Anne olmak hayal mi

ben haziran temuz gibi dusunuyorum.ben hale hic bi test yapmadim,ama arasdryorum.kur falanda uyquluyorum.insalah gerek kalmaz tub bebeye.:KK31::KK31:

inşallah canım benim bende soğan suyu içiyorum aynı zamanda düşünüyoruz inşallah gerek kalmaz tatlım bi bakmışız hamileyiiizz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
sen ne kürü uyguluyorsun tatlım

inşallah canım benim bende soğan suyu içiyorum aynı zamanda düşünüyoruz inşallah gerek kalmaz tatlım bi bakmışız hamileyiiizz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
sen ne kürü uyguluyorsun tatlım

ben kendim icir,esim kecibuynuzu iciyor.bi kalksada spermler hic gerek kalmazdida .rabim yardim etsin.canim sende sorun kimde.:

ben kendim icir,esim kecibuynuzu iciyor.bi kalksada spermler hic gerek kalmazdida .rabim yardim etsin.canim sende sorun kimde.:

bende canım malesf polikstik over var eşimde problem yok sizin spermler sanırım sorun :KK43:( bizim emryoda güzel ama olmuyyoo maleseff yaaa şaştık kaldık bide tek ebryoydu bunda 2 olacak bakalım

bende canım malesf polikstik over var eşimde problem yok sizin spermler sanırım sorun :KK43:( bizim emryoda güzel ama olmuyyoo maleseff yaaa şaştık kaldık bide tek ebryoydu bunda 2 olacak bakalım

insalah bu safer olur canim.sperm kalitesizliyinde malesef ebiryolarim okadarda iyi olmyor.bana 4 tane transfer oldu .sonuc neqativ.rabim verdiyinde 1tanesiylede olur.

insalah bu safer olur canim.sperm kalitesizliyinde malesef ebiryolarim okadarda iyi olmyor.bana 4 tane transfer oldu .sonuc neqativ.rabim verdiyinde 1tanesiylede olur.

çok haklısın tatlım bi tane yada on tane olmayınca olmuyooo RABBİM ol diyecek olacak:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
tatlım bizim ebryo çok güzel di olmdı inanki ona hiç takılma:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

çok haklısın tatlım bi tane yada on tane olmayınca olmuyooo RABBİM ol diyecek olacak:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
tatlım bizim ebryo çok güzel di olmdı inanki ona hiç takılma:KK15::KK15::KK15::KK15::KK15:

evet haqlisin canim.sanirim ben stres cok yapdim o aralar.ya canim bi sey soracam,tub bebek yapmadan adetime 2,3 gun kala olurdum,simdi adetimde 4,5 gun keciyor sonra basliyo kanamam.sende oyle olurmusun.aklima takilyor.

2014 tüp bebek yapmayı düşünenler kulübü buraya kızlar

2014 te bütün umutları tükenmiş ama tek bir umudu tüp bebek olan arkadaşlar gelin birlikte dertleşelim birlikte bu yoldan geçelim ..
birbirimize umut olalım ... tedavilerimizi paylaşalım.... çok zorlu bir süreç maddi manevi bunu biliyorum birlikte yürüyelim bu yolda sizleri bekliyorum .... :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
[/COLOR][/FONT]

Son düzenleme:
2014 tüp bebek yapmayı düşünenler kulübü buraya kızlar

2014 te bütün umutları tükenmiş ama tek bir umudu tüp bebek olan arkadaşlar gelin birlikte dertleşelim birlikte bu yoldan geçelim ..
birbirimize umut olalım ... tedavilerimizi paylaşalım.... çok zorlu bir süreç maddi manevi bunu biliyorum birlikte yürüyelim bu yolda sizleri bekliyorum .... :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
[/COLOR][/FONT]

canim yazini nasil krmizi edebiliyosun.merak etdim.:44::KK53:

Nerdeyse hayaalini bile kuramiyorummm:':-)':-)'(
İNŞALLAH en kisa zamanda hayırlısiyla saglicakla nasip olur diyorum mm

evet haqlisin canim.sanirim ben stres cok yapdim o aralar.ya canim bi sey soracam,tub bebek yapmadan adetime 2,3 gun kala olurdum,simdi adetimde 4,5 gun keciyor sonra basliyo kanamam.sende oyle olurmusun.aklima takilyor.

stres yapma canım benim bak ben sana engüzel örneğim herşey bahane doktorum söyledi bi hastasının tek embiriyo olmuş çünkü tek yumurta gelişmiş hamile kalmış Rabbim ol demiş olmıuş:KK16::KK16::KK16::KK16: adetin böyle olma sebebi tüp bebek için kullandğın ilaçlardan olabilir 15 gün önce hoca ile görüşmeye gittik en erken 2 ay sonra yapıyorum tekrar tüp bebek dedi vücut anca toparlanıyormuşş adet olmasan sorunduda oluyorsuun sonuçtaa

canim yazini nasil krmizi edebiliyosun.merak etdim.:44::KK53:

yYazıyı yazdıktan sonra maus ile işaretle sonra yukarda renk var tıkla oluyooooo:KK16::KK16::KK16::
13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13::13:

Son düzenleme:
Benim dr. Adetliyken gel dedi oda takriben 12_13 gün sonra... Zeynep Kamile gideceğim ben tahliller için artık hayırlısı denemeyi de herşey yolunda giderse haziran gibi istiyorum

hsg mi çekecekler,hsg adetliyken çekilmezse daha iyi olurmuş Bi internette araştırsana.bende Ankara ünv de adetliyken çektirmiştim ama kk daki forumda falan herkes normal zamanda çektirmiş.çünkü adetliykenki gelen kanlar parçalar hsg sıvısıyla tüplere karın boşluğuna gidebilirmiş.

stres yapma canım benim bak ben sana engüzel örneğim herşey bahane doktorum söyledi bi hastasının tek embiriyo olmuş çünkü tek yumurta gelişmiş hamile kalmış Rabbim ol demiş olmıuş:KK16::KK16::KK16::KK16: adetin böyle olma sebebi tüp bebek için kullandğın ilaçlardan olabilir 15 gün önce hoca ile görüşmeye gittik en erken 2 ay sonra yapıyorum tekrar tüp bebek dedi vücut anca toparlanıyormuşş adet olmasan sorunduda oluyorsuun sonuçtaa

ne bileyim ya ben hep daha erken oluyodum simdi boyle olunca aklima takdim.insalah bi dahaki safer stres yapmam.:KK52::KK52::KK52:

hsg mi çekecekler,hsg adetliyken çekilmezse daha iyi olurmuş bi internette araştırsana.bende ankara ünv de adetliyken çektirmiştim ama kk daki forumda falan herkes normal zamanda çektirmiş.çünkü adetliykenki gelen kanlar parçalar hsg sıvısıyla tüplere karın boşluğuna gidebilirmiş.

bende adetli değildim ilk defa adetli duydum ama bi sakıncası da olmaz diye düşünüyoruuum

ne bileyim ya ben hep daha erken oluyodum simdi boyle olunca aklima takdim.insalah bi dahaki safer stres yapmam.:KK52::KK52::KK52:

bende karar verdim bir daha kine stres yapmıyacağım ark biri yazmış bana 12 tane tüp bebek sonra yavrusu olmuuuş düşün biii 12

BAK CANIM BENİM MSJ BU
Merhaba! yazdıklarını yeni okudum.Eğer bebek istiyorsan sabretmek ve sakin olmak zorundasın.Bu süreçte yıkımlar hep olur.Ama her son aslında bir başlangıçtır.2 kere denemeden hiç birşey olmaz.Ben 12. denemede kızıma kavuştum.Neler yaşadığımı anlatsam, inanamazsın.Yapacağın şey sabretmek ve yılmadan çaba göstermek.Unutma bu çok zorlu bir süreç.Ne kadar çok denersen şansın o kadar artar.Allah başka bir dert vermesin.Bol bol dua ve tevekkül.Bu şekilde 8 yıl uğraştım.Sonuç 1.5 yaşında dünyalar güzeli bir evlat...Rabbim sizede nasip edecektir.Ya sabır Allah deyin ve devam edin.Sevgiler.....

canım benim doktorum OHOX10 testini istedi cuma günü ona gideceğim sen den aldığım testler için de haftaya giderim .canım ben ankaradayım ankara bahçecimi era testini bende düşüyorum şansımız ne kadar artarsa o kadar iyi tatlım benim emriyo kaliteli oluyo ama olmuyyoo tutmuyoooben
ben 3.tüp bebeği haziran temmuz gbi düşünüyorum sen nezaman yaptrçaksın birbirimizi haberdear edelim çok öptmm

ankarada bahçeci yok istanbulda,Diyarbakır da var.istanbula gidicem haziran,temmuz gibi.üf benimde hep kaliteli embriyolarım oldu ama hiç tutunmadı yaramazlar.ohox10 a bende Bi bakayım aklıma yatarsa onuda yaptırayım.tamam canım haberleşelim tabi.

X