Lazer Epilasyon Ankaralı kızlar tüylerinden hep birlikte kurtuluyor

akadaşlar sakın yüz tüylerinizi jiletlemeyin, ya da size kim derse jiletle de gel diye oadan koşarak uzaklaşın.Estetisyenim güzellik akademimiz var Ankara'da, MEB e baglıyız okuluz yani. Biz tüyleri yüz makası ile keseriz. Jilet vurulmaz

merhaba kızlar bende nd yag fotona kullanan bir yer arıyorum
okuduğum şehirde yaptırdım ve inanılmaz memnunum
git gel zor oluyor
ankara da milyon tane yer var nd yag bulamadım henüz
bir de bacaklara başlayacağım nereyi tavsiye edersiniz
yanık vs olmaması lazım
ben alexle 6 seanse peşin 500 tl ödeyebileceğim bir yer buldum ama güzellik merkezi
ben klinik tarzı doktoru olan bir yer istiyorum
yoksa önüne gelen merkezi açmış bir şey bildikleride yok
bu beni çok endişeye düşürüyor.
yıldız çankaya da herion poliklinigi var orda nd yag fotona var. güzellik salonu değil poliklinik...

Mesrutıyette Dr.filiz gülece gidiyorum.genıtal koltuk altı.
seans bası 100 tl.
kontrol var.
ama ınanılmaz müsterı var zor randevu alıyosun falan.mekan süper.:)
cok paragözler heryer gıbı.ama lazer başarılı.6 seans bıttı.sanırım 7 son olur.

Mesrutıyette Dr.filiz gülece gidiyorum.genıtal koltuk altı.
seans bası 100 tl.
kontrol var.
ama ınanılmaz müsterı var zor randevu alıyosun falan.mekan süper.:)
cok paragözler heryer gıbı.ama lazer başarılı.6 seans bıttı.sanırım 7 son olur.
genital ve koltuk altı için çokta yüksek gelmedi bana fiyatı

evet kampanyalıydı.hala devam edıyor dıye bılıyorum ama musterı cok cok fazla..
bırde pesın değilde 2 ayda bır 100 tl çok gelmıyo.
makıneyı bılmıyorum uzaktan atış yapıyor kucuk yuvarlak uçlu...

canım paragözden kastım pahalılık değildi simdi anladım mjı:))
hanı kontrole gıdınce randevu almakta zorlanmak gıdıp saatlerce beklemek.seans ısen hemen içeri alınmalar.
yemeın edıyorum bır 5 dk kontrol için 2 tum vücut bekledim...

ütüleme diod, evet kol altım 3 seans ve baya baya azaldı tek tük kaldı diyebilirim, genital üst taraflar döküldü ama altlar duruyor , belkide çok dayanamıyorum oralar çok acıyor o yüzden de olabilir

canım paragözden kastım pahalılık değildi simdi anladım mjı:))
hanı kontrole gıdınce randevu almakta zorlanmak gıdıp saatlerce beklemek.seans ısen hemen içeri alınmalar.
yemeın edıyorum bır 5 dk kontrol için 2 tum vücut bekledim...
aaa ama neden bu şeklde sistemsiz
randevu alamıyorsan alabildiğin tarhte git günü çok mu geçiyor?

Kızlar ben daha önce lazerle koltuk altı bölgemden kurtuldum sayılır yani azıcık kaldı. Şimdi bacaklarım için düşünüyorum. Önereceğiniz bir yer var mı? sonuç alan arkadaşlar tamamen biten arkadaşların yorumlarını özellikle bekliyorum.

aaa ama neden bu şeklde sistemsiz
randevu alamıyorsan alabildiğin tarhte git günü çok mu geçiyor?
canım aslında lazerin 10.gunu kontrol,
mecburen araya sıkıştırıyor.ogun olmak zorunda. 2 oda var ama musterıden kontrollerı araya alıyor.tabıkı saat verıyo ama aksadığı oluyor.yada verdiği saatten 5 dk gecıkırsen gecmıs olsun:KK70:

Kızlar ben daha önce lazerle koltuk altı bölgemden kurtuldum sayılır yani azıcık kaldı. Şimdi bacaklarım için düşünüyorum. Önereceğiniz bir yer var mı? sonuç alan arkadaşlar tamamen biten arkadaşların yorumlarını özellikle bekliyorum.
:KK3: çankaya yıldız da herion poliklinigi var sonuc aldım devam edıyorum. önerırım sizede. güzellik salonu değil temiz ve çalışanları ilgılı bir kurum

evet bitmiyor tam anlamıyla zaten hiçbirisi %100 genital biter diyemez, dese de inanmam ama %90 azalsın yani çok acı çekiyorum :s

evet bitmiyor tam anlamıyla zaten hiçbirisi %100 genital biter diyemez, dese de inanmam ama %90 azalsın yani çok acı çekiyorum :s
ıslak bölge zor bitiyor.üst kısmı bıtti nerdeyse alltta tüy gibi.kıl köklerını yakıyor zaten acımamaı imkansız:KK45:

aynen yaa bi de bizim çalışan uzmanımız yapıyor, dura dura yaptırıyorum, baya acıyor ama mecbur, yıllarca ağda yaptırdım artık bu sene bi cesaret geldi :)

X