Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

aynen yaa bi de bizim çalışan uzmanımız yapıyor, dura dura yaptırıyorum, baya acıyor ama mecbur, yıllarca ağda yaptırdım artık bu sene bi cesaret geldi :)
canım ben emla kullanıyorum...yınede cok canım acıyor..

dıod ütüleme diyor arkadaşlar tüy bitirmeyen cihazlar bunlar... ıyı yerlere gidin arkadaşlar
100 tl ye hem kol altı hem genital diyorsunuz...güzellik merkezinde yansanız doktor bile yok. polikliniklerden şaşmayın.

:KK3: çankaya yıldız da herion poliklinigi var sonuc aldım devam edıyorum. önerırım sizede. güzellik salonu değil temiz ve çalışanları ilgılı bir kurum
Hangi bolgeleri yaptiriyorsun bir de ucretlerini soyleyebilir misin cnm ben de dusunuyorum da pahali geliyo biraz

Mesrutıyette Dr.filiz gülece gidiyorum.genıtal koltuk altı.
seans bası 100 tl.
kontrol var.
ama ınanılmaz müsterı var zor randevu alıyosun falan.mekan süper.:)
cok paragözler heryer gıbı.ama lazer başarılı.6 seans bıttı.sanırım 7 son olur.
Fiyat baya iyiymis aslinda ben bi yere sordum sadece genital bolge 200 tl dediler hangi cihaz kullaniliyor, yerini tam olarak tarif edebilir misin?

Fiyat baya iyiymis aslinda ben bi yere sordum sadece genital bolge 200 tl dediler hangi cihaz kullaniliyor, yerini tam olarak tarif edebilir misin?
Cihaz yeni sanirim... uzaktan atis yapiyor ucu yuvarlak ve vucuda degmiyor.adini bilmiyorum alexandra oldugunu tahmin ediyorum.

Taksit taksit oldu kusura bakma. Dr hanimin mamakta bir hastane icinde polikinligide var.yukardaki yorumu gorunce yazdim.

Ankara çankaya bölgesinde (tercihen yıldız tarafında) kaliteli lazer epilasyon yeri arıyorum. Bu konuda deneyimi olan arkadaşlar mesaj gönderebilir mi?

Teşekkürler şimdiden.

Mesrutıyette Dr.filiz gülece gidiyorum.genıtal koltuk altı.
seans bası 100 tl.
kontrol var.
ama ınanılmaz müsterı var zor randevu alıyosun falan.mekan süper.:)
cok paragözler heryer gıbı.ama lazer başarılı.6 seans bıttı.sanırım 7 son olur.
internetten baktım ama dr. filiz gülece yazınca çıkmıyor hiçbir bilgi yerin adı bu mu

selam kızlar derin güzellik merkezinde lazer yaptıran varmı

Arkadaşlar doktor olan bir yer tercih edin mutlaka. Ve kullanılan cihazı mutlaka araştırın. Güzellik merkezleri IPL cihazlarla işlem yapar. IPL lazer değildir. Uygun fiyat ve bitme garantili seanslara aldanmayın. Alexandrite'la işlem yaptırmaya özen gösterin. Ben öyle bir hata yaptım ne yazık ki. IPL le daha önce işlem görmüş alanlar Alexle de yapılsa daha zor bitiyor. Şuan Ankara Life polikliniğine gidiyorum. Gayet memnunum. Tavsiye ederim.

Merhaba, Ben de sırf bu konuda tavsiye almak için üye oldum çünkü kafam çok karıştı... Ankara'da ümitköy-bahçeli-çukurambar civarı bir yerde lazere başlamak istiyorum, poliklinikleri araştırdım ama doktor muayenahanesi mi olsun poliklinik mi hastanede mi yaptırıyım hala çok kararsızım... Tavsiyesi olan varsa çok iyi olur:)

ben bigüellik merkezine yeni başladım
çok deneyimli bir kadın ve alex in en üst modeli
yeri hoşderede

5. seanstayim komple vücuda gidiyorum özel clinic medilife a gidiyorum %70lik kismi bitti cikmiyor denecek kadar az. Alexandrite kullaniyolar.

X