Anksiyete için sarı kantaron takviyesi deneyen var mı?

yalnizkus_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2014
565
471
Merhabalar, anksiyete, çekingenlik ve özgüvensizlik durumları yaşıyorum. Daha önce sarı kantaron kullanmıştım, bildiğim yan etkisini gördüğümü söyleyemem fakat o dönem anksiyetem düşük seviyede olduğu için faydası oldu mu hatırlayamıyorum şuan. Düzenli kullanan faydasını gören ya da fikri olan var mı?

Ben çayını kullandım bir dönem iyi geliyordu rahatlatıyordu ama onu içtikten sonra başım ağrımaya başladı bulanık görme oldu bıraktım ağır bir bitkiymiş kuzenim de kullanmış yan etkileri olunca o da bırakmış. Papatya ve melisa cayı içiyorum onlarda çok iyi geliyor.

Merhabalar, bnde depresyon ve anksiyete icin sarı kantaron cayını iciyorum.Sabah ac karnına 21 gün icip 1 hafta ara veriyorum.Bi yan etkisiyle karsılasmadım, bnde merakla gelecek cvpları bekliyorum

Kantaron bana hiç iyi gelmiyor 2 kez denedim bi tuhaf yapıyor. Anksiyete için en iyi melisa işe yaramıştır. Hafif depresifsem passiflora şurup iyi gelmişti. Kedi otu kökünden de pek verim alamamıştım. Bir de papatya çayı güzel bir ferahlık veriyordu

Merhabalar, faydasını gördünüz mü?

Kantaron bana hiç iyi gelmiyor 2 kez denedim bi tuhaf yapıyor. Anksiyete için en iyi melisa işe yaramıştır. Hafif depresifsem passiflora şurup iyi gelmişti. Kedi otu kökünden de pek verim alamamıştım. Bir de papatya çayı güzel bir ferahlık veriyordu
Melisayı ne zmn iciyorsunuz, sabahları mı? Bn hic denemedim melisayı...

Melisayı ne zmn iciyorsunuz, sabahları mı? Bn hic denemedim melisayı...
Yani bi ara çok kaygılıydım böyle kafamın içinde sesler vardı resmen o zaman kullanmıştım çok faydalı olmuştu düzenli kullanmadım yani

Amin canım, passiflora şurup da deneyin mutlaka o da depresif hallere iyi geliyor, rahatlatıyor.
Sarı kantaronu icip gunesli havalarda disarı cıkmamak lazımmıs, kırmızı lekeler bırakabiliyormus.Böyle duydum da...havalar ısınmaya baslayınca farklı alternatifler arayısındayım.Passiflorayı da deneyebilirim, Passiflorayı hamilelere bile veriyorlar sanırım.Deneyebilirim o yuzden

X