bittikten sonra da %25 indirimli giriyorsunuz seanslara..Ben şimdiye kadar memnun kaldım, düşünen arkadaşlara fikir vermesi açısından yazıyorum...kontrol seanslarını da düzenli yapıyorlar 10 gün sonra..

diod cihazı soprano xl mi?

Merhaba kızlar bende lazer yaptırmayı düşünüyorum sürekli araştırıp buradaki qelişmeleri takip ediyorum sadece tüm genital bölqeme yaptırıcam nişanlım ankaralı olduğu için bende tedavime orada başlamak istedim 2merkez buldum fakat hanqisine qideceğime karar veremedim ilk aradığım yerde dermatolog tarafından işlemin yapıldığı söylendi ayrıca sağlık bakanlığı onaylı poliklinik adı altında kızılay zafer meydanında bir merkez tek bir cihazla çalışıyorlar alex epicare 2011 modeliymiş kontrol seansları var tüm qenitali seans başına 200 lira ayrıca 5. seans ücretsizmiş,diğer merkez ise 3 cihazla çalışıyor alex candela,diode ütüleme lazer ve nd:yag.burda fiyat belirtmediler o bölqeyi qörmeleri qerekiyormuş kontrol seanslarıda var uzman tarafından işlemin yapıldığı söylendi bu merkezin 3 şubesi var 2si kızılayda biri ümitköyde bana merkez konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim en kısa zamanda başlamak istiyorum bende

İnşallah işe yarar canım, çünkü emla kullanıp hiç fayda görmeyenler de var. Benim gittiğim yerde kullandıkalrı cihaz çok yeni bi cihazmış, sanırım Ank'da sadece burda varmış, acayip hızlı bi cihaz benim önceki merkezimde alex epicare vardı tüm vücut seansım 2,5-3 saate yakın sürmüştü, ama burda 45dakka sürdü sadece, diğer yerde kılların tamamı dökülmemişti kontrol seansına çok fazla kıl kalmıştı, ama burda nerdeyse hepsi döküldü,elle sayılcak kadar kıl kalmıştı kontrol seansıma. Belki hızlı olması senin iççin daha iyi olursa diye bilgi vermek istedim..

Lutfen gittiniz yeri bana da tavsiye edebilirmisnz?

selam;
evet yazın genellikle lazer tercih edilmiyor güneş görmemesi gerekiyor fakat ben iyi koruyabileceğime inandığım için gittim,zaten uygulama sonrası ilk 2 hafta dikkat etmek gerekiyor dediler eğer cok zorda kalırsan yüksek faktörlü koruyucu sürüp çık dediler bişey olmaz diye söylediler. ben bu yaz tatile bile gitmeyi erteledim ne olacak sanki kurtulayımda şu tüylerden başka bişey istemem.(güneş leke yapıyormuş),uygulama sonrası dikkat etmek önemli aslında.ben tüm vücuduma gidiyorum komple bacak,genital,kolaltı,alt kol,hatta bıyık falan da diyebilirim.
benim tenim açık renk ama kollarım öyle çok koyu tüylü olmamasına rağmen makine çok iyi gördü cız cız sesler cıktı yaparken bu da iyi birşeymiş öyle söyledilerbacaklarımdaki kıl kökleri çok koyu renk bu arada yanii bölge bölge farklı benim kıl kökleri.eğer senin tenin beyaz kıl köklerin koyu ise hiç düşünme derim,hemen başla.
tabi eğer seans aralıkları uygun olursa,bir süre devam edilirse sonuç çok iyi olur dediler,kolda sorun olmadığını söylediler en zor genitalin alt kısımları ile yüz bölgesiymiş.dediğim gibi eşim 9 seansta boyun kısmını bitirdi resmen sakal olan yerleri gitti şimdi hiççç çıkmıyor.Çok güzel pürüzsüz oldu,eşim şimdide ensesi için gidiyor,eşimin gittiği yere başladım bende.Birde canım gittiğin yer cok önemli iyi bir yer seç kendine mutlaka,ben çok memnun kaldım titizlikle yaptılar ilk seansımı.
ne demek herzaman sorman gereken bişey olrsa seve seve cevaplarım...:KK34::KK34:

Nereye gidiyorsunuz acaba? ₩

Kızlar ben bi süre önce Medicana'yla görüştüm başlangıç için koltuk altı 100 genital 200, tam hatırlamamakla birlikte yarım bacak için de 300, dediler ve 4. seanstan sonra %20 6.'dan sonra da %30 indirim yapıyorlar ve kol, yüz gibi ince tüylerin olduğu bölgelere yapmayız sonuç alamazsınız dediler bu açıdan dürüst olmaları hoşuma gitti. Merkezde her cihaz var zannedersem bana alexandritele başlayacaklarmış sonra ihtiyaca göre devam ediyorlar anladığım kadarıyla. Ne düşünüyorsunuz ben eylül'de başlamayı planlıyorum bi fikri olan var mı?

bende burayı düşünüyorum hatta randevu aldım ama çok pahalı demişler :KK43:((

yüz kıllarında alexandrite azdırır kızlar unutmayın. ankara’da bir profesörde duetto ndyag+alex uygulattım. Aynı anda atım yapıyor, ince hatta çok açık ve ince tüylerde bile etkili. 3 seansta %60 kadar azaldı her 2 ayda bir yaptırıyorum. sakın alex yaptırmayın kardeşim 2 yıl evvel çenesine yaptırdı yanaktan sakal kalınlığında tüyler çıktı.

Kizlar merhaba.. 1.5 ay sonra tekrar Ankara'ya donus yapiyorum, genital bolge icin lazer yaptirmayi dusunuyorum. Vucudum cok tuylu olmamasina ragmen genital bolge cok cok asiri tuyludur, hatta tuy dememek kil demek lazim :KK43: cok yogun, cok sert ve genis bolgelere yayilmis bir killanma var. Onerebileceginiz hem fiyatlari uygun hem de guvenilirligi yuksek, mumkunse Eryaman degilse Kizilay taraflarinda bir salon onerebilir misiniz? Mumkunse en iyi cihazlari kullanan bir salon olursa cok sevinirim, bir de ciddi anlamda yogun ve fazla var, ne kadar zamanda sonuc alabilirim tecrubelerinize dayanarak? Salon adi verilemiyor sanirim konuda, mesajlarinizi bekliyorum :KK3:

Merhaba, ben de lazer için baya yer araştırıp en sonunda kızılaydaki elmas lazer polikliniğine gittim. tüm bacak + koltuk altı + genital 500 lira şeklinde bir kampanyaları varmış ve 4 seansa bir seans hediye. Ayrıca her seanstan 10 gün sonra düzenli bir kontrol sistemleri var. Ben şu an 1 seans ve 1 kontrole gittim. Şimdilik memnunum. Kontrolden sonra 3 hafta geçmesine rağmen çok çok az çıktı.
Araştıranlara, gitmek isteyenlere tavsiye ederim. Birkaç çeşit makineleri var sanırım ama bana uygulanan alex (zaten araştırdığım üzere en etkili alex sanırım) , gayet de temiz bir yer. Gidip deneme atışı da yaptırabilirsiniz, ben ilk gidişimde o niyetle gitmiştim ama kampanyayı duyunca, çok da acımayınca hemen başladım. :) Kısacası tavsiye ediyorum.

X