anket!!!

Eş Yaş:26
Kaç Yillik Evli:2,5
çocuk Sayi:0
Oturulan şehir:antalya
Infertilite Nedeni:fallop tüplerinden biri tıkalı,diğerinde daralma var.hormon bozukluğu
Tedavi Olduğu Hekimler:ali fuat şengör
Tedavide Başari Sağlayan Hekim Ve Hastane:YOK
Uygulanan Tedavi Yöntemi:AŞILAMA,yumurta takibi,HSG.BU AY LAPOROSKOPİ OLUCAM
Başaridaki Etkenler:doğru doktor,doğru teşhis doğru tedavi ayrıca moral motivasyon
Kullanilan Ilaçlar Ve Dozajlar:GONAPHENE,GONAL F
Yapilan Sporlar(düzenli/düzensiz):YOK
Fsh Değeri(eğer Infertilitede Etken Ise Veya Hangi Değer Etkense O Değer Ve Adi):4.48
Hobyler: SEVDİKLERİMLE VAKİT GEÇİRMEK.
Kullanilan Bitkiseller:YOK.
Bir Tedavinin Başarili Olmasindaki Etkenler Sizce Nelerdir?:MORAL,EŞİNİN SANA TAM DESTEK OLMASI(TABİKİ KAYINVALİDENİNDE)İYİ,YOL GÖSTERN BİR DOKTOR.

Eş Yaş:36
Kaç Yillik Evli:10
Oturulan şehir:düzce
Infertilite Nedeni:VARİKOSEL
Tedavi Olduğu Hastaneler:özel hayri sivrikaya
Tedavi Olduğu Hekimler:cüneyt uygur
Tedavide Başari Sağlayan Hekim Ve Hastane:YOK
Uygulanan Tedavi Yöntemi:AŞILAMA
Başaridaki Etkenler:BENCE DOĞRU HEKİM,DOĞRU tedavi,İNANÇ VE STRESSİZ BİR SÜREÇ
Kullanilan Ilaçlar Ve Dozajlar:aşılama öncesi ganaphone
Yapilan Sporlar(düzenli/düzensiz):YÜRÜYÜŞ düzenli değil
Fsh Değeri(eğer Infertilitede Etken Ise Veya Hangi Değer Etkense O Değer Ve Adi):FSH
Hobyler:
Kullanilan Bitkiseller:karadut pekmezi-keçiboynuzu ve keçibuynuzu suyu kürü
Bir Tedavinin Başarili Olmasindaki Etkenler Sizce Nelerdir?:doğru tanı ve tedavi-iyi bir doktor-sabır-

Eş Yaş:30
Kaç Yillik Evli:4,5 sene
çocuk Sayi: HENÜZ YOK...
Oturulan şehir: İSTANBUL
Infertilite Nedeni: EŞİMİN SPERM SAYI DÜŞÜKLÜĞÜ
Tedavi Olduğu Hastaneler:AVRASYA HOSPİTAL,DOĞAN HASTANESİ
Tedavi Olduğu Hekimler:TAMER BEY, FİLİZ HANIM
Tedavide Başari Sağlayan Hekim Ve Hastane:İNŞALLAH BU SEFER..
Uygulanan Tedavi Yöntemi:YUMURTA TAKİBİ,AŞILAMA
Başaridaki Etkenler:
Kullanilan Ilaçlar Ve Dozajlar:KLOMEN.
Yapilan Sporlar(düzenli/düzensiz):
Fsh Değeri(eğer Infertilitede Etken Ise Veya Hangi Değer Etkense O Değer Ve Adi):HATIRLAMIYORUM
Hobyler: DANTEL
Kullanilan Bitkiseller: KEÇİBOYNUZU KÜRÜ

ÇAĞLA01 Birşey sorabilir miyim sana keçiboynuzu kürünü ben netten tesadüfen gördüm.suyunu kaynatıp dinlendirip sabah-akşam içiriyorum eşime.daha 6 gün falan oldu başlayalı.Aşılamama da 3-4 gün falan var.Faydasını gören gördünmü sen cnm hiç.Sana kim önerdi acaba denenmiş sonuç alınmış bir şeymi merak ediyorum.Bir umut devam ediyoruz ama bakalım hayırlısı...

Eş Yaş: 33
Kaç Yillik Evli: 5
Oturulan şehir: izmir
Infertilite Nedeni: progesteron dusuklugu
Tedavi Olduğu Hastaneler:yok
Tedavi Olduğu Hekimler: külal cukurova ışık şengül israel aruh
Tedavide Başari Sağlayan Hekim Ve Hastane:degerler cıkmasına karsın basarı yok
Uygulanan Tedavi Yöntemlerı.2kez asılama
Başaridaki Etkenler: ıyı hekim secımı
Kullanilan Ilaçlar Ve Dozajlar: gonofen menegon puregon ve çatlatma ignesi
Yapilan Sporlar(düzenli/düzensiz)duzensız basket vleybol yürüyüş:
Fsh Değeri(eğer Infertilitede Etken Ise Veya Hangi Değer Etkense O Değer Ve Adi): progesteron hormonu 5.5
Hobyler: müzik ve gezmek
Kullanilan Bitkiseller: bal ve çörekotu
Bir Tedavinin Başarili Olmasindaki Etkenler Sizce Nelerdir?:...
(bu şekile Bir Anket Oluşturabilir Ve Istatiksel Bir Kaç Tane Tablo çikarabiliriz.hepimiz Için çok Faydali Olacaktir.bu Sorulara Başka Sorular Ekleyebiliriz.ve Bir çok Arkadaşa Yardimci Olabiliriz)
dogru insanlarla dogru yerde olmak ve işi ticarete dokenlerden uzak durmak

Eş Yaş:29
Kaç Yillik Evli:3
Oturulan şehir: ÇORUM
Infertilite Nedeni: ÇUKULATA KİSTİ
Tedavi Olduğu Hastaneler: HACETTEPE HAST.
Tedavi Olduğu Hekimler:İBRAHİM ESİNLER
Tedavide Başari Sağlayan Hekim Ve Hastane:
Uygulanan Tedavi Yöntemi:YUMURTA TAKİBİ,AŞILAMA BAŞLANIYOR
Başaridaki Etkenler:GÜRERYÜZLÜ VE BİLİNÇLİ GÜVEN VERİCİ DENEYİMLİ DOKTORLAR...
Kullanilan Ilaçlar Ve Dozajlar:YOK
Yapilan Sporlar(düzenli/düzensiz):KK70:ÜZENSİZ YÜRÜYÜŞ
Fsh Değeri(eğer Infertilitede Etken Ise Veya Hangi Değer Etkense O Değer Ve Adi):
Hobyler: TRAKİNG,DAĞCILIK,EL SANATLARI-ÖRGÜ VS-
Kullanilan Bitkiseller: YOK

Eş Yaş:28
Kaç Yillik Evli: 2yıl 2ay
çocuk Sayi: 0
Oturulan şehir:Adana
Infertilite Nedeni:sorun yok
Muayene Olduğu Hastaneler: Ortadoğu,Özel Hacettepe tıp merkezi,Doğumevi,SSK
Hobyler: Bilgisaya kullanmak ,kitap okumak
Kullanilan Bitkiseller:
Bir Tedavinin Başarili Olmasindaki Etkenler Sizce Nelerdir?:...benimki psikolojik olduğu için.tedavi bende bitiyor.

ÇAĞLA01 Birşey sorabilir miyim sana keçiboynuzu kürünü ben netten tesadüfen gördüm.suyunu kaynatıp dinlendirip sabah-akşam içiriyorum eşime.daha 6 gün falan oldu başlayalı.Aşılamama da 3-4 gün falan var.Faydasını gören gördünmü sen cnm hiç.Sana kim önerdi acaba denenmiş sonuç alınmış bir şeymi merak ediyorum.Bir umut devam ediyoruz ama bakalım hayırlısı...

canım bende bu kk kulübünde gezerken alternatif tıp bölümü varya orda görmüştüm.sonra unuttum.okuduğum yeri bulamayınca tüp bebek bölümünde yazmıştım.ordan önerdiler.hatta benim önceki sayfalarda keçiboynuzu başlıklı bi bölüm vardı.orda ibrahim saraçoğlunun arkadaşı sanırım sonuç almış ama ben daha henüz çevremde duymadım.ama bende deniyorum.umut işte.

Eş Yaş: 28
Kaç Yillik Evli: 5
çocuk Sayi: 1
Oturulan şehir: izmir
Infertilite Nedeni: polikistik over,yumurtlama olmaması
Tedavi Olduğu Hastaneler: yok
Tedavi Olduğu Hekimler: ahmet seçkin önoğlu
Tedavide Başari Sağlayan Hekim Ve Hastane: ahmet seçkin önoğlu
Uygulanan Tedavi Yöntemi: klomen,gonal f,catlatma iğnesi
Başaridaki Etkenler: doktor
Kullanilan Ilaçlar Ve Dozajlar: klomen işe yaramadı.gonal f 75 ml 9-10 gün göbekten iğnemi oldum
Yapilan Sporlar(düzenli/düzensiz): yok
Fsh Değeri(eğer Infertilitede Etken Ise Veya Hangi Değer Etkense O Değer Ve Adi):
Hobyler: oğlumla vakit geçirmek,net
Kullanilan Bitkiseller:
Bir Tedavinin Başarili Olmasindaki Etkenler Sizce Nelerdir?:... sabııııııııırrrrr

çok teşekkür ederim çağla01. bir umut bende devam ediyorum hala.Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın hepimize nasip etsin inşallah.tekrar teşekkür ederim canım sağol...

çok teşekkür ederim çağla01. bir umut bende devam ediyorum hala.Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın hepimize nasip etsin inşallah.tekrar teşekkür ederim canım sağol...

Eş Yaş:30
Kaç Yillik Evli:4,5 sene
Infertilite Nedeni: EŞİMİN SPERM SAYI DÜŞÜKLÜĞÜ
Tedavi Olduğu Hastaneler:AVRASYA HOSPİTAL,DOĞAN HASTANESİ
Tedavi Olduğu Hekimler:TAMER BEY, FİLİZ HANIM
Tedavide Başari Sağlayan Hekim Ve Hastane:İNŞALLAH BU SEFER..
Uygulanan Tedavi Yöntemi:YUMURTA TAKİBİ,AŞILAMA
Başaridaki Etkenler:
Kullanilan Ilaçlar Ve Dozajlar:KLOMEN.
Fsh Değeri(eğer Infertilitede Etken Ise Veya Hangi Değer Etkense O Değer Ve Adi):HATIRLAMIYORUM
Hobyler: DANTEL
Kullanilan Bitkiseller: KEÇİBOYNUZU KÜRÜ

merhaba çağlacım avrasya hastanesine gittiğini yazmışsın bende bu hastaneye çok yakın oturuyorum bende bebek istiyorum ve bu hastanedeki drları hiç önermemişlerdi hastane herşeyi ticarete dönüştürmüşler ama acil durumlarda gittiğim çok oldu bana mesafesi 100mt çünkü...
rabbim bir an önce bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin hayırlısıyla...

canocum öncelikle merhaba ben sorunu cevaplayayım canım benim eşim bu kürü denedi ve gerçekten faydasını gördük belki ameliyatında etkisi olmuştur ama(varikosel)bence bu kürün faydasınıda gördük birde taze sıkılmış havuçsuyunu öneririm ben bunları forumda çok yazdım umarım yardımcı olmuşumdur...

Eş Yaş: 29
Kaç Yillik Evli: 3
Oturulan şehir: ordu
Infertilite Nedeni: sebepsiz,açıklanamayan
Tedavi Olduğu Hastaneler:yok
Tedavi Olduğu Hekimler: dilek hanım,mine hanım
Tedavide Başari Sağlayan Hekim Ve Hastane: yok
Uygulanan Tedavi Yöntemi: yumurta çatlatma,hsg
Başaridaki Etkenler:
Kullanilan Ilaçlar Ve Dozajlar: gonaphene,pregnyl çatlatma iğnesi
Yapilan Sporlar(düzenli/düzensiz): spor yapmıyorum ne yazık ki
Fsh Değeri(eğer Infertilitede Etken Ise Veya Hangi Değer Etkense O Değer Ve Adi): 3.03
Hobyler: internet
Kullanilan Bitkiseller: eşim için keçi boynuzu pekmezi ve tozu
Bir Tedavinin Başarili Olmasindaki Etkenler Sizce Nelerdir?sizin kadar istekli sizi anlayabilen ve para soygunculuğu yapmayan tam donanımlı bir merkez ve tabiki eşlerin moralini hep yüksek seviyelerde olması

Eş Yaş: 35
Kaç Yillik Evli:3
çocuk Sayi:0 :KK43:
Oturulan şehir:İstanbul
Infertilite Nedeni:eşiminVarikosel,lökasit(spermde iltihap),morfoloji bozukluğu benim:problem yok
Tedavi Olduğu Hastaneler: eşimin:Emsey hastanesi benim:nisa hastanesi
Tedavi Olduğu Hekimler:eşimin: Şişli SSK Başkekimi Dr Yavuz Baştürk benim:KK70:r Mürüvvet Hakyemez
Tedavide Başari Sağlayan Hekim Ve Hastane:?
Uygulanan Tedavi Yöntemi:eşimin:Ameliyat,ilaçlı tedavi,benim: yumurtlama takibi,hsg
Başaridaki Etkenler:doğru teşhis,doğru dr
Kullanilan Ilaçlar Ve Dozajlar:klomen,e vitamini,tarivid
Yapilan Sporlar(düzenli/düzensiz):yürüyüş
Fsh Değeri(eğer Infertilitede Etken Ise Veya Hangi Değer Etkense O Değer Ve Adi):benim:4.56
Hobyler:benim:elişi,örgü,net,müzik eşimin:zamanı yok
Kullanilan Bitkiseller:eşim:keçiboynuzu kürü,havuçsuyu,bal polen karışımı
Bir Tedavinin Başarili Olmasindaki Etkenler Sizce Nelerdir:doğru dr,inanmak,sabır,umut,herdaim dua etmek...

ceylin naz çok teşekkür ederim canım bilgilerin için.benim eşimde 8 ay önce varikosel ameliyatı oldu.3-4 gün içinde de 2.aşılamamı olucam bu küre henüz 6-7 gün oldu başlayalı ama fayda faydadır diye 2.ye kadar deniyoruz...İnşallah Allah bu sefer kısmet eder...Çok teşekkür ederim cnm bilgilerin için tekrar...

Eş Yaş:31
Kaç Yillik Evli:2.5
çocuk Sayi:henüz yok
Oturulan şehir: istanbul (avrupa)
Infertilite Nedeni: sebep bulunamadı
Tedavi Olduğu Hastaneler: yıldıztabya bilge ve balırköyde özel muayanede
Tedavi Olduğu Hekimler: betül ve eylem hanım,şimdide cihan bey
Tedavide Başari Sağlayan Hekim Ve Hastane:henüz yok
Uygulanan Tedavi Yöntemi: ocakta başlanacak
Başaridaki Etkenler:
Kullanilan Ilaçlar Ve Dozajlar:
Yapilan Sporlar(düzenli/düzensiz): yürüyüş
Fsh Değeri(eğer Infertilitede Etken Ise Veya Hangi Değer Etkense O Değer Ve Adi): 5.31
Hobyler: uyumak:) ,gezmek,tavla ve kitap okumak
Kullanilan Bitkiseller: karışık genelde hepsi.
Bir Tedavinin Başarili Olmasindaki Etkenler Sizce Nelerdir?:ben daha başardıkları bişey göremedim sadece para harcıyoruz işte

Eş Yaş: 25
Kaç Yillik Evli: 2,5
çocuk Sayi: henüz yok
Oturulan şehir: tekirdağ
Infertilite Nedeni: polikistik overe sendromu
Tedavi Olduğu Hastaneler: memorıal hastanesi
Tedavi Olduğu Hekimler: semra kahraman
Tedavide Başari Sağlayan Hekim Ve Hastane:
Uygulanan Tedavi Yöntemi: tüp bebek
Başaridaki Etkenler: kafan buna odaklı degilse iyi bir ekiple dogru zamanda çocuk sahibi olunur
Kullanilan Ilaçlar Ve Dozajlar: klomen femara glucophage gonal f
Yapilan Sporlar(düzenli/düzensiz): spor yapmaya fırsatım yok
Fsh Değeri(eğer Infertilitede Etken Ise Veya Hangi Değer Etkense O Değer Ve Adi): bu normaldi
Hobyler: kitap okumak gezilere katılmak ama tüp bebek parası toplamaktan gezmeye fırsat kalmıyor
Kullanilan Bitkiseller: aman nebileyim karışık bir macun tükettim şimdi bögürtlen ağacının kökünü kaynatıp içmeyi düşünüyorm
Bir Tedavinin Başarili Olmasindaki Etkenler Sizce Nelerdir?:..kesinlikle kadının kafası rahat olmalı iyi bir saglık ekibi iyi bir hastane anlayışlı koca ve aileler:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:.
(bu şekile Bir Anket Oluşturabilir Ve Istatiksel Bir Kaç Tane Tablo çikarabiliriz.hepimiz Için çok Faydali Olacaktir.bu Sorulara Başka Sorular Ekleyebiliriz.ve Bir çok Arkadaşa Yardimci Olabiliriz)
işte benim hikayemde bu benimle aynı sorunu paylaşıyorsanız lütfen irtibata geçelim ve konuşalım birbirimizden bir şey ögrenebiliriz

--------------------------------------------------------------------------------

Eş Yaş: 28
Kaç Yillik Evli: 3,5
Infertilite Nedeni: SEBEBİ BİLİNMİYO (ODA NASIL OLUYORSA)
Tedavi Olduğu Hastaneler: MEMORAİL HASTANESİ
Tedavi Olduğu Hekimler: HALE HANIM
Tedavide Başari Sağlayan Hekim Ve Hastane: ?
Uygulanan Tedavi Yöntemi: HENÜZ SADECE TETKİKLER YAPILDI
Başaridaki Etkenler: ?
Kullanilan Ilaçlar Ve Dozajlar:
Hobyler: İNCİK BONCUK
Kullanilan Bitkiseller: ADA ÇAYI
Bir Tedavinin Başarili Olmasindaki Etkenler Sizce Nelerdir:STESTEN UZAK DURMAK ZORUNDAYIZ.EN ÖNEMLİSİ BENCE BU.ANLAYIŞLI BİR AİLE.ARKADAŞLAR BEN BİRDE BU TETKİKLERİM YAPILDIGI SIRADA PANİK ATAK OLDUM :KK43:.BİRDE ONUNLA UĞRAŞTIM.BENIM BELKIDE ANTİ DEPRASANLAR ETKİLEMİŞ OLABILIR BILMIYORUM.

X