Anlamadım ben mi abartıyorum ki

biz evde iş bölümü yapmıştık. evin tüm isi bende, yemek, bulaşık, çocukların banyoları, okula hazırlanmalari, tüm kişisel ihtiyaçları vs vs. eşim de çamaşır asiyor (ben makineye yerleştirip yıkıyorum) çamaşır topluyor(ben katliyorum)du. ee sonunda ne oldu bana gelenler geldi. essek miyim ya ben oldum. hemen bir kurutma makinesi ardından eve yardımcı bir abla.... şimdi abla gelip evi temizliyor. ben canim isterse evi arada supuruyorum. banyo wc mutfak zaten günlük yapılacak mecbur. ya kafayı yiyip onu girtlaklayacaktim yabparaya kıyıp temizlikçi tutacaktim. ikinciyi seçtim. parasını da eşimden aliyorum. hicccccc acımıyorum. ben öyle evi biri temizlse bir de ben temizlerim diyenlerden değilim. kadının temizlediği şeye razı olup hayatıma bakıyorum. yoksa bu hayat çekilmez. tüm iş bende. şimdi canım isterse yemek yapıyorum istemezse o da yok. 😂

Ay valla bizde eşim sizin gibi ben eşiniz gibiyim desem :KK22: yani ben hemen yapamam bir işi biraz tembellikten sanırım. Zaten evlenene kadar ev işi yapmamıştım alışkın değilim zor da geliyor. Ama tabiki çok abartmamak koşuluyla ben de geciktirebiliyorum işleri. Eşim de hemen olsun ister kalkıp yapar. Rahatıma düşkünüm önce keyfime bakayım sonra yaparım modundayım ben. 😂 Siz hiç ellemeyin. Bırakın o yapsın eninde sonunda yapar.

X